IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 1st April 2008, 09:13
mikse mikse не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 106
По подразбиране

За такава заплата и ти трябва да свалиш критериите си....пък и да разбира немски и английски....езици не се учат лесно и не е евтино...Какво като не е работила жената ? Нали каза, че работата е неквалифицирана и може да се работи и от 18 годишна....току завършила училище
Отговори с цитат
  #32  
Стар 1st April 2008, 10:44
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

абе я и аз да се включа в темата.
такава мома в СФ и да владее няколко езика по добре да си намери работа като преводач. къде, къде по добри пари ще вади.

за 400лв. може да се иска да прави кафе и да се усмихва, ама то и познания се изискват. най добре вземи няколко първоначално и която се справи по добре.

според мен малко трябва да смъкнеш летвата. поне от към години и от към изисквания.
да ти кажа според мен, ако един батко/чичко влезе да си купува кола последното нещо което ще гледа е мацката.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 1st April 2008, 11:23
Аватара на mafia
mafia mafia не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Белите Брези СОФИЯ
Мнения: 459
По подразбиране

Ще ме извинявате, ама ако смятате, че за тази работа някой трябва да взима повече пари
Цитирай:
Работа почти няма да има, единствените й задължения ще са, когато се звъни нателефона, да го вдига, в 90% от случаите, разговорите са за мене, тогава само трябва с едно натискане на бутона да ми ги пренасочи. Ако питат за нещо друго, няма да има нужда да им отговаря сложни работи, ще има една листа с контакти на десктопа и просто ще трябва да каже на кой номер да се обадят. Звучи невероятно, но на ден обажданията са между 10-20, все пак не продаваме Тойота, а Мерцедеси и то тунинговани, търсенето е по-ограничено.
Другото задължение е, ако аз отида на някъде с клиенти по сервизите или другите шолруми, а през това време дойдат дуги клиенти, тя да ги посрещне, да ги покани да ме изчакат, като през това време е хубаво най-общо да им обясни за предлаганите от нас коли, да им даде каталози, да им предложи нещо за пиене и да ми се обади, че имам клиент. В общи линии е това. Първоначалната заплата е 400лв. Работи се от Понеделник до Петък, от 10 до 19ч. с един час обедна почивка, не че много ще се измара...но по закон е така
__________________
Продуцентска къща, телевизии, реклама, клипове, PR и др. медийни изяви
Отговори с цитат
  #34  
Стар 1st April 2008, 11:58
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

То не става въпрос колко работа върши а че с тези пари трябва да взима на взаем от някъде за да идва на работа.Ти можеш ли да изкараш месеца с 400 лв?Мен ако ме питаш ще и е по-евтино да си стои в къщи.Оносно това че работата е малко-ами създаи и още и и дваи-800.Срамота-Мерцедеси уж продавате а пари нямате!!!!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 1st April 2008, 12:24
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

А бе пич, сестра ми в СОТ бачка, по цял ден си рови из носа и пак взима повече.
Според теб може да е нискоквалифициран труд, да се чеше цял ден ама не е там въпроса. 8-те й часа от деня пак са заети, времето й е там.
Да ви призная омръзна ми да се подбива цената на човешкият труд.
И за висококвалифициран труд като моята професия пак началната заплата е 400-500 лв., което е подигравка и към уменията ми и към образованието ми.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 1st April 2008, 12:30
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

ми долу горе и се падат по 2.50 на час при 20 работни дни в месеца.
наистина ще е по добре да си стои в къщи и да си клати краката. защото тя едва ли ще живее в съседната пряка да идва пеш.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 1st April 2008, 13:14
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Винаги съм се чудила на тази логика от типа: "работата не е трудна, не трябва да се дават много пари". Нали все пак на тази жена ще и трябват пари да съществува. Един работник не е в даден офис да върши само работата си и да си тръгне в края на деня, а да стане част от работата и от фирмата, да бъде лоялен и да се старае, а това става като се стимулира финансово. По този начин след няколко месеца няма да си пред същата ситуация, да търсиш друг на нейно място, щото тя ще напусне като стой та гледай.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #38  
Стар 1st April 2008, 16:22
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mafia
Ще ме извинявате, ама ако смятате, че за тази работа някой трябва да взима повече пари
Ми и ти ще ме извиняваш ама млада,умна ,красива,интелегентна ,забавна ,с два езика ,да разбира от коли и не знам още какво да прави не знам как я виждаш за 400 лева.Първо ,че на нея тия пари само за транспорт и дневни разходи няма да й стигат.Тя не е продавачка в местния супер ,че да обясняваш ,че това е нискоквалифициран труд.Тя няма да продава сирене и домати извинявай Пък и седем часа в офис са си седем часа та ако ще и плетки да плете през повечето време.
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #39  
Стар 1st April 2008, 17:03
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

то работата в хранителен магазин да не е по лесна? кой от къде се завърти и после им взимат от заплатата, защото не им излизат на нула нещата.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 1st April 2008, 18:09
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Теди не бъди буквалистка.Не говоря коя работа е по-лесна.Лесно няма нищо.
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Tърсясиадминистративенасистенатработа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:42.