IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 17th May 2011, 09:29
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

На мен лявата ми страна е така и постояно съм с кърпички в джобовете защото не чуствам кога ми тече носа !
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #112  
Стар 17th May 2011, 09:54
Аватара на jansi
jansi jansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 58
По подразбиране

M.I.K, преди да се заяждаш, моля първо се запознай със случая. Не мисля да споря с теб - излишно е.

Достатъчно е да споделите ВЕДНЪЖ, а не да натрапвате на другите мнението си. Повечето хора /и аз/ сме най-уязвими точно преди операцията. Ако някой има проблем с доктора, то тук не е мястото да го разрешава, на гърба на останалите потребители. Не е справедливо да си го изкарвате на нас - с нападки и обиди. Само, ако попитаме нещо и вие ни се нахвърляте. Защо? Какво сме ви направили ние?

Факт е, че аз съм много доволна от операцията, доколкото четох и другото момиче също /скоро не е влизала тук/. Едва ли е случайно. За мен аз съм си взела най-правилното решение.
П.П. Прочетох че вече носа ти е добре. Радвам се, че всичко все пак е приключило в добра посока за теб. Ако позволиш един съвет - радвай се на живота всеки ден и не живей в миналото. То затова е минало.

Последно редактирано от jansi : 17th May 2011 на 10:11
Отговори с цитат
  #113  
Стар 17th May 2011, 19:00
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Днес бях на консултация в Нефертити при д-р Е. Георгиев. Прие ме много любезно. Консулнацията беше безплатна, но ....
За да ми липосуктира /????-дали е правилна думата/ мастната тъкан под гръдната кост иска 2500 лв., а за да махне увисналата кожа на корема след отслабването още 3000 лв. отделно.
Тъй като не ми е по джоба се спрях на кавитация в Angel Face.
Дано даде някакъв ефект!
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #114  
Стар 17th May 2011, 19:40
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Thumbs down

Цитирай:
Първоначално написано от jansi Виж мнението
M.I.K, преди да се заяждаш, моля първо се запознай със случая. Не мисля да споря с теб - излишно е.

Достатъчно е да споделите ВЕДНЪЖ, а не да натрапвате на другите мнението си. Повечето хора /и аз/ сме най-уязвими точно преди операцията. Ако някой има проблем с доктора, то тук не е мястото да го разрешава, на гърба на останалите потребители. Не е справедливо да си го изкарвате на нас - с нападки и обиди. Само, ако попитаме нещо и вие ни се нахвърляте. Защо? Какво сме ви направили ние?

Факт е, че аз съм много доволна от операцията, доколкото четох и другото момиче също /скоро не е влизала тук/. Едва ли е случайно. За мен аз съм си взела най-правилното решение.
П.П. Прочетох че вече носа ти е добре. Радвам се, че всичко все пак е приключило в добра посока за теб. Ако позволиш един съвет - радвай се на живота всеки ден и не живей в миналото. То затова е минало.
Кой на кого натрапва>?И кой с кого спори?Нямам проблеми с доктора,той има проблеми с пациенти.Лошото е,че миналото не може да напусне никога един човек,факт!И,ако не беше тоя гнусен касапин сега нямаше да се чудя кво да направя,за да си усетя отново дясната страна...така,че вземи чети внимателно следващия път,за да се налагат разясненияКой обижда ,кви нападки?Ти имаш определено някакви проблеми и не е тук мястото,за да си ги решаваш!Цитирай ме кой кога обиждам,нещо май няма да ти се получи

Цитирай:
Първоначално написано от Yob Виж мнението
На мен лявата ми страна е така и постояно съм с кърпички в джобовете защото не чуствам кога ми тече носа !
При теб защо е така?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #115  
Стар 17th May 2011, 19:46
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Ми и аз като тебе Не си чуствам лявата страна .Явно ми е увредил нерва и за това!
Абе ти 2007 кога си прави носа не чете ли в форума кво пише за него , че така си му се натресла ???
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #116  
Стар 17th May 2011, 19:54
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yob Виж мнението
Ми и аз като тебе Не си чуствам лявата страна .Явно ми е увредил нерва и за това!
Абе ти 2007 кога си прави носа не чете ли в форума кво пише за него , че така си му се натресла ???
Тогава изобщо не знаех за форума.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #117  
Стар 17th May 2011, 23:08
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от M.I.K Виж мнението
Тогава изобщо не знаех за форума.
То и аз не знаех , за това и се нахендрих така
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #118  
Стар 18th May 2011, 05:20
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yob Виж мнението
То и аз не знаех , за това и се нахендрих така
Нали,то по голяма некадърност от тва нема.Ако съберем всичките му пакости на едно място клиниката-гараж ще рухне.
То и да знаехме кво,тук както виждаш не се харесват отрицателните постове и хората се махат.За кво натрапване ми пишеше тази по-горе идея си нямам,сякаш си мисли,че може да ми дава наклон на постовете
Че чак съвет тръгнала да ми дава,вместо да погледне себе си тръгнала другите да оправя
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 18th May 2011 на 05:23
Отговори с цитат
  #119  
Стар 18th May 2011, 08:02
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от M.I.K Виж мнението
Нали,то по голяма некадърност от тва нема.Ако съберем всичките му пакости на едно място клиниката-гараж ще рухне.
То и да знаехме кво,тук както виждаш не се харесват отрицателните постове и хората се махат.За кво натрапване ми пишеше тази по-горе идея си нямам,сякаш си мисли,че може да ми дава наклон на постовете
Че чак съвет тръгнала да ми дава,вместо да погледне себе си тръгнала другите да оправя

От тук нататък няма да им казвам нищо само ще ги чакам да почнат да пишат в темите за несполучливи операции
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #120  
Стар 18th May 2011, 11:35
Аватара на jansi
jansi jansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мауз Виж мнението
Днес бях на консултация в Нефертити при д-р Е. Георгиев. Прие ме много любезно. Консулнацията беше безплатна, но ....
За да ми липосуктира /????-дали е правилна думата/ мастната тъкан под гръдната кост иска 2500 лв., а за да махне увисналата кожа на корема след отслабването още 3000 лв. отделно.
Тъй като не ми е по джоба се спрях на кавитация в Angel Face.
Дано даде някакъв ефект!
мауз, внимавай с кавитацията. Някъде четох /мисля че в бг мамма/, че е много опасна, ако имаш някакви здравословни проблеми. Порови се там - имаше специална тема за кавитацията и май мамите не са много очаровани от нея.

M.I.K, продължаваш да се заяждаш. За съвета казах, "ако позволиш" - живей си в миналото като искаш. Просто се опитах да помогна, защото и аз съм правила тази грешка. Колко повече го мислиш, го преживяваш отново и отново, а е било отдавна.
Как да не си натрапвате мнението, като през един пост чета едно и също, а изчетох много теми преди операцията. Имаш ли представа какъв тормоз е да влезнеш тук, преди такъв важен момент за теб и няколко човека да ти се нахвърлят и да ти повтарят след всяка дума, че ще ти се случи нещо лошо? Така не помагате на останалите, а напротив - вредите им. Кажете веднъж и толкоз. Всеки сам си избира доктора и после си носи резултата. При когото и да отиде - 100% гаранция няма и то не само в хирургията.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцЕмилГеоргиевquotНефертитиquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:21.