IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th October 2005, 20:59
pupata pupata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 58
По подразбиране Ах тези паласки!!!

Може ли някой да ми каже как мога да сваля натрупалите се паласки около талията ми. Те се появиха след като отказах цигарите. От тогава започнах да тренирам Тае-бо в къщи по 30 мин. три пъти седмично т.к. очаквах подобен ефект. Опитах се да променя и режима си нахранене - с по-ниско калопична храна и замених концентрираните напитки с вино. Но ефекта е 6 килограма отгоре, които се концентрираха най-вече около кръста и корема. И тъй като другите части на тялото ми не се промениха особенно, приличам на бременна. Отчаяна сън и не знам какво повече да направя. Удоволствието от победата на волята над цигарите се обезличава от образа в огледалото. Не се харесвам. Дали да не взема да пропуша пак?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th October 2005, 22:27
fitnesinstruktor fitnesinstruktor не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 3
Изпратете съобщение чрез ICQ до fitnesinstruktor
По подразбиране Re: Ах тези паласки!!!

Цитирай:
Първоначално написано от pupata
Може ли някой да ми каже как мога да сваля натрупалите се паласки около талията ми. Те се появиха след като отказах цигарите. От тогава започнах да тренирам Тае-бо в къщи по 30 мин. три пъти седмично т.к. очаквах подобен ефект. Опитах се да променя и режима си нахранене - с по-ниско калопична храна и замених концентрираните напитки с вино. Но ефекта е 6 килограма отгоре, които се концентрираха най-вече около кръста и корема. И тъй като другите части на тялото ми не се промениха особенно, приличам на бременна. Отчаяна сън и не знам какво повече да направя. Удоволствието от победата на волята над цигарите се обезличава от образа в огледалото. Не се харесвам. Дали да не взема да пропуша пак?
30 МИНУТИ Е СУПЕР МАЛКО-ВДИГНИ НА 2 ЧАСА ВСЕКИ ДЕН ИЛИ ПРЕЗ ДЕН-АКО ТИ Е ТРУДНО,НАБЛЕГНИ НА ВИСОКОБЕЛТЪЧНИТЕ ХРАНИ Е ПРОБЛЕМА ЩЕ СЕ РЕШИ.Успех ,а и пий поне по 2 литра вода на ден и се храни начесто.
__________________
www.ngergov.narod.ru
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th October 2005, 22:28
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

и аз бях почнала да правя по едно време паласки (въпреки, че трупам на бедра и дупе ) и правех във фитнеса серийки на една лежанка за странични коремни, сега ако ти кажа как се казва, ще те излъжа
това, комбинирано с диета даде резултат
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th October 2005, 10:22
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране Re: Ах тези паласки!!!

Цитирай:
Първоначално написано от fitnesinstruktor
30 МИНУТИ Е СУПЕР МАЛКО-ВДИГНИ НА 2 ЧАСА ВСЕКИ ДЕН ИЛИ ПРЕЗ ДЕН-АКО ТИ Е ТРУДНО,НАБЛЕГНИ НА ВИСОКОБЕЛТЪЧНИТЕ ХРАНИ Е ПРОБЛЕМА ЩЕ СЕ РЕШИ.
Как си представяш човек, които не е спортувал и е пушил да прави 2 ЧАСА ТАЕ БО ? Това е равно на самоубийство .. според мен 45 минути са достатъчни за кардио тренировка За високо-белтъчните храни съм съгласна, но не трябва да са само те.. просто да са 50% от дневния ти прием. И водата задължително по 2 литра даже и по време на тренировка пий, но не повече от половин литър, защото има гадни последствия
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th October 2005, 13:38
44DE8 44DE8 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: VVE
Мнения: 100
Изпратете съобщение чрез ICQ до 44DE8
По подразбиране Re: Ах тези паласки!!!

Аз продължавам да съм на мение, че никой не може да ти каже колко точно време да тернираш или точно колко вода ти трябва по време на тренировка. Тренираш колкото можеш - трябва да усетиш качесвено натоварване, но да не претренираш. Границата е тънка, но ще свикеш с времето. Водата зависи от вида, продължителността на трениовката и конкретно от твоето тяло. Не оставаш жадна, пиеш когато ти се пие, но не се наливаш. Ще усетиш и колко вода ти трябва с времето.
В никакъв случай не почваш пак цигарите !!! Това е най-доброто нещо, което си направила за тялото си. Излишните килограми ще се оправят с времето. Правилно си се ориентирала към аеробните упражнения и храната. Когато имаш възможност включвай още натоварвания - тичане, колело, зала и т.н. и хапвай разумно.
Пак браво за цигарите и успех
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th October 2005, 21:30
pupata pupata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 58
По подразбиране

Благодаря на всички за съветите Ви. Хубаво е някой да ти вдъхне надежда и да те потупа по рамото. Продължавам с тае-бото като ще се пробвам да се натоварвам колкото мога по продължително, а също ще опитам да организирам и начина си на хранене по най-оптималния за мен начин (като рябва да се съобразявам и с хранителните нужди на семейството ми Диетите винаги са проблем ,когато трябва да готвиш за себе си отделно от останалите членове в семейството, всеки с различни претенции към храната.). Дано има успех. Още веднъж Ви благодаря.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 3rd December 2005, 21:56
riddicko riddicko не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 71
По подразбиране спрях цигарите и напалнях

Здравей pupata,

виждаме само компетентни мнения, но нищо конкректно за проблемните зони и как точно да свали тия кг., които е качила вследствие на отказването си от цигарите, а дори и да пропушиш, едва ли ще си върнеш старите кг.

Единственото нещо, което е изпитано и може да ти помогне това ниско въглехидратна диета, не разбирай под диета строг режим на хранене, който изглежда е проблем за теб, а просто внимателно и рационално хранене с пълноценни храни, като наблегнеш бредимно на белтъчните(чисти меса, белтъци от яйца(не повече от 1 жълтък дневно-съдържа предимно холестерол, мазнини и токсини), млечни продукти по възможност обезмаслени, всякакви риби(може и от консерва), всички варива(боб, грах, леща, царевица и др.), не е много но може да си направиш режим, с които да не оставаш и за миг гладна.

Важно! Вечерта биологично тялото намалява обмяната на веществата, това означава, че каквото и да хапнеш вечер след 19ч. се преработва много бавно и ако имаш ккал разход положителен през деня, ще се натрупат мазнинки и то където не трябва. Искам да кажа, че вечер не е лошо да си само на едно кис.мл.0.1% или Активия и последното ти хранене да не съдържа въглехидрати.

Тае-бо е добър спорт, но за вкъщи не знам дали има същият ефект, по принцип, за да наблегнеш проблемните зони, по-добре да стъпиш във фитнес залата, за да правиш упражнения работещи точно върху коремната област, дупето и краката, предполагам, че проблемите са предимно там, като на всички жени.

Необходимо ти е към доброто рационално и пълноценно хранене, да прибавиш и аеробика, в смисъл, ако се решиш на фитнес (всички кардио-аеробни уреди), може да започнеш с минимум 30мин., като постепенно увеличаваш темпото, а след това и минутите.

Ако имате въпроси пишете ми!

Успех !!!
__________________
всички тайни за фитнеса и отслабването www.tonusa.hit.bg ; e-mail: tonusa@gmail.com
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th February 2006, 15:43
Evi4ka Evi4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: софия в едно село с трамвай
Мнения: 310
По подразбиране

Има едно упражнение:позта е все едно сядаш на петите си и се стремиш да си презкочиш краката наляво и надясно (надявам се разбираш малко странно го обясних )
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ахтезипаласки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:34.