IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th January 2009, 16:40
Аватара на мадагаскар
мадагаскар мадагаскар не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 641
Изпратете съобщение чрез ICQ до мадагаскар
По подразбиране Трябват ми модератори

Моля админите да ми влезнат в админското положение и да не считат тая тема за реклама.

Та така. Ако някой се е чудил що ме нямаше напоследък - да не се чуди. Правих сайт. Сайтът има и форум.

Само че сайтът бе нападнат от психопат. Не е бот, а истински психар. Всеки ден пуска по 50 нови "мнения" на юридическа тематика. Ежи се на всички и обижда

Затова ми трябва помощ. Форумът има 100 поста, а психопатът пуска по 30-40 "поста" /копи-пейст едно и също/ на ден, което е повече от 1/3 от съдържанието на форума. Нямам време ежечасно да следя нещата, имам помощници, но не стигат.

"Мненията" са в този дух:
http://www.lawsbg.com/forum/index.ph....msg265#msg265

Т.е. абсурдни. Човекът не е много добре с психиката, защото го банвам всеки ден, но влиза през проксита и пише пак. Негодува срещу технологичния възход, който му краде от клиентите, а той явно е от тези алчните адвокати, които таксуват клиентите си на парче за всяка тяхна дума.

За да стане ясно обяснявам: Това е все едно във форума на тялото.бг да влизат разни хирурзи и фитнес инструктори, както и диетолози, които да казват на всеки, който зададе въпрос по темата, че е муфтаджия и андрешко. Че консултациите не са безплатни и само хирург, диетолог, фитнес-инструктор има право да дава такива по дадените теми. Да кълне по тия, дето отговарят на въпросите и да им казва, че са срам за гилдията, а на останалите да ги обижда, че не са учили с години за това, за което говорят.

Накратко: понеже не мога да следя форума ежеминутно...трябват ми модератори. Абсурдно е форум със сто мнения да се модерира от няколко човека, но в случая има нужда, защото един потребител прави 30% от съдържанието на форума спам и флууд. Не е нужно да разбирате от право, но би било добре. Преди психара влизаше и на сайта да пуска коментари по статиите /все юридически/, но се отказа. Форумът му е по-сладък сякаш.

Който има желание - да ми пише.


Liophy, не ми трий темата, не рекламирам, верно съм под пара. Ако си на бачкане днес предай мн. поздрави на Еленка и Пепината и сори пак.

Бе що не малко реклама: ако на някой му трябва юридическа помощ за нещо - да пише на сайта. От три месеца го има, добре се развива.

Живи и здрави.
______________________
Право и юридически консултации
Mонтаж на блиндирани врати
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th January 2009, 17:35
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране Re: Трябват ми модератори

Цитирай:
Първоначално написано от мадагаскар
Моля админите да ми влезнат в админското положение и да не считат тая тема за реклама.

Та така. Ако някой се е чудил що ме нямаше напоследък - да не се чуди. Правих сайт. Сайтът има и форум.

Само че сайтът бе нападнат от психопат. Не е бот, а истински психар. Всеки ден пуска по 50 нови "мнения" на юридическа тематика. Ежи се на всички и обижда

Затова ми трябва помощ. Форумът има 100 поста, а психопатът пуска по 30-40 "поста" /копи-пейст едно и също/ на ден, което е повече от 1/3 от съдържанието на форума. Нямам време ежечасно да следя нещата, имам помощници, но не стигат.

"Мненията" са в този дух:
http://www.lawsbg.com/forum/index.ph....msg265#msg265

Т.е. абсурдни. Човекът не е много добре с психиката, защото го банвам всеки ден, но влиза през проксита и пише пак. Негодува срещу технологичния възход, който му краде от клиентите, а той явно е от тези алчните адвокати, които таксуват клиентите си на парче за всяка тяхна дума.

За да стане ясно обяснявам: Това е все едно във форума на тялото.бг да влизат разни хирурзи и фитнес инструктори, както и диетолози, които да казват на всеки, който зададе въпрос по темата, че е муфтаджия и андрешко. Че консултациите не са безплатни и само хирург, диетолог, фитнес-инструктор има право да дава такива по дадените теми. Да кълне по тия, дето отговарят на въпросите и да им казва, че са срам за гилдията, а на останалите да ги обижда, че не са учили с години за това, за което говорят.

Накратко: понеже не мога да следя форума ежеминутно...трябват ми модератори. Абсурдно е форум със сто мнения да се модерира от няколко човека, но в случая има нужда, защото един потребител прави 30% от съдържанието на форума спам и флууд. Не е нужно да разбирате от право, но би било добре. Преди психара влизаше и на сайта да пуска коментари по статиите /все юридически/, но се отказа. Форумът му е по-сладък сякаш.

Който има желание - да ми пише.


Liophy, не ми трий темата, не рекламирам, верно съм под пара. Ако си на бачкане днес предай мн. поздрави на Еленка и Пепината и сори пак.

Бе що не малко реклама: ако на някой му трябва юридическа помощ за нещо - да пише на сайта. От три месеца го има, добре се развива.

Живи и здрави.
и аз го имам подобен проблем с нашия сайт ,и сега се опитвам да спра нерегламентирани регистрации,дано успея
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th January 2009, 17:41
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

От коледа до сега в моя форум са се набухали над 2000 ненормалници. Лошото е, че трябва да ги трия един по един, и само като влеза в администраторския панел и ми се отщява. Няма спасение от тях.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th January 2009, 18:31
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

мадагаскар , тоя обикаля всички такива форуми . И никой не му трие мненията . Бяс ме хваща , ако пише след мен .
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th January 2009, 23:06
Аватара на мадагаскар
мадагаскар мадагаскар не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 641
Изпратете съобщение чрез ICQ до мадагаскар
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дива
мадагаскар , тоя обикаля всички такива форуми . И никой не му трие мненията . Бяс ме хваща , ако пише след мен .
Знам. От две години флууди в лекс.бг.

Има десетки теми за него от рода на тази:

http://www.lex.bg/forum/viewtopic.ph...=30003&start=0

И тази:
http://www.lex.bg/forum/viewtopic.php?f=5&t=31078

И тази:
http://lex.bg/forum/viewtopic.php?p=219173

И тази:
http://www.psavova.lex.bg/forum/view...st=0&sk=t&sd=a
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th January 2009, 23:19
Аватара на svetlin4u
svetlin4u svetlin4u не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4 316
По подразбиране

остана сега и тука да дойде
__________________
погали ме по главичката
Отговори с цитат
  #7  
Стар 11th January 2009, 10:01
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svetlin4u
остана сега и тука да дойде
aaaa неее къш,къш никви луди
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th January 2009, 10:21
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

А ако просто го оставиш няма ли да му писне и да си тръгне сам? Или няма шанс?
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th January 2009, 11:24
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DANIS
Цитирай:
Първоначално написано от svetlin4u
остана сега и тука да дойде
aaaa неее къш,къш никви луди
а, те тука щот са малко
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th January 2009, 12:02
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
Цитирай:
Първоначално написано от DANIS
Цитирай:
Първоначално написано от svetlin4u
остана сега и тука да дойде
aaaa неее къш,къш никви луди
а, те тука щот са малко
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Трябватмимодератори
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:24.