IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 31st January 2014, 20:03
maxdesy maxdesy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 3
По подразбиране

Сърдечни благодарности...
Отговори с цитат
  #152  
Стар 1st February 2014, 20:50
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Здравейте!

Доколкото разбирам,няма никакъв проблем с тези ваучери.Честно да си призная аз се бях насочила към Др.Енчев или към Др.Стоянов..И аз не знам защо,може би заради голямата им реклама...Един вида си мислех,че при тях е 99% сигурно,че няма да има фалове...Аз имам големи изисквания и съм си голяма претенция,като повечето жени..Допускам дори,да не се харесам след операцията,при когото и да я направя..,но знам какво искам..Та исках да кажа,че замислих след прочетеното тук..Защо да давам около 8 000 лв. за операция,след като мога да дам 4 000 лв. и пак да получа същия резултат..Това си е на половина по малка сума..Гледах,но в момента не тече промоция в Колектива..Дали скоро ще има?
Отговори с цитат
  #153  
Стар 2nd February 2014, 06:17
Elllllll Elllllll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Разликата в парите е голяма ,но най хубавото е ,че качеството на работа и прецизността на д-р Пеев няма сръвнение доверих се и съм мн мн доволна.Този Човек е страхотен!!!
Отговори с цитат
  #154  
Стар 2nd February 2014, 17:08
Jane_pld Jane_pld не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 18
Question

Момичета, в момента тече промоция в Офертопедия. Пак е за Арион, пак 4000 лв.
Много се колебая, не заради д-ра или заради промоцията , а заради връщането до Пловдив. Моля, момичета, които са се оперирали в Доганово, да споделят в същия ден на операцията ли са пътували обратно, колко време може да останеш там, следващите прегледи и превръзки пак там ли са и след колко време???
Отговори с цитат
  #155  
Стар 3rd February 2014, 09:34
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jane_pld Виж мнението
Моля, момичета, които са се оперирали да споделят в същия ден на операцията ли са пътували обратно?
Малко преиначих въпроса - нарочно - исках да подчертая, че където и да се оперираш има много малка вероятност да се прибереш вкъщи същия ден.
Отговори с цитат
  #156  
Стар 3rd February 2014, 19:29
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

24 часа оставаш в клиниката задължително. На същия ден съм чувала, че изписват само ако е реоперация и то не винаги.
Ако решиш да се оперираш там вероятно ще си залепена (не шита) и така ще избегнеш ходенето до клиниката за сваляне на конци. След операцията ще ти залепят водонепропускаеми лепенки, които държат толкова здраво, че едвам ще ги свалиш след време. Аз съм шита и когато ходих на 10-тия ден да ми свалят конците, не ме болеше манипулацията, а свалянето на тези проклети лепенки.
Ако всичко е наред дай боже, ще ходиш на преглед чак след един месец.
Абе за най-сигурно се обади в клиниката и им задай всички възможни въпроси които имаш без притеснение.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #157  
Стар 4th February 2014, 15:24
Jane_pld Jane_pld не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
24 часа оставаш в клиниката задължително. На същия ден съм чувала, че изписват само ако е реоперация и то не винаги.
Ако решиш да се оперираш там вероятно ще си залепена (не шита) и така ще избегнеш ходенето до клиниката за сваляне на конци. След операцията ще ти залепят водонепропускаеми лепенки, които държат толкова здраво, че едвам ще ги свалиш след време. Аз съм шита и когато ходих на 10-тия ден да ми свалят конците, не ме болеше манипулацията, а свалянето на тези проклети лепенки.
Ако всичко е наред дай боже, ще ходиш на преглед чак след един месец.
Абе за най-сигурно се обади в клиниката и им задай всички възможни въпроси които имаш без притеснение.
Lidiya, благодаря за разясненията. А след като Пеев само лепи, ти ли настоя да те шие? И кое по-добрият вариант?
Отговори с цитат
  #158  
Стар 4th February 2014, 19:38
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Няма защо!
Когато се оперирах преди 2 години ме бяха зашили. Не съм говорила по този въпрос с Д-р Пеев преди операцията. Моя приятелка обаче, която е от Варна я бяха залепили, за да не се разкарва до Доганово за сваляне на конци. Не знам кой е по-добрия вариант и как практикува в момента доктора, но почти съм сигурна, че ще те залепи.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #159  
Стар 23rd April 2014, 12:37
viki-85 viki-85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Може ли и на мен да ми пратите снимки!Преди и сега!
Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #160  
Стар 2nd June 2014, 21:27
Pipi1234 Pipi1234 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 2
По подразбиране Предстояща мамопластика

Здравейте момичета,
днес бях при д-р Пеев на консултация и насрочихме дата за операция за 10.06.2014....
Обаче ме притеснява, че ми препоръча 395 сс (Арион), подмускулно и ми се струва, че ще ми дойдат големи съобразно физиката ми (170 см, 54 кг).
Бихте ли ми споделили какви са ви съображенията при определяне на размера на импланта? Наясно съм, че е строго индивидуално, обаче съм страшно объркана...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:33.