IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1351  
Стар 12th March 2007, 14:23
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

[quote="pyceHka си оставам инженер и ще се чудя какво съм направила с живота си [/quote]
Сега какво да кажем ние, инженерите...
__________________
Аз съм красива и здрава, защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо!
  #1352  
Стар 12th March 2007, 16:16
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pyceHka
Celine знам за възможностите, които предлагат другите университети, но се целя в УАСГ и се надявам да вляза а за номера с прехвърлянето - не бих разчитала на това, защото ако не покрия изискванията след 1ви курс, си оставам инженер и ще се чудя какво съм направила с живота си
Ако през 96 г. имаше алтернатива на УАСГ , АЗ щях да се пробвам, познавам много хора които през годините обориха мнението че частните Уиверситети не са стока вървят много добре по професионалния път който са си избрали, по добре от други които са завършили Държавните , и са се доказали като професионалисти, това си зависи от човека и желанията му. през 97 г. въобще не се се явих на изпити, защото и да ме бяха приели нямаше как да се издържам в София, и така това си остана моя нереализирана мечта. Исках да ти кажа че иначе и аз като теб мислех и затова записах само и единствено Архитектура и не си оставих вратичка, и сега понякога се чудя какво съм направила с живота си Но това си е неминуемо мисля, всички понякога си мислим какво щеше да стане ако.... синдромът " защо не се ожених за Пища Хуфнагел ?" Надявам се да ме разбереш правилно не ти налагам мнението си, просто го споделям. Желая ти успех... само кажи датите на изпитите и ще ти стискам палци.
  #1353  
Стар 12th March 2007, 16:28
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

chervenokoska_2 нямам нищо против инженерите, и двамата ми родители са строителни такива

Celine разбирам какво искаш да кажеш ще видим какво и къде ще запиша изпитите са средата на юли, кой ти казва обаче дата
  #1354  
Стар 12th March 2007, 17:13
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

уффффффф още помня , ...14 юли май беше изпита по математика, на 11 етаж , слънцето ми се видя мноооого близко до прозореца до който седях, разстроена от думите на една квесторка " Вий пък от провинцията какво въобще идвате , нямате никакъв шанс "
  #1355  
Стар 12th March 2007, 18:15
Gals Gals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: София
Мнения: 161
Изпратете съобщение чрез ICQ до Gals
По подразбиране

Русенка, страхотни рисунки Желая ти много късмет на изпитите
  #1356  
Стар 12th March 2007, 21:42
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

Мисля да пусна една тема "Козметични салони" в село Поповица!
  #1357  
Стар 12th March 2007, 23:08
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

Maцки нали може да Ви помоля нещо . Понеже трябва да правя накаква презентация и тя трябва да е за накоя известна личност . Аз с никоя известна личност не съм запозната толкова много и си нямам и на представа за кой ще пиша . Моля Ви предложете ми някой, за който знаете някакви интересни неща или нещо такова. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ !
Moже би за Сидни Крауфорд .
  #1358  
Стар 12th March 2007, 23:12
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Devil_wears_Prada
Мисля да пусна една тема "Козметични салони" в село Поповица!
За там става - ама за големите градове - цял каталог .
  #1359  
Стар 12th March 2007, 23:51
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от flakita
Maцки нали може да Ви помоля нещо . Понеже трябва да правя накаква презентация и тя трябва да е за накоя известна личност . Аз с никоя известна личност не съм запозната толкова много и си нямам и на представа за кой ще пиша . Моля Ви предложете ми някой, за който знаете някакви интересни неща или нещо такова. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ !
Moже би за Сидни Крауфорд .
Не е задължително да знаеш всичко за всекиго
Просто попитай google за когото си решиш и там е намериш дори повече отколкото искаш да научиш
  #1360  
Стар 13th March 2007, 00:01
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mena
Цитирай:
Първоначално написано от flakita
Maцки нали може да Ви помоля нещо . Понеже трябва да правя накаква презентация и тя трябва да е за накоя известна личност . Аз с никоя известна личност не съм запозната толкова много и си нямам и на представа за кой ще пиша . Моля Ви предложете ми някой, за който знаете някакви интересни неща или нещо такова. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ !
Moже би за Сидни Крауфорд .
Не е задължително да знаеш всичко за всекиго
Просто попитай google за когото си решиш и там е намериш дори повече отколкото искаш да научиш
Да де то в google всичко за всеки си пише . Но не знам предложете някой, че е важно тази оценка е много важна и тя(госпожата ми по този предмет) каза да не пишем за някой, за който всички ще пишат, защото ако не е нещо орегинално ще смъква процентите ..
За сега мисля за Bryan Adams и Cidny Crawford..
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Говорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:34.