IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th June 2015, 17:50
Аватара на FitnessUK
FitnessUK FitnessUK не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 3
По подразбиране Персонални хранителни режими, тренировъчни програми от диетолог

Аз съм професионален спортен диетолог и нутришънист. Завършил съм в Англия *WESTMINSTER UNIVERSITY, LONDON* специалност: *HUMAN NUTRITION*(целият курс по обучение е акредитиран от Асоцияцията на Нутришънистите). Работил съм на частна практика в Англия и съм помагал на много хора да влезнат в перфектна форма или да ги подготвя за състезания. Лично Ви следя и насочвам какво и как да правите като поддържаме контакт по Skype, Viber, друг messenger или телефон. Съобразяваме се с вашето свободно време и възможности. Независимо дали ще тренирате от вкъщи, в парка или ще ходите във фитнес зала,
вашите цели ще бъдат постигнати. Изготвям Ви хранителен режим и тренировъчен план, като ги сменям през определен период, защото тялото се адаптира към дадена програма и след време спира да дава резултати. (повечето "фитнес инструктури" продават единични програми на хвърчащ лист, които не дават почти никакъв резултат.) Всичко това е БЕЗПЛАТНО за първите 2, 3 седмици или дори месец! Докато не започнете да виждате значими резултати! След това ако решите да продължите с мен и моите методи, се уточняваме за цената. Всяка следваща допълнителна седмица се заплаща. (Като цените варират от 5 до 15лв / седмично , зависи според вашите изисквания.)

Също така предлагам консултации относно всякакъв тип хранителни режими, диети, здравословни проблеми, при незнание как да процедирате или какво да промените в ежедневието си, така че да бъдете по-здравословни и да изглеждате по-добре.

Линк към обявата в olx.bg: http://olx.bg/ad/fitness-personalni-...i-ID4MJUM.html

Skype: ukfitnessuk
Тел: 0885 04 46 95
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Персоналнихранителнирежимитренировъчнипрограмиотдиетолог
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:42.