IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1611  
Стар 10th July 2008, 21:26
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalia1
Все така съм си. Влизам, чета ви, но не пиша защото няма нищо ново при мен и за да не се ядосвам. Опитвам се да мисля по-малко за това. Най ме е яд, че съм далече и засега няма как да задвижа нещата за реоперацията, но няма да се откажа.


Още малко остана Наталия, нали каза че ще е някъде есента?, след два три месеца дай Боже да направиш и ти корекцията и се молим да бъде успешна.
Гледай напред и не се отчайвай, с всеки изминал ден ще си с една крачка напред и по близо до следващата операция.
  #1612  
Стар 10th July 2008, 22:08
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Благодаря ви, целувки на всички!
А за есента още не е сигурно дали ще успея, защото децата започват тук училище и не мога да ги оставя с таткото та ще пробвам да измоля да отсъстват две седмици, но ще видим.
  #1613  
Стар 10th July 2008, 22:49
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Наталия не се отказвай всички ще ти стискаме палци да успееш с времето, а таткото и децата ще се оправят и сами ще се намери начин, важното е за постигнеш това което искаше!
Целувки и от мен и пиши че ни липсваш!
Не е нужно да има нещо ново задължително, пък и има доста теми в които можем да обсъждаме ежедневието си или мнението си за определени аспекти от живота!
__________________
335 сс подмускулно
  #1614  
Стар 11th July 2008, 12:35
Аватара на liuskata8305
liuskata8305 liuskata8305 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 337
Изпратете съобщение чрез ICQ до liuskata8305
По подразбиране

[quote="doll"]
Цитирай:
Първоначално написано от natalia1
Вършат си работата през пръсти, колкото да отбият номера и да приберат парите естествнно, а после ние сме им криви. Да ама не!
Георгиев напоследък се заля с работа и май взе да ги прави по бързата процедура, а сега като му се изредят всички недоволни за реоперация му е криво, ама няма начин. Платили сме си за цици и аз лично ще направя всичко възможно да си ги получа!
ооо вече ме хвана страх,аз съм на 18-ти т.м(петък)май ще е по добре да не чета форума докато всиюко отмине
__________________
335cc,PIP,кръгли,подмускулно...
  #1615  
Стар 11th July 2008, 13:36
Crazy_girl Crazy_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 262
По подразбиране

Попитах и на друго място но не получих отговор за това ще попитам пак. Просто искам да се успокоя - ако живот и здраве след 2 седмици се оперирам лекарят излиза в отпуска веднага след това. Притеснява ме това че ще ме преглежда друг повече от месец. Вярно мога да му звъня да го питам,но като дойде време за преглед или не дай Боже нещо ме притеснява и искам да ме види,няма как да стане
На някоя случвало ли и се да се оперира преди докторът да излезе отпуска и какво направихте вие тогава?
__________________
330сс
  #1616  
Стар 11th July 2008, 14:31
Аватара на Inkaaa
Inkaaa Inkaaa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 685
По подразбиране

Малко е притеснително, но мисля ,че твоя лекар има компетентни колеги,на който да "остави " пациентките си докато го няма и те ще ти помогнат за прегледите и въпросите!Той като е планирал отпуската си предполагал е мислил за това и ще има нещо като заместник!
__________________
Никой никого не губи, защото никой никого не притежава!
  #1617  
Стар 11th July 2008, 18:45
Crazy_girl Crazy_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 262
По подразбиране

Дам,притеснявам се...ще го попитам следващият път как ще процедираме но не ми се чака чак до септември
__________________
330сс
  #1618  
Стар 11th July 2008, 19:12
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

И други доктори има бе мило!
Аз на твое място ако много искам този доктор ще се оперирам септември по-сигурно ще ми бъде и спокойно на душата!
  #1619  
Стар 11th July 2008, 19:18
Crazy_girl Crazy_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 262
По подразбиране

Иска ми се но края на септември заминавам за чужбина за неопределен период
__________________
330сс
  #1620  
Стар 11th July 2008, 19:25
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

а защо не при друг доктор?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:04.