IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1091  
Стар 24th May 2008, 09:42
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Незнам за другите положения но на аватара си супер
Е да... на аватарчетата всички, които сме изложили цици, сме... секси
  #1092  
Стар 24th May 2008, 17:52
v.n.g. v.n.g. не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте и от мен, днес е осми ден след операцията ми, имам отоци, а гърдите ги чувствам все още тежки и изтръпнали, струват ми се малки /325сс/ под мускула, интересува ме дали след отпускането на мускула започват да изглеждат по големи?
  #1093  
Стар 24th May 2008, 19:23
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от v.n.g.
Здравейте и от мен, днес е осми ден след операцията ми, имам отоци, а гърдите ги чувствам все още тежки и изтръпнали, струват ми се малки /325сс/ под мускула, интересува ме дали след отпускането на мускула започват да изглеждат по големи?
И моите са подмускулни. След като ми спаднаха отоците, гърдите ми станаха по-малки.
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
  #1094  
Стар 24th May 2008, 21:35
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от v.n.g.
Здравейте и от мен, днес е осми ден след операцията ми, имам отоци, а гърдите ги чувствам все още тежки и изтръпнали, струват ми се малки /325сс/ под мускула, интересува ме дали след отпускането на мускула започват да изглеждат по големи?
Няма да станат по-големи, но с всеки изминал ден ще стават все по-естествени като форма и при допир. Изтръпването и то ще премине. Разгледай снимките ми доста са на брой и ще видиш промените които настъпват с времето. Пожелавам ти много бързо възстановяване!
__________________
335 сс подмускулно
  #1095  
Стар 24th May 2008, 21:58
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

честито,да си жива и здрава и много много щастие с новите гърди

Hе със сигурност няма да станат по-големи,даже ще ти поспаднат,защото сега имаш все още отоци.но ще си заемат формата и ще са супер...
  #1096  
Стар 25th May 2008, 12:50
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от v.n.g.
Здравейте и от мен, днес е осми ден след операцията ми, имам отоци, а гърдите ги чувствам все още тежки и изтръпнали, струват ми се малки /325сс/ под мускула, интересува ме дали след отпускането на мускула започват да изглеждат по големи?
  #1097  
Стар 25th May 2008, 20:35
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Moмичета имам проблем..разреза ми е през ореолата и точно там-под разреза е едно такова по кораво...все едно там имам само някакво чуждо тяло...Белега все още ми е корав или поне отдолу точно под него..Моля ви кажете какво е това ? А иначе белезите са ми в много добро състояние ,с всеки изминал ден се заличават все повече и повече.
__________________
390/405 надмускулно
  #1098  
Стар 25th May 2008, 21:47
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

адашке моляте прати ми снимки на белега ако не те притеснявам много ще си ми от полза, искам разрез през ареoлата, но снимки не съм виждала на никoй от форума с разрез през ареолата.
  #1099  
Стар 25th May 2008, 23:10
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
Moмичета имам проблем..разреза ми е през ореолата и точно там-под разреза е едно такова по кораво...все едно там имам само някакво чуждо тяло...Белега все още ми е корав или поне отдолу точно под него..Моля ви кажете какво е това ? А иначе белезите са ми в много добро състояние ,с всеки изминал ден се заличават все повече и повече.
Борянка ако твърдостта си е под белега няма нищо страшно така са в началото в някои случаи това си е до човек и до как се е наложило да бъде зашито мястото. Ще умекне с времето, ако не стане след година и повече има процедури за това не се тревожи излишно ако не ти създава проблеми и не си личи.
Целувки от мен!
__________________
335 сс подмускулно
  #1100  
Стар 26th May 2008, 19:19
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
адашке моляте прати ми снимки на белега ако не те притеснявам много ще си ми от полза, искам разрез през ареoлата, но снимки не съм виждала на никoй от форума с разрез през ареолата.
предполагам имаш скаип,дай ми го да те намеря и да ти пратя там ,че тук не зная как става...
__________________
390/405 надмускулно
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:36.