IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #751  
Стар 25th January 2014, 19:08
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Благодаря, Ели. Дано сме свидетели само на хубави резултати- и в България, и в чужбина
Отговори с цитат
  #752  
Стар 26th January 2014, 00:57
deti55 deti55 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 1
По подразбиране

а някой знае ли доктора дали е женен ))))
Отговори с цитат
  #753  
Стар 26th January 2014, 23:25
maria_2103 maria_2103 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 37
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fxt Виж мнението
Моята операция мина вчера.. продължила е 4 часа, понеже доста съм кървяла. След като излезнах от упойката (което беше към 21 часа), повърнах доста голямо количество кървава вода. С мен беше моя приятелка и тя ми прави ледени компреси. Лицето ми е подпухнало, но не съм толкова синя... В лицето съм като пиги обаче, даже малко приличам на Майкъл Джексън.. Докторът ми показа снимка от операционната и си харесах носа, но в момета изглеждам повече от покъртително.. Носът ми е запушен, започнах от днес с промивките със сребърна вода, но засега няма ефект...
Кога горе-долу мога да очаквам носът ми да се отпуши и болката да заглъхне (под болка визирам налягането, което чувствам от лонгетата и плаките вътре).
Всичко ме боли, все едно имам мускулна треска навсякъде..
Стига толкова от мен засега..
Внимавайте със запушването. Моята бе началото на декември и все още трудно дишам, получил се е някакъв проблем. Така, че имайте едно на ум, че не е съвсем нормално това, че не дишате.
Отговори с цитат
  #754  
Стар 28th January 2014, 09:46
molly_lin molly_lin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Мария, напълно ли ти е запушен носа, или само с едната ноздра не можеш да дишаш, почистваш ли добре със сребърната вода ?
Отговори с цитат
  #755  
Стар 28th January 2014, 11:18
Jizi Jizi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 12
По подразбиране

Минаха 45 дена от операцията и на мястото където ми беше гърбичката ,ми се появи оток който не се разнася от 3 седмици и имам чуството,че ми расте. страх ме е да не се е получило калциране. на някой било ли му е така ?
Отговори с цитат
  #756  
Стар 28th January 2014, 12:36
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Ji zi аз бях така- направо си се подготвях за втора операция , но след 6 м нещата си дойдоха на мястото
Отговори с цитат
  #757  
Стар 28th January 2014, 15:28
Jizi Jizi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 12
По подразбиране

Успокоих се малко но като чета из форума има и такива които са се оперирали повторно.
Отговори с цитат
  #758  
Стар 28th January 2014, 16:11
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Има, и то доста, калцирането не зависи от лекаря, така че и при най-изявения хирург да идеш пак може да се калцираш..ето аз и след втората имам, но е значително по-малко от първата.
Отговори с цитат
  #759  
Стар 28th January 2014, 16:56
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

По принцип е вярно, че за това да се получават калцирания е най-важен фактора организъм и при всеки ще е различно, но съм убеден, че има значение и самата техника на опериране. Може и калцирането да е неизбежно и това ще е така в доста случаи, но все пак би имало значение дали ще е по голямо или по малко и може и да греша, но си мисля, че е важно и как се пили и дялка носа. Това калциране все пак е резултат от травмата и за това смятам, че и техниката има голямо значение.
Отговори с цитат
  #760  
Стар 29th January 2014, 20:05
fxt fxt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 25
По подразбиране

След колко време др Асенов маха плаките?
Аз утре съм на преглед и ще ми маха лонгетата и си мислех да го помоля да махне и пластините вътре, защото са ми адски некомфортни и заради тях носът ми е супер зашушен и звуча като хремава. Поразрових се в нета и изглежда, че в повечето случаи ги махат на 7-10 ден.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:45.