IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 26th March 2009, 17:41
maci_iva maci_iva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 41
По подразбиране

Супер, това е страхотно постижение. Много са добри и двата продукта и за отслабването и за коса, кожа и нокти. Ти пила ли си от другия?
Отговори с цитат
  #22  
Стар 27th March 2009, 10:51
sisonka sisonka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 18
По подразбиране

не още не съм го пробвала, но ми трябва нещо такова особено за нокти, защото много ми си чупят. Ти пиеш ли го? Имаш ли някакви отзиви за него?
Отговори с цитат
  #23  
Стар 27th March 2009, 11:30
maci_iva maci_iva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 41
По подразбиране

Да, пия го от доста време вече. Да ти кажа първите резултати ги усетих точно по ноктите. Спряха да ми се разслояват и не са толкова меки. Действа много добре и на косат аи кожата
Отговори с цитат
  #24  
Стар 30th March 2009, 12:54
sisonka sisonka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 18
По подразбиране

о.к значи и той е точно за мен. Ще трябва да започна да пия и това, ама няма начин щом действа.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 23rd April 2009, 18:39
Аватара на AquaFontana
AquaFontana AquaFontana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 8
По подразбиране

здравейте, имам много важно питане относно продукта и моля за съвет!

спортувам активно 6 пъти седмично : плуване, йога, пилатес, ще започна и тае-бо. нямам проблем с фигурата-47 кг при ръст 1.60, но имам проблем с метаболизма и често се подувам, а през период от време качвам по някой друг кг, при положение, че се храня съвсем скромно и не преяждам.

искам да премахна въпросните 1-2 кг, който ми се връщат като йо-йо постоянно и се лепят по талията и бедрата ...може ли да ползвам продукта или той е предназначен само за дами с наднормено тегло, които искат да се лишат от минимум 5-10 кг.много е важно да окажете мнение, защото не ми се дават 50 лв за продукт, който не би ми оказал никакво влияние.

мерси много!!!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 26th April 2009, 18:16
sisonka sisonka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 18
По подразбиране

Аз свалих 3кг., а в момента допивам 3та опаковка. Също като теб нямам много килограми за сваляне . На мен ми помогна, но е важно да кажа че ограничих сладкото. Пожелавам ти успех
Отговори с цитат
  #27  
Стар 27th April 2009, 15:05
Аватара на AquaFontana
AquaFontana AquaFontana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 8
По подразбиране

мерси , днес си го купих

имам малко тъп въпрос, но предпочитам да го задам: таблетките се гълтат цели, нали?...щото, когато бях в Америка, хапчетата никога не се разтваряха...
__________________
Една жена никога няма да приеме, че не е права. Тя само допуска, че не е успяла да се изрази достатъчно ясно. : )))))
Отговори с цитат
  #28  
Стар 27th April 2009, 17:59
sisonka sisonka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 18
По подразбиране

Да гъсташ капсулата. Дано да имаш резултат. Пиши пак да кажеш какви са ти впечатленията. Успех
Отговори с цитат
  #29  
Стар 29th April 2009, 09:23
vania89 vania89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте,
Скоро и аз си поръчах Vitaslim и съм доволна от резултата - 2 кг по-малко. Очаквах да чувствам леко неразположение по време на прием на капсулите, тъй като съм пробвала и други продукти за отслабване, които имаха неприятни странични ефекти (гадене, отпадналост). Мога да кажа, че сега няма такова нещо, напротив - чувствам се прекрасно.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 30th April 2009, 13:30
Jenny1 Jenny1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Много благодаря на всички за полезната информация. Реших се и аз да пробвам. Искам да сваля около 5 кг. Дано скоро и аз да мога да се похваля.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хранителнидобавки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:22.