IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1191  
Стар 16th February 2009, 18:41
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vannesa5
Благодаря ви!!! Ами да, нося лентата..свалям я за по час. В четвъртък имам консултация и ще кажат колко още ще я нося. Много бързо се уморявам - от едно излизане до магазина .. иначе не боли като първите дни. На гърдата на която имах дренаж отока е много по малък другата е по напрегната, мажа белезите с Зерадерм ..

Не прави грешката да я сваляш лентата ....
Отговори с цитат
  #1192  
Стар 16th February 2009, 19:34
Аватара на Vannesa5
Vannesa5 Vannesa5 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Момичето , което беше с мен в стаята имаше дренажи и на двете аз на едната. Мисля, че е хубаво да се слагат -така се изчистват от ненужните течности. А какво се случва ако не се носи лента..надявах се да кажат, че вече мога да я сваля-тогава ще съм направила 2 седмици с нея.
Отговори с цитат
  #1193  
Стар 16th February 2009, 19:39
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Случва се че може да се размести импланта или мускула да ги изхвърли ,защото лентата доколкото съм запозната се носи заради това ...Според мен си спазвай изискванията на доктора ....И на мен ми беше зле ,даже първата ми беше малка и едвам дишах но си я търпях-докарваше ме до лудост но си кротувах и само веднъж я свалих за 1 час за да я изпера и се стегнах с бинт..
Отговори с цитат
  #1194  
Стар 16th February 2009, 20:34
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аз носих лентата 1 месец. Свалях я само за пране и бързо сушене на печката. Тя притиска имплантите да заемат позицията си надолу. При Н.Г. носим ленти, при други лекари носят сутиени. Док преценява кога да се махне лентата, може да е на 1-ва, 2-ра седмица, може да е след 1 месец Наистина дренажите са новост, но нали са за добро.
Не знам дали съм го споменавала тук, но да дма един акъл за лентата След като я пристягах хубаво, аз извъртах лепката (закопчалката) на гърба си. Така не се очертава на дрехите отпред.
Отговори с цитат
  #1195  
Стар 16th February 2009, 20:41
jeny_m jeny_m не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Аз носих лентата 1 месец. Свалях я само за пране и бързо сушене на печката. Тя притиска имплантите да заемат позицията си надолу. При Н.Г. носим ленти, при други лекари носят сутиени. Док преценява кога да се махне лентата, може да е на 1-ва, 2-ра седмица, може да е след 1 месец Наистина дренажите са новост, но нали са за добро.
Не знам дали съм го споменавала тук, но да дма един акъл за лентата След като я пристягах хубаво, аз извъртах лепката (закопчалката) на гърба си. Така не се очертава на дрехите отпред.
И аз така правех, а на прегледа ми на първия месец док я изхвърли в коша за боклук и това беще първият щастлив миг след операцията ми.
__________________
172/54; 90-64-94
Отговори с цитат
  #1196  
Стар 16th February 2009, 20:48
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vannesa5
Момичето , което беше с мен в стаята имаше дренажи и на двете аз на едната. Мисля, че е хубаво да се слагат -така се изчистват от ненужните течности. А какво се случва ако не се носи лента..надявах се да кажат, че вече мога да я сваля-тогава ще съм направила 2 седмици с нея.
А имало ли е причина да ти слага дренажи и то само на едната гърда?
Н.Г. отдавна не слага дренажи,поне аз забелязвам че е така.
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #1197  
Стар 16th February 2009, 21:26
Аватара на Vannesa5
Vannesa5 Vannesa5 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Причината е че кървеше, изтече каквото е трябвало-кръвта изглеждаше ро розова премесена с друга течност, после нормална и спря да тече..на сутринта, когато ме изписваха той махна дренажа.Явно когато се налага слага. Адски ме беше страх да погледна разрезите, обаче и те не изглеждаха мн.страшни..може би много снимки изгледах, а и клипчета на операций как направо си отпорват кожата..направо бях готова аз да оперирам..всичко изглеждаше страшничко..сега единственото, което искам е да не се случи нещо неприятно и да не се налага нова операция. Искам да си влезна в нормалния ритъм на живот. Да напрегръщам едно хубаво дъщеря си да се върна на работа и да продължа танците-ходя на уроци по Салса --Love Salsa & Bachata
Отговори с цитат
  #1198  
Стар 16th February 2009, 21:29
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Мерси за изчерпателният отговор!
Явно когато се налага слага.
Пожелавам ти бързо и безпроблемно възстановяване
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #1199  
Стар 16th February 2009, 22:10
Аватара на bunny
bunny bunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 50
Изпратете съобщение чрез ICQ до bunny
По подразбиране

Момичета, имам проблем и се нуждая от съвет.Имам операция на 27.02.2009, първо чакам да ми дойде цикъла( нещо се забави) и съм болна от бронхит и от днес съм на антибиотици.Естествено личният лекар ме посъветва да изчакам до пълно оздравяване , но всичко е планирано- и отпуската и почивни дни се събират повече! Има ли проблем че пия антибиотици преди операцията?
Отговори с цитат
  #1200  
Стар 16th February 2009, 22:20
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Обади се на доктора и му разкажи всичко,той най точно ще ти каже какво да направиш ...дали да изчакаш с операцията или не...До 27 има доста време..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МненияотопериралитесеприГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:13.