IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th September 2008, 10:17
elenabili elenabili не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 5
По подразбиране Почвам диета след 5 дни

Здравейте на всички! Влизам в този форум, защото както всички тук и аз имам проблем (и цял живот съм имала) с поддържането или достигането на определени килограми. В момента кракът ми е счупен и за около 4 седмици напълнях с 3 килограма, които според мен не са много, но аз и преди това имах в излишък.... Сега съм решила след като ми махнат гипса (след 5 дни), да започна някаква диета, но не искам да е много стриктна. Та въпросът ми е: ще отслабна ли ако ям месо, риба, млечни, плодове и зеленчуци, но ги ям така, че да се заситя, а не все едно съм на диета? Диетите ги мразя вече, цял живот се ограничавам ((((((( Знам, че лесно няма, но все пак...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th September 2008, 10:40
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Зависи с колко се засищаш, можеш да ядеш така и аок видиш, че отслабваш- продължаваш, ако не отслабваш или качваш- трябва да редуцираш количествата. Ако ядеш по 2кила плодове и толкова млечни и т.н. на ден, логично е да не сваляш.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th September 2008, 10:49
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Мда..и според мен, ако целта е да отслабваш, ще се наложи да поограничиш млечните и плодовете. Наблягай на извара и кисело мляко и кисели плодове. С рибата и зеленчуците може да не се ограничаваш особено (стига да не приготвяш с олио или друга мазнина).
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th September 2008, 11:34
elenabili elenabili не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 5
По подразбиране

Всъщност килограмите са ми в повече, както казах и обичам да ям , следователно 2 кг плодове и 2 кг млечни са a piece of cake for me
Явно ще трябва да се ограничавам и от тях... Боже, не знам как издържате
Ще взема да се запиша и на спорт, та да не ям само тревици...
__________________
Стон, самосъжаление, див вопъл. Светът никога не е бил тъй злобен. Враждебно вледенява се дъха ти топъл, а всъщност сам от себе си не си доволен...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th September 2008, 11:38
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elenabili
...Боже, не знам как издържате ....
Ще взема да се запиша и на спорт, та да не ям само тревици...
Ми аз често не издържам... ...

Спортът е задължителен, но той няма да ти компенсира храната в повече...нали ще заслабваш, все пак ....трябва и спорт, и хранителен режим.. (за съжаление, ограничителен)
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #6  
Стар 5th September 2008, 11:46
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Обичам да ям, но искам да отслабна - е явно съм на грешно място. 2-те неща са несъпоставими, избираш си едно от 2-те. Ти питаш как, хората ти казват като не ядеш, но ти казваш - Но аз обичам да ям, е тогава какво искаш. Замислете се какво искате и дали имате воля да го направите, преди да задавате явно безсмислени въпроси, щом не смятате да спазвате съветите.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #7  
Стар 5th September 2008, 12:39
elenabili elenabili не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 5
По подразбиране

Da, искам да отслабна с ядене, ок? Дюкан как процедира?????? Лошото е, че Дюкан е нездравословна диета, затова и няма да я почвам! Аз си търся не дотам ограничителна диета, а не здраво плюскане, ако някой не е разбрал. Няма значение, щом все ще се намери някои "Ветеран" да се заяде.
__________________
Стон, самосъжаление, див вопъл. Светът никога не е бил тъй злобен. Враждебно вледенява се дъха ти топъл, а всъщност сам от себе си не си доволен...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 5th September 2008, 12:50
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Цитирай:
Всъщност килограмите са ми в повече, както казах и обичам да ям Mad , следователно 2 кг плодове и 2 кг млечни са a piece of cake for me WinkWink
Как да го коментирам по друг начин? Ако искаш помощ ще тряба да ядеш по 1 яйце, 150 грама месо, 1 плод, зеленчуци, 400 грама мляко (например) за целия ден.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #9  
Стар 5th September 2008, 12:54
elenabili elenabili не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 5
По подразбиране

Ок, така по-става. Можело значи и по-човешки да се държим. Активността ми обикновено е голяма, затова и обичам да ям, а там еди колко си плодове и мляко на ден е нормално за мен сега, но не и след като си променя режима.
Благодаря за ориентировъчните количества!
__________________
Стон, самосъжаление, див вопъл. Светът никога не е бил тъй злобен. Враждебно вледенява се дъха ти топъл, а всъщност сам от себе си не си доволен...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 5th September 2008, 12:55
Аватара на dadano
dadano dadano не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Sofiq
Мнения: 111
По подразбиране

Ами ти явно имаш идея как искаш да отслабнеш Не е необходимо изведнъж да намаляваш яденето с много... Просто спирай да ядеш като усетиш, че си се понахранила. А не след като се натъпчеш. Ти сама изброи на кои храни трябва да наблягаш.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Почвамдиетаследдни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:35.