IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1451  
Стар 28th September 2008, 16:07
Аватара на kras4ence
kras4ence kras4ence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 181
По подразбиране

Можеш всяка вечер да ядеш грейпфрут. Много е и ще си сигурна, че няма да боледуваш повече тази зима. Продължавай със супите и аз ги почнах и от няколко дни все това ям. Като изпратиш ученика можеш да разгряваш с някаква гимнастика (ако не работиш де). Аз съм решила да се храня предимно с грейпфрут, киви, лимони и супички. Днес съм само на супа, обаче пък прекалих с хляба (ям само карина, но май е по-добре да го спа, защото слаган много набухватели). Можеш и ти така, а пък вечер като слагаш вечерята ако има и салатка наблягай на нея. УСПЕХ!
Отговори с цитат
  #1452  
Стар 30th September 2008, 16:13
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kras4ence
Можеш всяка вечер да ядеш грейпфрут.
здравейте отново на всички спазващи диетният режим.
идеята за грейпфрута: спазвах преди време в една диета, вече не помня кой я беше създал, ядеше се там милион неща без сол и т.н. Грейпфрута препоръчваше да се поръси с канела и да се запича за няколко мин. на фурна. Беше от НЕ задължителните закуски преди лягане, но лично аз само на нея се радвам. така, че поддържам идеята на 100%.
Отговори с цитат
  #1453  
Стар 30th September 2008, 21:06
Аватара на kras4ence
kras4ence kras4ence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 181
По подразбиране

Аз също подкрепям абсолютно цитрусовите плодове през зимата, макар че днес изобщо не съм хапвала какъвто и да е плод. Галини, като се включиш кажи си мнението. То е ценно за мен, стимулира ме.
Отговори с цитат
  #1454  
Стар 1st October 2008, 17:06
galini galini не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: ....все още в БГ
Мнения: 43
По подразбиране

Всички сме в този форум, за да се поддържаме една друга, а и за да черпим от опита на другите..
обичам цитруси, ама защо не заобичах тези грейпфрути..не зная Чела съм за доброто въздействие на този плод по време на отслабване... аз по принцип съм привърженичка на всички плодове и зеленчуци, дори и на онези, "с "лошите" въглехидрати и захари - картофи, ориз, банан, грозде и т.н. Някак си в моето мислене е останала идеята, че всичко, което се ражда от земята и природата е полезно за организма.
Ще се радвам и останалите момичета, които писаха по тази тема, да кажат няколко думи за режимите си...
Отговори с цитат
  #1455  
Стар 2nd October 2008, 19:55
Аватара на kras4ence
kras4ence kras4ence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 181
По подразбиране

Честно казано май тази тема я поддържаме само аз и ти, защото доста от момичетата пишат в друга тема и в последно време и аз се включвам там. Нали си имам моите слабости и имам нужда от някаква подкрепа.
Отговори с цитат
  #1456  
Стар 4th October 2008, 13:47
Аватара на Any
Any Any не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 147
Изпратете съобщение чрез ICQ до Any Изпратете съобщение чрез MSN до Any
По подразбиране

kras4ence в темата дневник на остлабващите 2 ли се преместиха всички? или може би хората които се разочароваха от Симеонов се отказаха да пишат тук?
Отговори с цитат
  #1457  
Стар 4th October 2008, 21:38
Аватара на kras4ence
kras4ence kras4ence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 181
По подразбиране

Идея нямам каква точно е причината им, мила. Просто всички отидоха там. А що се отнася до този Симеонов- хем режима му е добър, хем пък никой, който го е спазвал в момента не се доверява на самия Симеонов- според мен причината е в лошите съвети, които дава за самото задържане на килограмите и незаинтересоваността от проблемите на пациентките му. На някои дори е препоръчвал слабителни, които можели да пият и цял живот (представи си). Направо е чудесен, бе!
Може би повечето не го харесват не заради режима, а заради "махането с лека ръка" на тези, които искат да задържат свалените килограми, неспособен да отговори на вълнуващите ги въпроси.
Най- добре питай тях, аз непознавам лично Симеонов и оставам с мои си впечатления от прочетеното за него (пък и честно казано вкички вие сте ми достатъчни, за да прибягвам до услугите на който и да било диетолог).
Отговори с цитат
  #1458  
Стар 6th October 2008, 08:31
Аватара на Any
Any Any не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 147
Изпратете съобщение чрез ICQ до Any Изпратете съобщение чрез MSN до Any
По подразбиране

kras4ence да ти кажа аз ходи при него почти преди година, отслабнах 10-тина кг благодарение на режима и за сватбата си бях супер наистина после накаква информация или подкрепа с начини на задържане на килограмите. Аз бях много доволна, че успях да остлабна и мислех догодина да ходя при него да ми изготви нов режим, защото мисля да си имам бебе и докато съм бременна да не взема да стана 100кила, обаче сега не знам какво да правя живот и здраве ще трябва да мисля нещо. поздрави и лека седмица
Отговори с цитат
  #1459  
Стар 6th October 2008, 08:49
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kras4ence
Идея нямам каква точно е причината им, мила. Просто всички отидоха там. А що се отнася до този Симеонов- хем режима му е добър, хем пък никой, който го е спазвал в момента не се доверява на самия Симеонов- според мен причината е в лошите съвети, които дава за самото задържане на килограмите и незаинтересоваността от проблемите на пациентките му. На някои дори е препоръчвал слабителни, които можели да пият и цял живот (представи си). Направо е чудесен, бе!
Може би повечето не го харесват не заради режима, а заради "махането с лека ръка" на тези, които искат да задържат свалените килограми, неспособен да отговори на вълнуващите ги въпроси.
Най- добре питай тях, аз непознавам лично Симеонов и оставам с мои си впечатления от прочетеното за него (пък и честно казано вкички вие сте ми достатъчни, за да прибягвам до услугите на който и да било диетолог).
Аз не съм от "недоволните"... Относно задържане на постигнатите резултати- всичко зависи от нас и това, колко сме мотивирани. Просто е необходимо режима да стане начин на живот, като може повече да си позволяваш от "забранените" неща. Следваш основните принципи, без да се затормозяваш излишно с разни мерки и теглилки. И това се отнася до абсолютно всички видове хранителни режими и диети! Няма как да стане номера когато вече си свалил, да решиш, че хранейки се със сладки, тестени и разни мазни закуски, ще успееш да задържиш постигнатото!!!
Отговори с цитат
  #1460  
Стар 6th October 2008, 09:36
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

Е той хранителният му режим е долу горе за всички еднакъв. Не съм сравнявала 1:1 с друг режим, но като чета в темата грамажите и какво долу горе се намира на стр.1 и 2 са еднакви. Лично аз съм против идеята да се махне ходенето на фитнес и въобще спорта. Не настоявам другите да са на моето мнение, обаче всяко чудо си е за 3 дни и всеки организъм индивидуален.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отслабнахкгзамесеца
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:30.