IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 11th May 2008, 19:48
Аватара на myrti6a
myrti6a myrti6a не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 236
По подразбиране

и на мен адски много ми харесват гърдите ми, но разстоянието ми е 4 пръста.искам да е два и мога да го почерпя даже! относно устната се надявам да постъпи коректно и да поеме отговорност за случилото се.а някой знае ли за колко време горе долу един белег омеква.
__________________
!!!ISKAM VSI4KO!!!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 11th May 2008, 20:48
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Аз вярвам че ще ти я направи корекцията...
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 12th May 2008, 08:57
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

При мен се забелязва разликата в нивото на имплантите най-силно, когато съм с вдигнати ръце и когато напрегна двата мускула единият имплант ми отива почти на врата, поне 2-3 пръста под-нагоре от другия. При някой друг има ли го това? Незнам на какво се дължи, все ми се струва, че този джоб отгоре е разширен повече отколкото трябва.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 12th May 2008, 09:42
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от myrti6a
и на мен адски много ми харесват гърдите ми, но разстоянието ми е 4 пръста.искам да е два и мога да го почерпя даже! относно устната се надявам да постъпи коректно и да поеме отговорност за случилото се.а някой знае ли за колко време горе долу един белег омеква.
При всеки белега омеква различно. Ако искаш да му помогнеш при нанасянето на някакъв крем за белези го масажирай лекичко до попиването му както пише в упътванията им обикновенно и това дава резултат. По бърз вариянт е за самото им възстановяване нанасянето на такива препарати с ултразвук. Аз лично съм ходила и то не точно с тази цел но белезите ми избледняха и омекнаха много по-бързо от други с 20 такива процедури по 20 минути.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #45  
Стар 12th May 2008, 09:45
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalia1
При мен се забелязва разликата в нивото на имплантите най-силно, когато съм с вдигнати ръце и когато напрегна двата мускула единият имплант ми отива почти на врата, поне 2-3 пръста под-нагоре от другия. При някой друг има ли го това? Незнам на какво се дължи, все ми се струва, че този джоб отгоре е разширен повече отколкото трябва.
Май си права в предположенията си мила. Аз пробвах току що при мен как е, и се оказа че моите импланти се измвестват съвсем мъничко нагоре с около 0,5 см при повдигане на ръцете и то май само този дето ми стои по-високо. Самите те нямат никаква подвижност в основата си при мен.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #46  
Стар 12th May 2008, 10:11
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
оказа че моите импланти се измвестват съвсем мъничко нагоре с около 0,5 см при повдигане на ръцете и то май само този дето ми стои по-високо. Самите те нямат никаква подвижност в основата си при мен.
Спокс, Дедективче, при мен също стояха почти неподвижни и каменни до третия месец, че и малко по-нататък; След това имплантът почва да се движи доста по-свободно, когато движиш ръце и ли го избутваш в някоя посока с ръка..
Отговори с цитат
  #47  
Стар 12th May 2008, 10:21
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Благодаря ти мила, аз съм много постоянна с масажите и грижите въобще и се надявам да се оправят. Ако някой ми беше казал че ще полагам толкова грижи и толкова ще внимавам щях да му се изсмея аз и кръста след операции не съм си кътала толкова
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #48  
Стар 12th May 2008, 10:26
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Най-скъпите ни неща изискват най-много грижи; помисли си само - това важи и за децата, любимите ни хора, тялото ни... Разбира се за тези от нас, които ни е "скъпо" и в двата смисъла на думичката
Отговори с цитат
  #49  
Стар 12th May 2008, 10:31
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Права си, така е!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #50  
Стар 12th May 2008, 19:08
Аватара на myrti6a
myrti6a myrti6a не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 236
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
При всеки белега омеква различно. Ако искаш да му помогнеш при нанасянето на някакъв крем за белези го масажирай лекичко до попиването му както пише в упътванията им обикновенно и това дава резултат. По бърз вариянт е за самото им възстановяване нанасянето на такива препарати с ултразвук. Аз лично съм ходила и то не точно с тази цел но белезите ми избледняха и омекнаха много по-бързо от други с 20 такива процедури по 20 минути.
благодаря ти .аз не живея в бг и тук при мен има едно кремче което не съм виждала в бг BEPANTHOL.те са цяла серия и се продават единствено в аптеките.всичко е с цел омекотяване.аз съм полсвала само лосионите за тяло и смело твърдя че правят чъдеса.та препоръчаха ми да си взема BEPANTHOL но за очи и да си мажа белезите с него.щели да омекнат много бързо.още нямам време да отида да си взема, но и това ще свърша някой ден.а по въпроса с подвижността на импланта аз вече направих 4 месеца и са си още дървени и неподвижни и почти безчувствени.даже когато правя опит да ги събера мускула ме наболява.не че боли ами го усещам как се напряга.а когато си стегна мускулите или дърпам нещо(отварям тежка врата или вадя прането от пералната )имплантите ми отиват под мишниците.
__________________
!!!ISKAM VSI4KO!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РеоперацияКорекция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:21.