IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 20th July 2007, 19:00
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Barbi, най-добре смени марката лещи. Аз също носех Bauch & Lomb и непрекъснато ми беше сухо в очите, зачервяваха се и не ми понасяха добре. В момента съм с Acuvue Advance и повече не бих и пробвала други лещи - толкова са удобни, че понякога забравям да ги сваля и си лягам с тях и дори и тогава нямам проблеми, не се събуждам с подути големи червени очи и адски болки! Bauch & Lomb са доста плътни в сравнение с Acuvue.

Пробвай Acuvue 2 Colours щом искаш цветни.
Единствените дистрибутори на Acuvue за българия са Еврооптик. Даже в момента виждам, че са на промоция
http://www.eurooptik.com/bg/offer_bg.htm
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 20th July 2007, 20:06
i_shikawa i_shikawa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 113
По подразбиране

Супер И аз ще си взема едни лещи от тази марка щом казвате,че са добри...само,че имам малко притеснение,след като са на такава ниска цена да не би да им има нещо,все пак тги слагаш на окото си и трябва да се внимава,какво мислите дами?
__________________
Щастието обича красивите!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 20th July 2007, 21:23
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_shikawa
Супер И аз ще си взема едни лещи от тази марка щом казвате,че са добри...само,че имам малко притеснение,след като са на такава ниска цена да не би да им има нещо,все пак тги слагаш на окото си и трябва да се внимава,какво мислите дами?
Да се внимава ??? Това са едни от най-добрите лещи! С технологии за максимален комфорт и протекция на очите!!! Ако те не са безопасни здраве му кажи! Странно ми е, че не си чувала за тях

Не искам да звуча нападателно, но направо ми падна "ченето" като прочетох поуста ти
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 21st July 2007, 08:03
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Здрасти Tsvetik Мерси за инфото Непременно ще пробвам др лещи,щото тия вече ми писнаха да ми дразнят Те се свалят вечер,нали
Отговори с цитат
  #15  
Стар 21st July 2007, 12:27
i_shikawa i_shikawa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tsvetik

Да се внимава ??? Това са едни от най-добрите лещи! С технологии за максимален комфорт и протекция на очите!!! Ако те не са безопасни здраве му кажи! Странно ми е, че не си чувала за тях

Не искам да звуча нападателно, но направо ми падна "ченето" като прочетох поуста ти

Наистина не ги бях чувала,признавам си Аз имам сини лещи на Baush & Lomb и не съм доволна.Възможно е проблемът да е в мен,да не ми понасят на очите,но много ме дразнят и усещам една много неприятна сухота,незнам как да го обесня....и съм ги слагала общо взето десетина пъти някъде,а и всички казват,че сини очи не ми отиват..... този път ще пробвам със зелени Tzvetik,благодаря,че сподели с нас за тези лещи
__________________
Щастието обича красивите!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 23rd July 2007, 13:44
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_shikawa
Наистина не ги бях чувала,признавам си Аз имам сини лещи на Baush & Lomb и не съм доволна.Възможно е проблемът да е в мен,да не ми понасят на очите,но много ме дразнят и усещам една много неприятна сухота,незнам как да го обесня....и съм ги слагала общо взето десетина пъти някъде,а и всички казват,че сини очи не ми отиват..... този път ще пробвам със зелени Tzvetik,благодаря,че сподели с нас за тези лещи
Аз здравата се бях наежила още веднъж извинявай
Проблемът не е в теб, просто не ти пасват лещите, които носиш. Аз години се мъча с какви ли не лещи (дори твърди съм носила - болки и усещане за чуждо тяло в окото, сълзи непрекъснато докато свикна) защото съм с висок диоптер и нямам друг избор (очила като сложа на косъм избягвам 5 катастрофи на ден а от лазерна операция ме е шубе). Acuvue случайно ги открих когато поредната леща (беше ми последна резерва) падна в канала, отидох в първата оптика и ги взех. От тогава друга марка лещи не съм носила и няма и да пробвам.

Не знам цветните им как стоят като цвят и покривност, но комфорта при носене е гарантиран. Моите ги нося 12 часа на ден и понякога повече и все едно нямам нищо в очите.
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 23rd July 2007, 13:58
gidilenka gidilenka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 44
По подразбиране

Tsvetik, искам да те попитам, имаш ли актуална информация за цената на лещите (говоря за меките, не цветни лещи)? Тъй като скоро трябва да си сменям моите и по принцип съм доволна от сегашните ми (на Мултилекон), но при такива добри отзиви нищо не ми пречи да пробвам нещо друго
Благодаря ти предварително
Отговори с цитат
  #18  
Стар 23rd July 2007, 18:03
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gidilenka
Tsvetik, искам да те попитам, имаш ли актуална информация за цената на лещите (говоря за меките, не цветни лещи)? Тъй като скоро трябва да си сменям моите и по принцип съм доволна от сегашните ми (на Мултилекон), но при такива добри отзиви нищо не ми пречи да пробвам нещо друго
Благодаря ти предварително
Acuvue Advance са 12лв едната
Най-дългия упоменат период за носене е 2 седмици, но всъщност са едномесечни (и според офталмоложката ми), аз ги нося по месец.
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 24th July 2007, 11:00
gidilenka gidilenka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 44
По подразбиране

Благодаря ти много
Отговори с цитат
  #20  
Стар 24th July 2007, 11:21
i_shikawa i_shikawa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tsvetik
Аз здравата се бях наежила още веднъж извинявай
Проблемът не е в теб, просто не ти пасват лещите, които носиш. Аз години се мъча с какви ли не лещи (дори твърди съм носила - болки и усещане за чуждо тяло в окото, сълзи непрекъснато докато свикна) защото съм с висок диоптер и нямам друг избор (очила като сложа на косъм избягвам 5 катастрофи на ден а от лазерна операция ме е шубе). Acuvue случайно ги открих когато поредната леща (беше ми последна резерва) падна в канала, отидох в първата оптика и ги взех. От тогава друга марка лещи не съм носила и няма и да пробвам.

Не знам цветните им как стоят като цвят и покривност, но комфорта при носене е гарантиран. Моите ги нося 12 часа на ден и понякога повече и все едно нямам нищо в очите.
Няма проблем,все пак аз съм тази дето не ги е чувала Само,че имам един въпрос?? Тези лещи са едномесечни така ли???
__________________
Щастието обича красивите!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Контактнилещи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:43.