IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1161  
Стар 17th September 2008, 13:07
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

Момиченца-кокиченца, искам да ви попитам дали знае някой къде се намира магазина за био-храни в София, че аз нещо не мога да го открия...

Гледах му реклама, имаше и репортаж по телевизията, но не разбрах къде е

Мерси преварително
Отговори с цитат
  #1162  
Стар 17th September 2008, 13:15
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Аз ходя в този на пл. Журналист:
http://www.bio-bulgaria.com/biomag
Отговори с цитат
  #1163  
Стар 17th September 2008, 22:29
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

Mena, точно за този ставаше въпрос...много ти благодаря ...някакви отзиви за това магазинче????
Отговори с цитат
  #1164  
Стар 18th September 2008, 07:45
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Mena, безобразно скъпо ли е ?
Отговори с цитат
  #1165  
Стар 18th September 2008, 10:41
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

hatred, доколкото разбрах е скъпичко, но не чак толокова, че човек да се откаже да пазарува...освен това препоръчват да си набележиш храни, които най-често консумираш и от тях да купуваш...Не е задължително, все пак, всичката храна да е био...

Отговори с цитат
  #1166  
Стар 18th September 2008, 15:32
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Здравейте мили хора. Мен направо ме е срам да пиша вече тук. Режима ми се развали тотално. Поне ми остана навика да закусвам всяка сутрин. Вече нямам търпение да дойде пролетта и да излязат свежите зеленчуци, да стане топличко и да си играя волейбол и да ям здравословно. Хубавото е, че много хора ми казват, че съм отслабнала. В момента си харесвам фигурата с изключение разбира се на корема. Сега "режима" ми е нещо подобно

сутрин - 07:00 - мюсли с кисело мляко
към 11 - дюнер или някакъв сандвич
към 4 - 5 - зависи какво е останало от вечеря (днес например имам ориз)

Обещавам скоро поне да се опитам да се стегна. А на всички други успех и нега ви служа за пример, но отрицателен.
Отговори с цитат
  #1167  
Стар 18th September 2008, 19:12
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hatred
Mena, безобразно скъпо ли е ?
Трудно ми е да кажа.
Био продукти купувам само от Пикадили и от магазина на пл. Журналист, цените и на двете места са подобни.
За съжаление нямам друга база за друго сравнение.
Отговори с цитат
  #1168  
Стар 18th September 2008, 22:35
carry_ carry_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Здравейте мили хора. wave Мен направо ме е срам да пиша вече тук. Режима ми се развали тотално. Поне ми остана навика да закусвам всяка сутрин. Вече нямам търпение да дойде пролетта и да излязат свежите зеленчуци, да стане топличко и да си играя волейбол и да ям здравословно. Хубавото е, че много хора ми казват, че съм отслабнала. В момента си харесвам фигурата с изключение разбира се на корема. Evil or Very Mad Сега "режима" ми е нещо подобно

сутрин - 07:00 - мюсли с кисело мляко
към 11 - дюнер или някакъв сандвич
към 4 - 5 - зависи какво е останало от вечеря (днес например имам ориз)

Обещавам скоро поне да се опитам да се стегна. А на всички други успех и нега ви служа за пример, но отрицателен. Wink
не намирам нищо обезпокоително или толкова нередно в твоя режим..?
закусваш,сандвича ,ако е с черен хляб и пилешко или сиренце,е ок...Ориза можеш да го намалиш,но разбира се,зависи си-ако е кафяв,в малко количество е ок.Но все пак е добре да е в ранния следобедСлед него межеш да хапнеш една салатка и си окили някакви ядки с кисело мляко
Успех)
Отговори с цитат
  #1169  
Стар 19th September 2008, 09:16
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Добро утро момичета! Готови ли сте за ново начало заедно с края на лятото? Чета, че доста момичета са развалили режима си през последните дни, седмици и месеци. Предлагам на тези, които искат да започнат едно свежо начало, с по-качествено и здравословно хранене, по-добри тренировки и ПОВЕЧЕ ВОЛЯ да се присъединят към мен
Аз вече искам найстина да отслабна! (Защото и малко съм надебеляла в последно време ) Целта ми за следващите 30 дни е -4кг. Мерки 168/66кг. в момента Иска ми се до края на 2008 година да стигна 57кг. и да мина в период на задържане на килограмите. Пожелавам си УСПЕХ, както и на всички, който искат да се присъединят към последната, но печеливша битка за 2008г.!
Аз започнах от вчера битката и цял ден менюто ми се състоеше от плодове, зеленчуци, пилешко месо и доза ядки. Отделно пия Ленено семе и си поръчах книгата: "Диета за тинейджъри". Четох добри отзиви за нея. Някой от този форум пробвал ли я е? Май вътре имало дневник като нашия Днес ще разбера! Чакам си я до 1 час
Добре, малко се отплеснах... ДАМИ ОЧАКВАМ ВАШИТЕ МНЕНИЯ И МЕНЮТА, ВАЖНОТО Е ДА СЕ ПОДКРЕПЯМЕ! ПЪК ПОСЛЕ МОЖЕ И КАФЕНЦЕ ДА ПИЕМ С НОВИТЕ СИ, ПРЕОБРАЗЕНИ ТЕЛА

Лек и успешен ден от мен! Аз закъснявам за работа, но все пак вашата подкрепа също е ВАЖНА! Не забравяйте, че днес е и усмивката, и доброто настроение са задължителни!!!
Отговори с цитат
  #1170  
Стар 19th September 2008, 10:55
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Engel, много си позитивна!!
Пожелавам ти успех!
А що се отнася до поизоставилите режимите си, смятам, че е нормално. Лятото мина, навън стана мооооого студено изведнъж , съответно и разходките, и тичането в парка са сведени до минимум... По-трудно е сега да спазваш режим, но не и невъзможно. Все пак през цялата година в магазините продават плодове и зеленчуци (е не със същия вкус, ама....) и други полезни добавки. Когато има желание, има и начини...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:49.