IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 26th November 2007, 15:44
snowwhite snowwhite не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 37
По подразбиране

Понеже става въпрос за добавки и отслабване,ето какво мисля: само с добавки не може да се отслабне.Трябва и малко воля,и малко ограничение,и малко стимул,и малко спорт.Разбира се,и малко помощ. Аз съм доволна от помощта на CaloriLight-това е добавка,която контролира и елиминира част от приетите мазнини.Тоест,когато си попрекалил с яденето. Определено помага за контрол на килограмите.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 27th November 2007, 10:44
Аватара на Karlotta
Karlotta Karlotta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 458
По подразбиране

[/b]snowwhite,а ти от колко време вземаш CaloriLight?Искам да ги пробвам,но малко се колебая как ще ми се отразят,досега не съм взимала подобни продукти.Преди много време пиех зелен чай Сание,който си е на друг принцип и с друго действие,но ми докара проблеми,защото упорито продължавах да го пия.И сега малко се притеснявам да не се получи пак такъв ефект...
__________________
Luck is when preparation meets opportunity..
Отговори с цитат
  #13  
Стар 28th November 2007, 10:49
snowwhite snowwhite не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 37
По подразбиране

Ами пия го от доста време-може би 4-5 месеца. Но не всеки ден,а само когато има нужда. Идеята е,че той премахва част от приетите мазнини,и те не ти се лепят. Готино,а? Не съм чувала досега да са докарали проблем на някого.Успех! И ако се решиш,кажи после как е!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 19th December 2007, 14:30
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране

и все пак и аз да разкажа моя начин - през пролетта тази година започнах хранителен режим, доста тежък за мен бих казала защото съм си голяма лакомия и успях да сваля нужните килограми.Искам да отбележа че съм го спазвала около 2-3 месеца с малки изключения в храненията и почти не съм тренирала.След като го спрях отидох на диетолог да ми направи нов режим понеже се притесних да не би да си ги върна килограмите обратно, но съвсем ми беше писнало вече от диети и така и не го започнах.В новия хранителен режим диетолога беше написал хранителна добавка elfino ,( продава се в аптеките ) и сега само с нея си поддържам килограмите, ям каквото ми се яде (в умерени количества, без преяждане!!!!) и не съм качила нито грам дори сега ме питат дали не съм отслабнала още макар че кантара показва същите килограми))))))) Това е с което мога да се похваля, смятам че тези добавки са много добри
__________________
Безупречността не е действие, а просто навик!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 14th January 2008, 12:22
mekky mekky не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Dobrich
Мнения: 59
Изпратете съобщение чрез ICQ до mekky Изпратете съобщение чрез Yahoo до mekky
По подразбиране

Хранителните добавки вършат работа, но в комбинация с рационално хранене и повече движение. Важното е да са качествени. Освен това трябва да се сменят продуктите, защото организмът свиква и действието им намалява. Така че трябва да се сменят продуктите с различни активни съставки, за да има максимален ефектл
Отговори с цитат
  #16  
Стар 3rd March 2008, 14:06
корал-клуб корал-клуб не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: софия
Мнения: 2
По подразбиране отслбване

да истината е на тема отслабване е че трябва да пието по 2 литра вода на ден , да не преяждате и умерене да намалите храната, никакви газирани напитки , повече движения. Аз лично по този начин свалих вече 6 килограма. Бях 72 килограма, сега съм 66.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 25th March 2008, 13:21
Dorothy Dorothy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 76
По подразбиране

Напълно съм съгласна,но защо да не си помогнем и с някоя и друга добавка? Все пак ако помагат...Аз наскоро открих една френска такава,която адски ми помогна. За 8 дни свалих 4 кг, без да гладувам, като се хранех по определен режим... така че не мисля, че добавките са хубаво нещо.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 30th December 2014, 01:04
miss filis miss filis не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 19
По подразбиране

Търсите природни продукти, които да ви помогнат да се чувствате и да изглеждате по-добре? Открихте ги! Форевър Ливинг Продъктс предлага висококачествени продукти за здраве и красота. Компанията е разработила гама от напитки с алое вера и козметични продукти, които позволяват на милиони хора по света да се докоснат до забележителните свойства на това растение и благотворното му въздействие върху цялото тяло. Прибавете към тях разнообразните хранителни добавки и продукти от пчелния кошер и ще получите цялостна система за постигане на по-добро здраве и красота.
Koито има интерес към продуктите нека ми пише за повече инфо и цени: 0883494378 filis.m@abv.bg
За хора, който искат да си докарват допълнителен доход чрез Форевър Ливинг Продъктс могат да се обръщат също към мен.
Доставки за цялата страна, а в София и налично може.
http://www.flp.bg/bg/Products_Supplements_bg.htm
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: hranitelnidobavkiotslabvane
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:13.