IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2931  
Стар 10th June 2011, 00:42
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Хахахах на кого пак плати сметката бе шемет ?
Аман вече....
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2932  
Стар 10th June 2011, 00:50
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Значи излизаш с неправилните хора
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #2933  
Стар 10th June 2011, 00:58
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Значи излизаш с неправилните хора
Правилни, неправилни... надявам се да е от кризата - вече се впечатлявам ако си платят техния дял от сметката, а да си направи някой устата да почерпи... събитие ще е.
Няма нищо по-антисексуално от стиснат мъж. Дори лошата хигиена се нарежда на 2-ро място.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2934  
Стар 10th June 2011, 02:49
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Офф да, много е кофти мъжът да е стиснат.Аз мисля, че дори да няма пари, един свестен мъж би трябвало да знае как да направи нещата да казват, че той НЕ се е стиснал.Не е задължително да води мацката нон стоп по заведения, но да не показва с парвенющина как цепи стотинката по дължина и ширина.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!

Последно редактирано от резервна модераторка : 10th June 2011 на 02:51
Отговори с цитат
  #2935  
Стар 10th June 2011, 03:52
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Тая вечер аз я платих,защото поръчката дойде и го отказах да слиза до банкомата
Нелс,защо мислиш не си е платил?Вадиш пари за своята и чакаш от него!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #2936  
Стар 10th June 2011, 09:52
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

не искам да ми плаща!!! просто искам да е широкоскроен по принцип. Виждала съм и дето много плащат и после мрънкат по половин час. Това и принца на белия кон да ти го направи- супер ми пада в очите.
Отговори с цитат
  #2937  
Стар 10th June 2011, 13:30
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от M.I.K Виж мнението
Тая вечер аз я платих,защото поръчката дойде и го отказах да слиза до банкомата
Нелс,защо мислиш не си е платил?Вадиш пари за своята и чакаш от него!
Става въпрос за 90% от мъжете, с които излизам, последно визирах приятели. Срещите съм ги спряла напълно, защото съм зле финансово, представяте ли си?!? Такива изпълнения съм имала, че после буквално ми се е повръщало.. Аман от тази феминизация при мъжете!
Ако сте двойка е друго - веднъж плаща единия, после другия - тогава е тъпо да се дели сметката. Но на първа среща??
Преди година излизам с един господин, който ме кани на вечеря. През цялата вечер се говори колко са меркантилни източно европейките, как го използвали, колко са били нагли и пр. Аз се впрягам много разбира се, недоумявам защо продължава да излиза с такива, щом не го кефят? Да си ляга с тукашните крави.. Цялата вечер мина на контра, идва време за сметката и аз вадя да плащам. Моята част, уж. Той вика "Сигурна ли си" с една нагла усмивка, аз "Да", той "О, благодаря ти! Следващия път аз черпя!" О_о
Мина година от тогава, този същия продължава да ме търси, с какъв акъл не знам. Едва наскоро ми беше писал "Дай да пием по нещо, не се притеснявай, аз ще платя".... Много бавно се усещат някои хора.

Друг ме кани на кино от 3 месеца. Момчето по-малко от мен, много настойчиво ме ухажваше и реших да ми направя густото накрая, съгласих се. Не ми харесваше, но пък си викам "от едно кино няма нищо да ми стане". Отиваме на касата, жената казва цената на билетите - онзи стои зад мен с ръце в джобовете и гледа тавана... Вадя за мен и го питам: "Имаш ли кеш?" , той, абсолютно неадекватен, все едно сега го буди някой от сън: "Ми не".... Вадя карта и плащам. Отивам до ВЦ-то, връщам се - онзи си купил шоколади, вафли, коли, пуканки.. нагъва и ушите му плющят.. Ми майна, питай ме искам ли нещо, гладна ли съм, жадна ли съм... ти си ме поканил, не съм те канила аз! Много е вероятно да кажа, че не искам, но пък ще се изкачиш една стълбица по-високо в очите ми..

Аз съм най-НЕдребнавия човек на света, но мъжете и идея си нямат какво впечатление правят тези жестове и/или тяхната липса.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2938  
Стар 10th June 2011, 13:41
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аууу, забравих как съм се смяла на този случай :
Излизам с младеж на по бира, лафа върви и той предлага да седнем някъде да хапнем. Аз не съм гладна, но той НАСТОЯВА да му правя компания. Поръчвам салата и вода от чешмата. Той държи да плати и аз не се дърпам.
Минава известно време, почва той да ми праска някакви сексуални намеци чрез смс-и, аз се тваря, щото все пак не сме били интимни и ми звучи грозно. Казвам му да си останем приятели и той ме забива с смс-а: "За това ли ти купих вечеря миналата вечер? За да си останем приятели?"
Все едно не си ми купил салата, а апартамент. Мухлю.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2939  
Стар 10th June 2011, 13:57
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
Cool

малко се чудя къф е проблема, честно
ти намираш все някви непоправими рапони,
или пък създаваш впечатление, че си готова на всичко за да го/ги имаш,
но тва твоето в никакъв случай не е нормално
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #2940  
Стар 10th June 2011, 14:10
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite Виж мнението
малко се чудя къф е проблема, честно
ти намираш все някви непоправими рапони,
или пък създаваш впечатление, че си готова на всичко за да го/ги имаш,
но тва твоето в никакъв случай не е нормално
Много се радвам, че мислиш, че не е нормално. Честно.
Със сигурност не подавам сигнали на отчаяние, по-скоро давам шанс на рапони, с абсолютно размита самооценка. Дам, и аз си имам отклонения.

Трябва да призная, че горепосочените са чужденци. Не ми се е случвало това с българи. Българина може да няма пари, но ще намери начин да се направи на мъж.

Така че Бари, проблемът може и да не е в моя телевизор, а в средата ми. Допусни и този вариант!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оплачисенещо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:18.