IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 10th August 2008, 22:06
TheLongHand TheLongHand не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 52
По подразбиране

Вярно е, че повечето 13 годишни ще имат същите мерки, но не знаеш от каде е започнал. верно ако е некои които е бил 30 и станал 31-32 не звучи логично да се смята за здрав но човек които е с малко мазнини и има раце повече от 35 значи е постигнал поне нещо...
Всичко сме започнали от там и знаем колко сме се кефили на 1 см +
Отговори с цитат
  #12  
Стар 10th August 2008, 22:13
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Е, мен пък ако питаш не трябва да се мериш, докато не стигнеш някакъв визуален застой, иначе се превръща в мания, а всяка мания е вредна Няма как да е тръгнал от много по-малко, нормалната ръка, без изразен мускул и мазнини е от 26 до 28 см. Трябва да ти е много тънък кокала, за да имаш ръка под 26. А и това е в най-минималните случаи, попринцип винаги са 28-30 см (за човек без особени мазнини на неговата възраст). Иначе и аз споделих твоето мнение - нека да пише, когато стигне 35
Иначе и сега в залата има дебелички момчета дето обичат да си мерят 40 сантиметровите мазни ръце, но не могат да вдигнат повече от 20 кг на кривия лост... Дано сантиметрите на мазнините ги удовлетворяват
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #13  
Стар 12th August 2008, 00:57
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

18 години
талия 84
ханш 95
ръка 40
гръдна 122
183 см
100 кг....и аз съм от мазничките ....5-6 месеца не съм стъпвал в залата,просто нямам време но съм решил да вляза във форма
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 12th August 2008, 22:20
TheLongHand TheLongHand не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 52
По подразбиране

Ха, Ivanin, на мен тея дебеличките са ми любимите. особено, като започнат да ми се смеят докато разгрявам без да се усещат, че това е разгрявката ми особено за бицепс с дъмбелите от 12 кг. Обаче като видят да хващам 20-ки или 22-ки млъкват смешниците.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 12th August 2008, 22:32
malkia_6a malkia_6a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 35
По подразбиране

В фитнес не съм стъпвал само домашни тренировки от края на даскълъка от 27 топла в момента ми е 28 студена и както написах 30 топла така че поне 3 см съм качил което е видимо за мене
Отговори с цитат
  #16  
Стар 12th August 2008, 22:37
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

Аве дебел не дебел...какво обиждате само...всичко е до манталитет и характер....не всеки се прави на мъж....няма значение какъв си може и 50 кила да си с насрани гащи и пак да се мислиш за Рони Колман заради това считам вашите мнения за твърде капацитетни....не ми се сърдете просто изказвам мнението си
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 12th August 2008, 22:47
TheLongHand TheLongHand не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 52
По подразбиране

flameon, говорим точно за тези които се правят на мъже, а и познавам едно момче на 14-15 години тежи 56-7 кг талия - 74 гръдна 117, би ме на канадска и на борба ме метна два пати през рамо. Така че не всеки, който е 50 кг е слабак и обратното има и силни девбелаци .
Отговори с цитат
  #18  
Стар 12th August 2008, 22:50
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

ами само ако спомена Винченцо Ангелов мисля че е достатъчно иначе повтарям че всичко е до характер дори дпоред мене килограмите които се вдигат по време на тренировка не са важни толкова за добрата форма....има и по-важни фактори като гените,храната,суплементит е,правилното изпълнение на упражненията,почивката и т.н така че реално всичко зависи от конкретният човек,защото аз имам познати които също не дигат на кривия лост с повече от 30-35 кг но имат по 42-3 и нагоре ръце,не че не могат но така изпълняват по-правилно и се напомпват по-добре
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 12th August 2008, 23:10
TheLongHand TheLongHand не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 52
По подразбиране

Всички, знаят че чистото изпълнение дава по-големи резултати, аз лично сам от тези които не правят заедно с Къръл-а и рибица , признавам всичко си е до характер, но едно е характер друго е простащина, защото най-спокойно мога да му скоча и да го спукам, не ми пука колко е голям тук става дума за чест! Може да ме смачка на топчица за пинк-понк, но поне ще съм му пуснал кръвчица по лицето и следващия път ще мисли повечко.
Не говоря че всичко хора с наднормено тегло са такива, аз лично съм помагал на някои от по-честните с отслабването, но ме дразни факта, че все още има хора които мислят - "Това, че съм ял като свиня през последните 15 години и не съм мръдвал от канапето ми е създало това изяшно и силно тяло!"
Отговори с цитат
  #20  
Стар 15th August 2008, 08:01
malkia_6a malkia_6a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 35
По подразбиране

Ако става съпрос за канадска брат ми който е 195 см 100кг(малко повече) с ръка 39-40см го задържам на канадска и мога да го вдигна и да го нося, но визуално аз изглеждам слаб
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: вашитемерки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:37.