IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 12th July 2008, 17:43
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

alica, благодаря за окуражението! Като ги почна, ще видим как ще ми понесе... Ако забележа дори и 1-2кг. в повече, ще ги спра и ще се обадя на доктора. А иначе - гинеколог ми ги предписа.. Ясмин пих миналата година, обаче само 3 месеца, защото много ми се гадеше от тях.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 13th July 2008, 17:29
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Гинекологът ми ми е казвал, че от самите противозачатъчни можеш да напълнееш само ако си твърде слаба поради хормонален дисбаланс.

Иначе - евентуално можеш да усетиш увеличен апетит, на който ако се поддадеш става лошо Казват, че е като при бременност ...

Можеш да качиш малко килограми и от задържане на вода. Поне на мен не ми се е случило, а и от гадните храни( чипсове, снаксове, вафлички, бисквитки, шоколадчета, колбаси), които са пълни с консерванти и водозадържащи агенти, със сигурност се задържа повече вода...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 5th August 2008, 19:00
Vessi61 Vessi61 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 17
По подразбиране

Момичета,вместо да се притеснявате непрекъснато със закъснение на цикъла,напълняване от противозачатъчните опитайте с Фарматекс.Това е лекарство с контрацептивен ефект,но действа само във влагалището,не вреди (дори бременни го ползват),мойе да се ползва при всеки полов акт.Има го в различни варианти - крем,овули ,таблетки,капсули(за всяко предпочитание).Бъдете съвременни в грижата за себе си. :P
Отговори с цитат
  #24  
Стар 21st October 2010, 14:59
konsuella23 konsuella23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 1
По подразбиране help

Момичета имам проблем.Пия противозачатъчни от 3 години,направих пауза 1месец и пак ги почнах,обаче като ми свърши блистера се оачаква да ми дойде,но вече 10ти ден не ми идва,не съм бременна,правих си тестове,трябва ли пак да почна да ги пия и ако започна а още не ми е дошло има ли вероятност да забременея?Моля ви помагайте
Отговори с цитат
  #25  
Стар 13th June 2014, 15:10
snoopyyy snoopyyy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте имам нужда от съвет ? На лечение съм с противозачатъчни 6 месеца първия месец го пих от първия ден на цикъла трябваше да почина 7 дни и на 8-я да започна пак,но поради финансови проблеми неможах да ги купя.Сега като ги взех трябвали пак да чакам да ми дойде за да почна да ги пия.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 14th June 2014, 11:57
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от snoopyyy Виж мнението
Здравейте имам нужда от съвет ? На лечение съм с противозачатъчни 6 месеца първия месец го пих от първия ден на цикъла трябваше да почина 7 дни и на 8-я да започна пак,но поради финансови проблеми неможах да ги купя.Сега като ги взех трябвали пак да чакам да ми дойде за да почна да ги пия.
Най-добре изчакай да ти дойде и ги пий (започни) от първия ден на цикъла. А междувременно, ако трябва, се пази от забременяване по някакъв друг метод.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 19th June 2014, 15:46
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Ако имаш финансови затруднения и не можеш да си ги купуваш всеки месец по-добре не ги започвай, защото само ще си насметеш организма. Щом са ти казали 6 месеца просто трябва да ги пиеш редовно точно толкова време, за да има ефект, иначе, ако правиш пропуски поради някакви причини ще си усложниш положението и ще направиш хормонален "таратор".
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Закъснявамипияпротивозачатъчни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:51.