IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th November 2010, 23:02
malinenakruv malinenakruv не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 26
По подразбиране Съветиии

Здравейте! Нова съм във форума.Причината да пусна тема тук е,че отскоро ще започвам тренировки във фитнес залата,като за начало за леко отслабване,а след това хубаво стягане.Нямам никаква представа от храненето при тренировки ще ви помоля за съвети лично за мен,понеже съм на 17 години и явно още съм в процес на растеж и развитие и гладна диета би ми се отразила зле.Искам да ми кажете какви видове храни да ям преди и след тренировка,в какви количества,какво не трябва да ям,на кое да наблягам за по добър резултат понеже знам,че храната има огромно влияние,не само тренировките.Посещавах фитнес залата след обилно хранене,след което се връщах много изморена и пак ядях по много и ефект от фитнеса нямаше никакъв,само още повече огладнявах и пълнеех.Затова реших да се посъветвам с вас,по-опитните съфорумци за да вляза в крак най-накрая.Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th November 2010, 16:34
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Влез в крак с първия съфорумник, а именно www.google.bg , той е доста информиран, поне така съм чувал.

Ако някой би седнал да ти обяснява, че не трябва да ядеш обилно преди тренировка (което очевидно знаеш, щом го споменаваш, един вид нарочно го казваш, с цел да покажеш грешката си) , както и тем подобни елементарни или по-сложни неща, индивидуално на теб, то инструкторите и диетолозите не биха печелили от професиите си. И за да не ги оставим гладни, а и за да възродим и някаква мисловна дейност у теб, имаш 2 възможности - плащаш и получаваш ноу-хау или четеш и пак получаваш ноу-хау (общодостъпно за всеки четящ и имащ достъп до интернет) - въпрос на избор, способности и възможности.

Така е редно да бъде, а че сме отговаряли на поне 5000 (от които на 1000 аз лично) потребители като теб, можеш да го счетеш като изключение и да прочетеш какво пише в този форум, преди да пишеш в него.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th November 2010, 07:38
entwickler entwickler не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 55
По подразбиране

Това ще ти свърши работа:
http://www.motiviran.com/2010/05/рък...ишни-ки/
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th November 2010, 08:41
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

В някои случаи това може да е така, в други не.... Нито е задължително да се храниш по 5-6 пъти, нито да е белт.+въгл. в 1 хранене, а за кардио тренировка има доста по-ефективни методи.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съветиии
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:33.