IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1161  
Стар 12th April 2013, 21:14
alaia alaia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 31
Smile

Ако търсех да получа адмирации и внимание,нямаше да влизам в темата за ринопластиките на д-р Йорданов.Щях да се показвам в конкурси,във форуми за красота,външен вид,козметика и т.н,ако смятам че ми е нужно! Така,че твърдението е супер несериозно! Пиша във форум по темата,която ме интересува и операция през която и аз съм преминала.Темата е за носовете,оперирани от доктора,така че смятам,че е повече от нормално оперираните момичета при него да качват снимки тук и да разговарят по между си! Също така смятам,че е доста несериозно,необективно и инфлантилно да се говори за хубав или лош резултат два месеца след ринопластиката.Както вече споменах и както всички тук знаем краен резултат може да се види след една година,все още е рано да се изказваме при това толкова крайно! Вие поне ми се сторихте по-интелигентна от останалите с предсмъртните твърдения Бъдете и вие здрава и много щастлива!
Аз лично съм щастлива от външния си вид,естествено притесняват ме ноздрите,подутия връх и т.н,но в никакъв случай извивката и големината на носа,те си ми харесват! Възприемам се,а за това,което в момента не харесвам нищо друго не мога да направя ,освен да чакам!
И въпреки всичко много е важно как се отнасяме с хората и съответно и това да получим! Много е грубо да се изказваме така крайно и да се опитваме да нараним и комплексираме оперираните! Както всички знаем,след оперативния период е много труден,емоционален,тревоже н и т.н и само,който не е минал по този път не знае какво е! Аз лично доста носове не харесах от оперираните от доктора,но това е моя вкус,аз не бих си направила такъв,момичетата си ги харесват! Но на никой не съм си позволила да кажа нещо от сорта на "ужасен резултат, много е зле,окепазили са те" или вземи се гръмни направо,едва ли не Най-малкото имам елементарна култура,тактичност и добро възпитание,за да падна толкова ниско, да покажа такива ниски страсти,злоба и жлъч! Колкото и да не ми харесва даден резултат,ако съм решила да изкажа мнение,не е това начина! Ужасно грубо и пошло звучи,особено от устата на някоя дама!
Нелка,страхотна си,мила! Много силно те прегръщам! Чест и почитания!Имаш много добър изказ,стил и си много позитивен човек! Благодаря ти за подкрепата,както и на момичетата,които се усеща,че не са го харесали много резултата ,а това се разбира,не е нужно да са груби ,но както теб бяха достатъчно тактични,любезни и мили!
Карате ме да се чувствам още по-щастлива,че има такива позитивни хора,въпреки всичко! Всичко се връща на този свят и каквато енергия излиза от нас,такава се връща към нас като бумеранг! Когато мислим и говорим позитивно,дори нещо да не ни харесва, тогава и ние самите сме щастливи,добрата енергия ни обгражда и ни се случват хубави неща!
Бай дъ уей съм качила още една снимка към днешна дата.Не виждах промяна,но може би защото се гледам всеки ден,но така поставени снимките една до друга промяната се вижда и то само за един месец! Доста по-добре изглежда нослето и съм обнадеждена,че все по-добре ще става,а и доста се харесвам като я гледам до предишната снимка
Искрено и най-сърдечно желая на всички много да се харесват с новите си нослета и да са много щастливи! Ще пращам снимки на лични на момичетата,които ми писаха, ако се интересуват от по-нататъшния резултат!
Нямам търпение вече да сложа и слънчеви очила и да се попека на морето с новото си носле!
Бъдете позитивни и се обичайте!
Отговори с цитат
  #1162  
Стар 12th April 2013, 21:27
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Аз пък, ако изглеждах, като теб щях да се показвам и по конкурси, а щом си търсила точно този ефект на малък нос и си го харесваш, само регистрираш мненията на другите без да ти объркват психиката и комплексират!
Отговори с цитат
  #1163  
Стар 12th April 2013, 21:30
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Хубаво си го написала, ама и това което си написала не е за този форум - форума за носове. Тези словооизлияния, които си се постарала да напишеш са за другаде, ако го погледнем от страната от която го коментираш ти, кое е за тук и кое не е....
Нито злоба има в изказването ми, нито жлъч, нито съм искала да те обидя или засегна. Истината е, че преди си имала по-хубав нос. Това е!
Но си наранена и явно си интерпретираш изказването ми през своята призма.
Радвам се, че си щастлива и, че се чувстваш добре и доволна /най-малко искам да те накарам да усещаш обратното/ и ти го желая от цялото си сърце!
Отговори с цитат
  #1164  
Стар 13th April 2013, 13:21
lapiovra lapiovra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 26
По подразбиране

Днес ми е 13-ти ден, добре съм, с всеки ден дори по-добре, спадат отоците. Още имам доста конци, тъй като както казах на мен и ноздрите са ми рязани. Паднаха 4-5 конеца, но другите не мърдат. В понеделник ще ходя да ми ги махат. Има ли такива, на които се наложи да им ги махат, а не паднаха сами и на кой ден го направиха?
И сега за тия прословути кори- почти ги махнах, но отгоре , не точно в началото на ноздрите имам едни, дето ме ядосват вече, не ми пречат на дишането, но все пак без тях ще съм по добре. Промивам и мажа доста старателни, но няма как да бръкна, че да ги дръпна леко. Имам чувството, че там ще си останат
Колко време след операцията започнахте да си мърдате хубаво горната устна? Аз още не мога да си покажа горните зъби.
Изчаквам да ми махнат конците и тогава ще кача снимки.
Отговори с цитат
  #1165  
Стар 13th April 2013, 13:25
lapiovra lapiovra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 26
По подразбиране

Alaia, последната снимка не е с много добро качество, но ми се стори доста променен към по-добро. Там определено ми хареса как изглежда. Ако можеш да сложиш и някоя по изчистена снимка, за да се види по-добре или на лични?
Отговори с цитат
  #1166  
Стар 13th April 2013, 13:32
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

lapiovra, едните конци са резорбиращи се и ще си паднат сами, а другите ги сваля доктора, така че по-добре не ги дърпай. А за корите - пробвай със стеримар.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #1167  
Стар 13th April 2013, 19:03
lapiovra lapiovra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 26
По подразбиране

foggy, Йорданов ми каза, ако тази седмица не паднат, другата да ги махам. По пронцип сами падали, но не винаги се случвало. Няколко паднаха, но не всички. А и ме пита дали има 10 дни от операцията, явно искаше да ги махне, но не бяха минали. Няма сама да си ги махам , но тъй като не съм от София, няма да е той. Самият Йорданов ми каза да отида при някой хирург да ми ги махне, да не се разхождам за едни конци до София. Явно беше убеден, че няма всички да паднат, а и при мен са доста.
Отговори с цитат
  #1168  
Стар 13th April 2013, 19:29
Аватара на Bibimibi
Bibimibi Bibimibi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 30
По подразбиране

За конците ок, но корите...внимавай много, защото аз така се разкървавих един път. С пинсета бърках и дърпах. Някои паднаха лесно, но други не искаха толкова лесно...и като дръпнех по-рязко кървяха. Рано ти е още, ако не се виждат навън, не ги пипай
Отговори с цитат
  #1169  
Стар 13th April 2013, 22:31
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Оф, не знам, дали бих била щастлива. Ако трябва да избирам обаче сегашния ми нос и филипински, мяй бих избряла филипински.
То зависи дали отива на съответнто лице, а мацката има екзотична визия и не бих казала, че й е зле носът на общия фон.

Друго ми прави впечатление на мен - ако някой хирург направи камбест нос, никой не се нахвърля , че хирурга се е изложил. Ако няправи прекалено малък нос - хирурга се линчува публично!? Истината е, че и в двата случая хирурга не си е свършил работата и в двата случая лицето изглежда непропорционално. Обаче хората имат грешната представа, че голям нос по-лесно се коригира. НЕ Е ТАКА! И аз съм живото доказателство! Дилбер ми каза, че моя случай е по-сложен от случаи, в които трябва да се слага присадка. Много по-трудно се прибира нос към лицето.
Сега вече момичето било окепазено... Ми не е така - аз виждам една красива жена. Ако носът беше първото, което виждам, може би щях да си затрая. Но не разбирам защо скочихме да й насаждаме комплекси, за дефакто не толкова лош нос?
Нели, до колкото те познавам ако имаше такъв нос щеше да се депресираш тотално Когато е на лицето на някой друг обикновено си по щадяща с коментарите си , но когато е за теб си критична до крайност
Носа за мен е несполучлив и собено в съчетание с плътнит устни изобщо не ми харесва. Верно е, че момичето е хубаво и с този си нос, но предполагам гледайки я много хора се чудят какво ги дразни в погледа, а то е точно носа.
Колкото за твоя нос е труден по съвсем други причини, но ако мацката реши да си оправи нейния повярвай ми че ще бъде много по труден от твоя.
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #1170  
Стар 14th April 2013, 09:12
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bunny boiler Виж мнението
Когато е на лицето на някой друг обикновено си по щадяща с коментарите си , но когато е за теб си критична до крайност
Има го този момент, да!
Но не че съм прекалено щадяща към чуждите въпроси, а към себе си съм брутално критична..

Alaia, гледай си живота, мила! Повечето хора в ежедневието ти изобщо няма да забележат, че има нещо нердно в нозрите ти!
Само ние, тук, сме обременени! Само ние тук вървим по улиците и се взираме в носове, не в хора...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:02.