IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 10th November 2009, 23:31
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mi4ETO
с гипс бях докато не ми смениха превръзката-т.е.-3 ден,след това с някаква пластинка и това бе6е,на 7 ден ми я свали и ве4е си излизах
Аз пък, както всички знаят, бях дори с по-сложна операция, но и гипс нямах, само лепенки. Престой в клиникато само 24 часа. Някакви мини-тампончета ми извадиха преди да ме изпишат без болки, нищо. На седмия ден ми махнаха Ханибал-лектърската превръзка. Без забрани за очила. Просто райска работа. А пък лонгетата даже си я загубих още на втория ден. Очевидно и тя не ми е била нужна.
Правете си изводите.
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
  #152  
Стар 10th November 2009, 23:39
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от si
Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
Ходила съм при двама пластични хирурзи.

Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
Преди консултацията съм била при 4-ма хирурзи.
Алоооо, ти къде се намираш, бе моме?!

Двама пластични + двама УНГ = ? хирурзи.

Прочети на глас бавничко десетина пъти горното уравнение, и ако не можеш да решиш задачката, намери някое хлапе от квартала да ти го сметне.
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
  #153  
Стар 10th November 2009, 23:56
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Това хумор ли трябваше да бъде?
Естествено, че докторът решава какво, как и колко дълго да прави. Това не означава, че не можем да коментираме как би трябвало да бъде. И аз съм била 6 часа под пълна упойка и мога да направя сравнение във възстановяването.
Щом си шокирана, явно не е било хумор.

Значи, докато алерголожката ми правеше тестовете за алергия към анестетици, наруших мълчанието и споделих с нея опасенията си за това какви страшни поражения ще има тази операция и то с пълна упойка върху моя гениален ум. Отговорът беше:
- Това от Интернет ли го разбрахте?
- Ами, да срамежливичко
- То, ако така се учеше от Интернет, всички да сме станали доктори.

Аз и Мичето сме се възстановили пърфект непосредствено след операцията. За нея не зная, но аз нямам силен организъм. С други думи, щом аз кекавата, хукнах като кобила след събуждането, може да се направи извод, че продължителната анестезия няма да е проблем за младите, правите и здравите.

Но за последващото въздействието на тези упойки трябва да се разбере. Защо не? Нали все пак е здравен форума. Жалко, че тук доктори не влизат, за да ни отговарят директно и да пресичат безмислени спорове като този за упойките, воден от няколко дезинформирани страни.
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
  #154  
Стар 11th November 2009, 08:07
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

ОК да речем, че докторът ще трябва да ме успокои за продължителността на упойката. Обаче аз просто не мога да си представя какви толкова манипулации се извършват за толкова време
Отговори с цитат
  #155  
Стар 11th November 2009, 08:53
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

kristalina
Отговори с цитат
  #156  
Стар 12th November 2009, 00:00
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celtic_dream1
ОК да речем, че докторът ще трябва да ме успокои за продължителността на упойката. Обаче аз просто не мога да си представя какви толкова манипулации се извършват за толкова време
На мен тази упояваща тема ми писна.

Като се вълнуваш толкова иди пак при него или по тел му задай резонния си въпрос "Ей, ти бе, Аланкоолу! Какви ги върши ти през тези 6 часа?! Колко бирички (стограмки) гаврътна в кръчмето долу? Или със сестрите си разказвахте мръсни историйки? Аааам?"

Съветвам и хората с неуспешните ринопластики и изобщо всякакви други неуспешни пластики да зададат същия въпрос, като заменят само „6 часа” с „2 часа” според това колко е продължила тяхната операция.
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
  #157  
Стар 14th November 2009, 08:01
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

От оперираните при Йорданов ,май само Теодора показа снимки
Отговори с цитат
  #158  
Стар 14th November 2009, 19:23
Аватара на Shеrry
Shеrry Shеrry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 164
По подразбиране

И Астерас
Отговори с цитат
  #159  
Стар 15th November 2009, 13:30
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Да, asteras също показа снимки. Моите ги махнах и няма да ги пускам повече.
А за другите хора - моето обяснение, че си подсвиркват щастливо и доволно и им е през .... работа за този форум.
Просто докторът си бачка.
Пациентите му не изпитват необходимост да му правят реклама в Интернет, както тези на някои други доктори. Няма да споменавам имена.
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
  #160  
Стар 15th November 2009, 13:54
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Все пак според мен хората, които са почерпили информация и чужд опит от форума, би трябвало от някаква солидарност да допринесат и със своите впечатления и да качват и снимки. Който не е качвал снимки според мен изобщо не е знаел за форума и преди операцията, не всички хора проверяват тези неща в интернет. Примерно когато Астерас пусна снимки си спомням, че като каза кой я е оперирал, никой не беше чувал за Йорданов още, така че тя вероятно по друга линия се е насочила към него. Сега само от Мичето чакаме снимки, аз лично съм много нетърпелива да видя как се е получило
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:49.