IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 12th May 2011, 16:58
lilala lilala не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 1
По подразбиране посети http://visionshop-eu.com/

И аз ви ги препоръчвам за повече информация и поръчки може да прочетете на адрес http://visionshop-eu.com/, иначе много подробно е обяснена технологията на производство по-долу.
Отговори с цитат
  #122  
Стар 13th May 2011, 22:06
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

аз си ровя в този сайт, но не откривам- има ли добавка, която подобрява състоянието на кожата?
Отговори с цитат
  #123  
Стар 14th May 2011, 17:30
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Значи не търсиш както трябва.Има и то доста,но проблемът е винаги вътрешен.Така че трябва да знаеш какво ти е здравословното състояние,за да знаеш какви добавки да приемаш
Ето ти примерен продукт

http://healthway.wellnet.me/beauty.php
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 14th May 2011 на 17:33
Отговори с цитат
  #124  
Стар 20th May 2011, 15:42
Аватара на jansi
jansi jansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 58
По подразбиране

Тези с една приятелка ни агитираха да им бъдем представители. Имах чувството, че съм в някаква секта. Поканиха ни на презентация, която всъщност беше в кафе на хотел - събраха 2 маси и така. Имаше и няколко излекувани, които си бяха наизустили речта. Това беше преди сигурно 3 години. Всичко беше много съмнително.
Малко след това повечето от представителите си заминаха - същите, които ги хвалеха ли, хвалеха. Май им омръзна да лъжат хората.

Наскоро не забраниха ли продажбата на добавки в интернет? Тези защо продават през сайта?
Отговори с цитат
  #125  
Стар 20th May 2011, 16:12
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Аз имам добри отзиви за продуктите им!
Отговори с цитат
  #126  
Стар 20th May 2011, 16:16
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Миш,остави ги непросветените
Аз ги пия втора година,а горната потребителка не е чувала,че са одобрени от световната здравна организация и имат сертификати в цял свят
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #127  
Стар 20th May 2011, 16:22
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от M.I.K Виж мнението
Миш,остави ги непросветените
Аз ги пия втора година,а горната потребителка не е чувала,че са одобрени от световната здравна организация и имат сертификати в цял свят
Аз се базирам на технологията им при извличането на биологично активните вещества(криогенност),а това е един от най-ефективнивните методи с оглед запазване активността на растителните екстракти.
Отговори с цитат
  #128  
Стар 20th May 2011, 16:26
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mishel1607 Виж мнението
Аз се базирам на технологията им при извличането на биологично активните вещества(криогенност),а това е един от най-ефективнивните методи с оглед запазване активността на растителните екстракти.
ДА,затва са признати.Те са единствени по този метод!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #129  
Стар 20th May 2011, 19:42
Аватара на jansi
jansi jansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 58
По подразбиране

Горната потребителка е знаела за тях още преди да предположиш, че съществуват. Те и едно време имаха сертификати с неясен произход. Такива, че и аз мога да ги издам.
Ти - просветената да не си им дистрибутор, демек представител /те така ги наричат/?

Има хиляди доволни като теб /според тях/ - уж имат сташно много клиенти, а защо не спряха да промиват мозъците на хората, че ще им излекуват всичко /с една опаковка - всичко/. Ясно, че всеки търси чудотворното лекарство за болестта си, но те се възползват от това.

Нали си им защитник - я прочети чл. 51 от Закон за защита на потребителите после пак ги защитавай. Не разбрах като са толкова перфектни, защо се опитват да ги пробутат онлайн? ЗАБРАНЕНО Е!
Отговори с цитат
  #130  
Стар 20th May 2011, 21:34
Аватара на jansi
jansi jansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 58
По подразбиране

Оп, забравих ... та моята приятелка си взе за отслабване /1 вид хапчета - главно за отслабване и куп други/. Познайте - никакъв ефект като и бяха дали и диета да спазва, и график кога да ги пие. Много хора около мен ги пробваха - е, не се излекуваха. Доста добре са се обучили и нормално, все пак комисионната не е никак малка.

Мен една възрастна дама се опитваше да ме убеди, че имам проблем с кожата, но не и се получи и накрая се отказа.
Най-забавното беше, че госпожа шефката беше с наднормено тегло. Ама нищо, то такива като теб я хрантутят.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗнаетелинещозаВижънпродуктите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:20.