IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #701  
Стар 21st December 2013, 09:26
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Не може да го мокриш, до като не ти свали лонгетата...иди на фризьор да ти измие косата ако не можеш сама с душа..
Отговори с цитат
  #702  
Стар 21st December 2013, 17:21
kokumiavka kokumiavka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 23
По подразбиране

Благодаря Дии ще се опитам,ако не на фризьор Доктора нещо спомена че аз нямам планки вътре в носа. Това значи ли че само ми махат конците и шината и сам готова
Отговори с цитат
  #703  
Стар 28th December 2013, 01:25
maria_2103 maria_2103 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 37
По подразбиране

днес на 16-я ден от операцията ми махна планките, бяха ми във върха на носа. Синините около очите изчезнаха преди 1-2 дни, иначе носа ми е подут, от едната страна е надуто повече, имам подуто и в основата на носа между очите. Все още носа ми е доста изтръпнал, почти не го чувствам, от 1-2 дни започнах да дишам през носа. Който иска снимки, нека пише
Отговори с цитат
  #704  
Стар 28th December 2013, 15:58
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз ще изчакам да ти спаднат отоците и тогава ако не е проблем бих искал да видя как се е получил. Сега след като има отоци още, а той едните отоци могат да спаднат по бързо, но като цяло носът се променя с месеци и става все по добре ако е успешна корекцията разбира се. След месец два дано да не ни забравиш пак ни пиши в темата и тогава ще се разберем как да ми пратиш снимки, но е добре ако може и преди риното, за да се види реално резултата. Дано всичко е успешно при теб и да няма усложнения !
Отговори с цитат
  #705  
Стар 29th December 2013, 11:39
jylieta1111 jylieta1111 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 10
По подразбиране rino

iskam snimki
Отговори с цитат
  #706  
Стар 29th December 2013, 14:13
Jizi Jizi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 12
По подразбиране

И аз искам снимки
Отговори с цитат
  #707  
Стар 29th December 2013, 16:53
Jizi Jizi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 12
По подразбиране

Да мина след няколко дена ще ви пратя снимки като ми поспаднат още отоците. В момента ми е доста вирнат върха и не се харесвам .
Отговори с цитат
  #708  
Стар 29th December 2013, 17:58
kokumiavka kokumiavka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 23
По подразбиране

Здравейте на всички. На мен днес ми е 11 ден след операцията, синините вече нямам и дишам през носа още от 4-5 ден след операцията. върхът и при мен е доста вирнат и все още сам подута, но д-ра каза че има още доста да спада. Аз нямам планки при мен не е имало нужда.Като цяло още от сега има огромна разлика. Сякаш ми е малко на една страна, но мисля че e от отоците и се надявам да се оправи. Мария може ли снимки имейла ми е vavanu6ka85@abv.bg
Отговори с цитат
  #709  
Стар 30th December 2013, 11:53
maria_2103 maria_2103 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 37
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kokumiavka Виж мнението
Здравейте на всички. На мен днес ми е 11 ден след операцията, синините вече нямам и дишам през носа още от 4-5 ден след операцията. върхът и при мен е доста вирнат и все още сам подута, но д-ра каза че има още доста да спада. Аз нямам планки при мен не е имало нужда.Като цяло още от сега има огромна разлика. Сякаш ми е малко на една страна, но мисля че e от отоците и се надявам да се оправи. Мария може ли снимки имейла ми е vavanu6ka85@abv.bg
На мен от едната страна ми е по-надут и е доста смешно и също изглежда сякаш е на една страна, но според мен това е от подутината./ Пратих ви снимки /

Последно редактирано от maria_2103 : 30th December 2013 на 11:56
Отговори с цитат
  #710  
Стар 15th January 2014, 09:47
fxt fxt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 25
По подразбиране

Здравейте дами,

След много чудене и ходене по консултации реших в крайна сметка да се оперирам при Асенов. На 23.1 ще ми бъде операцията. Изследванията ще ги правим преди нея, тъй като съм от София и докторът пожела да ми спести разкарването..
Комуникирали сме само с мейли, но ме грабна с вниманието и отзивчивостта си.
Молба към опериралите се- качете пресни снимки, споделете как се развиват нослетата?

Много ви благодаря! Ох, голям стрес сега...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:11.