IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th July 2005, 09:53
the_stormy the_stormy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Plovdiv
Мнения: 6
По подразбиране въпрос за сваляне от талията

Бих искала да ви помоля за компетентен съвет-как да сваля още 2-3см. от талията си?Тренирам вкъщи имам велагометър,лежанка и всяка сутрин ги "тормозя"/правя коремни и т.н./.Тесто ям сигурно 2 пъти в годината,захар-също рядко употребявам.Ям предимно плодове и зеленчуци.Тежа 53кг. при ръст 167см.;мерките ми са 91/63/86.От 1месец "работя" над талията си,обаче промяна няма.Помогнете,моля.Дайте и някои съвет за горната 4аст на бедрата/за стягане/.Благодаря предварително!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th July 2005, 21:55
nad_tab nad_tab не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 3
По подразбиране

Чувала съм, че въртенето на тежък, дървен обръч много помага!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th July 2005, 09:06
the_stormy the_stormy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Plovdiv
Мнения: 6
По подразбиране

Toва не съм го пробвала все още.Откъде мога да си намеря такъв?Пробвах и с гирички в приклек да правя 'усукване',но освен стягане не виждам друг резултат...а ми се иска
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th July 2005, 00:24
riddicko riddicko не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 71
По подразбиране талия

Единствения начин да свалиш каквото и да било от талията си е кардиотренировката, всякакав вид упражнения са за стягане на мускулатурата.

Велоаргуметъра най-ефективно съсредоточава изгарянето на мазнини точно в коремната област, без да влияе чувствително върху болезнената тема на жените - гърдите.

Правилно си се насочила с коремните и кардиотренировката. Прави 4ри упражнения за различните части на корема, последователно в 3и серии, като завърташ упражненията едно след друго.

Кардиотренировката на велоаргуметъра да е минимум 30 минути, поне 3и пъти в седмицата и то с висока интензивност, над 100 speed.
Успех !!!
__________________
всички тайни за фитнеса и отслабването www.tonusa.hit.bg ; e-mail: tonusa@gmail.com
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th July 2005, 09:20
the_stormy the_stormy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Plovdiv
Мнения: 6
По подразбиране

Благодаря за съвета,ще се постарая повече с велагометъра Искам да попитам добре ли е да се правят коремни след хранене,за да не се дава възможност на корема да се "отпуска".Правя го от 1седмица и мисля,че е ефективно.Ако не е правилно моля даите ми съвет-не искам като хапна нещо и да се надувам,макар че ям по начесто и по по-малки количества.Ще съм ви благодарна,ако някой даде компетентно мнение.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd May 2006, 18:25
eklektica eklektica не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 16
По подразбиране

бихте ли ми казали какви упражения да правя за корема и по скоро за долната част ?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 6th June 2006, 22:47
Marabunta Marabunta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 2
Изпратете съобщение чрез ICQ до Marabunta
По подразбиране

амииии.....лягаш по грръб и изпъваш кракатас....и както са изпънати ги повдигаш перпендикулярно н тялотодобре ли обясних???май не
__________________
Long live rock'n'roll !!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th June 2006, 20:58
TiNki TiNki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 42
По подразбиране

има един уред който прилича на въртящо фризми на който си усукваш кръста...искам да питам той помага ли за мазнините на талията..защото смятам да си го купя?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30th June 2006, 23:53
Reminder Reminder не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 270
По подразбиране

Диетата е 70% от успеха.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 1st July 2006, 13:55
TiNki TiNki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 42
По подразбиране

мен това ми е ясно.обаче попитах за уреда дали действа?!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: въпросзасвалянеотталията
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:22.