IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #10  
Стар 8th September 2012, 21:21
hausi hausi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 34
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от magimei Виж мнението
Добре дами остават още няколко дни до 13.09 и имам няколко въпроса.Доцентката ме предупреди да не съм пушила поне 15 дни преди операцията обаче мисията е невъзможна ,а и вече почвам да се панирам допълнително просто няма да мога да ги спра.Проблем ли е нито един от другите лекари не ми е казвал това.Аз не съм за операция на гърди поне не сега ще правя ръце и сигурно и там ще има дренажи по това което успях да разбера.Мисълта ми е дали ще мога да си тръгна на другият ден пък дори и с дренажите много ми е притеснено за малкото ми дете.Ако трябва ще ходя всеки ден до там .Ама колко объркващо го обясних ,яко ме тресе нервата.В 7ч ме искат там в колко вкарват горе долу в операционна?Предният ден искат да отида да направят ЕКГ и някакво друго изследване освен кръвните които трябва да нося там на етажа ли ги правят или ще ме разхождат на друго място?Трябва да говоря с анестезиоложката.
Еха, ще стискаме палци!
Иначе за цигарите и на мен ми го каза. Доколкото разбрах имало нещо общо със съсирването на кръвта или нещо подобно... Ако неможеш да ги спреш, може би решение е да ги намалиш до минимум. Относно тръгването на другия ден след операцията, ако няма някаква специална особеност, можеш да се прибереш, но с малкото дете и дренажите, знам ли - да не стане беличка.. Все пак ти ще прецениш и спямо начина по който се чувстваш ще решите с доцентката. Ако си първа операция около 8ч ще те вкарат в операционната. Изследванията, които си правих там бяха в няколко кабинета на първия етаж и снимки на приземния, ако не се лъжа. С анестезиоложката ще попълните един въпросник, който е важен за упойката и т.н

Последно редактирано от hausi : 9th September 2012 на 08:08
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцТепавичароваquotАлександровскаquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:33.