IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #681  
Стар 10th December 2013, 09:35
maria_2103 maria_2103 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 37
По подразбиране

Моята е утре, стискайте палци !
Отговори с цитат
  #682  
Стар 10th December 2013, 09:44
kokumiavka kokumiavka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 23
По подразбиране

cicico ти обади ли се на д-ра да откажеш датата? ... То е още рано де но не ми е отговорил и е хубаво да знам дали си отказала, за да бъда по настоятелна, защото ако не знае за решението ти е малко знам ли.... да досаждам... още веднъж много влагодаря
Отговори с цитат
  #683  
Стар 10th December 2013, 09:50
kokumiavka kokumiavka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 23
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maria_2103 Виж мнението
Моята е утре, стискайте палци !
Пожелавам ти успех Мария дано всичко бъде наред
Отговори с цитат
  #684  
Стар 10th December 2013, 10:01
maria_2103 maria_2103 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 37
По подразбиране

При мен проблема е по-сериозен, ще се пипа всичко - ноздри, връх, искам да има и извивка / доктора каза, че това с извивката се казвало ски или нещо такова, нали скиорските писти имат подобна форма /, също ще се стеснява носа...Ще поговоря пак с доктора да чуя отново какво ще прави, какво ще се получи. Радвам се, че стана така набързо, иначе щях денонощно да го мисля. Даже доктора искаше да ме оперира на втория ден след прегледа, но аз предпочетох поне 5 дни да ми даде да се оправя нещата
Отговори с цитат
  #685  
Стар 10th December 2013, 10:09
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Мария, може ли да пратиш снимки преди операцията ти? Мейла ми е : tullipa@abv.bg
Отговори с цитат
  #686  
Стар 10th December 2013, 11:38
maria_2103 maria_2103 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 37
По подразбиране

ок, Dii, да не се стреснеш
Отговори с цитат
  #687  
Стар 12th December 2013, 14:05
maria_2103 maria_2103 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 37
По подразбиране

Ох, момичета операцията ми мина. Продължи над 4 часа и доктора каза, че не е очаквал, че толкова работа ще има, каза ми, че външно не изглеждало толкова много, но като ме почнал изникнали още неща. Днес ми изписа и антибиотик Forcid Solutab и сребърна вода спрей, мажа се с Арнигел под очите и смуча Арника Монтана №9. Операцията си е доста сериозна. Видях едно момиче така се беше надуло, че дори и устата не можеше да си отваря, а едно момче не беше отекло въобще, но операцията му е била бърза и лека. Това е, ако имате въпроси, питайте.
Отговори с цитат
  #688  
Стар 12th December 2013, 16:51
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maria_2103 Виж мнението
Ох, момичета операцията ми мина. Продължи над 4 часа и доктора каза, че не е очаквал, че толкова работа ще има, каза ми, че външно не изглеждало толкова много, но като ме почнал изникнали още неща. Днес ми изписа и антибиотик Forcid Solutab и сребърна вода спрей, мажа се с Арнигел под очите и смуча Арника Монтана №9. Операцията си е доста сериозна. Видях едно момиче така се беше надуло, че дори и устата не можеше да си отваря, а едно момче не беше отекло въобще, но операцията му е била бърза и лека. Това е, ако имате въпроси, питайте.
Ч Е С Т И Т О ново носле!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Пожелавам ти да си във възторг от резултата! Отоците ще минат, няма страшно, аз почти нямах под очите, съвсем леко, но за сметка на това горната ми устна беше станала огромна - като пиех вода се оливах. При всеки е различно!
Отговори с цитат
  #689  
Стар 12th December 2013, 19:18
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Честито Миме, дано всичко да е сполучливо и скоро да се похвалиш с една снимка на новият ти нос

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty_on_Duty Виж мнението
Отоците ще минат, няма страшно, аз почти нямах под очите, съвсем леко, но за сметка на това горната ми устна беше станала огромна
Тихо тихо, че ако го прочетат това мацките от другите теми за разкрасяване ще вземат да си оглеждат и те носовете и да им се прииска да си ги оперират Хем по малък нос, хем по дебели устни, 2 в 1 дет се вика
Отговори с цитат
  #690  
Стар 12th December 2013, 20:14
kokumiavka kokumiavka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 23
По подразбиране

ЧЕСТИТО! Дано да се е получило това което искаш и скорошно възстановяване
Моята операция е на 18 благодарение на cicico. Ако не беше тя да напише че се е отказала сигурно и аз щях да го направя. Cicico още веднъж много благодаря. Малко съм притеснена и ме е страх но пък трай бабо за хубост. Мариа на другия ден кога те изписаха?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:45.