IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 23rd March 2010, 09:36
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

Преди време,админа Лофи ми изтри тема ,която по никакъв начин не засягаше правила ,дори и морални.Сега са баннати хора ,които са едва ли не сраснали с форума.Мисля ,че си е превишил правата в пъти .И поради неспособност да се бори с мнението на съфорумците реши да заключи тема която бе единствената за мнението на хората спрямо администратори.Не ви ли се вижда доста авторитарно.Скоро ще си пише само с единици.Предлагам да се сезират собствениците на сайта,а ако и това не помогне много от нас си имаме скайпове и фейс така ,че ....
Крайно време е някой хора да разберат ,че свободното изразяване на мнение не е престъпление.
Сещам се за много хора тук ,които с радост биха се събрали и биха направили друг форум .ако се наложи,изтегляйки десетки потребители ,а това е много вероятно ,защото повечето тук са интелигентни ,умни емоционални ,с богато чуство за хумор.
Предполагам ,че пак поради слабост ще ми се затрие мнението и вероятно правото ми да пиша.Не може само защото на някой нещо не му отърва да се банне.Тук няма обида към админа ,а изразяване на мнение.Къде му е достойнството .Май ако се направи форумна стачка,изразяваща се в писане само в една тема и само по този въпрос ,на админа ще му светне крушка,че така не може.Та нали именно потребителите правят форума,ако ги няма няма и форум.
Извинявам се за грешките и мерси за отделеното време да прочетете
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Говорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:16.