IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1281  
Стар 23rd February 2009, 17:54
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Хич не му вярвам на това писание.
Нищо лично Бобче, нали знаеш!
Отговори с цитат
  #1282  
Стар 23rd February 2009, 17:56
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Солариумът крие опасност от рак
Някои хора предпочитат солариума пред естествения слънчев тен. Те обаче не подозират, че се излагат на опасност. Оказва се, че изкуствения тен е много по-опасен от естествения по отношение на риска от заболяване от рак на кожата. Съвременните лампи излъчват 15 пъти повече ултравиолетови лъчи, отколкото слънцето.

По този начин за 30 минути организмът получава средната дневна доза ултравиолетови лъчи. Изкуственият тен води не само до рак на кожата, но и до преждевременни бръчки, промяна в цвета на кожата и даже катаракта. Под въздействието на ултравиолетовото лъчение могат да се активизират много опасни заболявания, например кожна туберкулоза. Със солариума е свързано и увеличаването на заболеваемостта от меланома при хора до 40 години и рак на кожата при жени до 20 години. Специалистите препоръчват на младежите до 18 години да не прибягват до подобни методи за придобиване на изкуствен тен. Ежегодно в целия свят по данни на Световната здравна организация се регистрират повече от 132 000 случая на злокачествена меланома и около 66 000 смъртни случая от различни форми на рак на кожата.

Тези цифри продължават да се увеличават: в Норвегия и Швеция ежегодната заболеваемост от меланома се е повишила за последните 45 години повече от 3 пъти, в САЩ - 2 пъти, достигайки 1,1 милиона случаи годишно. Най-високо ниво на заболеваемост се наблюдава в страните, където населението има светла кожа и където е много популярен слънчевият тен: в Австралия, Нова Зеландия, Северна Америка и северноевропейските страни.

Специалистите препоръчват да се спазва умереност при натрупването на тен, да се избягват солариумите и задължително да се ползват слънцезащитни средства.
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #1283  
Стар 23rd February 2009, 21:57
Аватара на bunny
bunny bunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 50
Изпратете съобщение чрез ICQ до bunny
По подразбиране

Благодаря ти Thomi! Можеш ли да ми кажеш колко горе-долу са ти взели - от това което пише в ценоразписа излизат около 100 лв.
Отговори с цитат
  #1284  
Стар 23rd February 2009, 22:00
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bunny
Благодаря ти Thomi! Можеш ли да ми кажеш колко горе-долу са ти взели - от това което пише в ценоразписа излизат около 100 лв.
Извинявай но не мога да ти разбера въпроса ,за кое колко са ми взели..
Отговори с цитат
  #1285  
Стар 24th February 2009, 21:10
Аватара на bunny
bunny bunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 50
Изпратете съобщение чрез ICQ до bunny
По подразбиране

За изследванията ставаше въпрос, но аз вече си направих Мерси!
Отговори с цитат
  #1286  
Стар 28th February 2009, 17:12
Аватара на bunny
bunny bunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 50
Изпратете съобщение чрез ICQ до bunny
По подразбиране

Здравейте отново! Вече си имам нови гърди Направо си приличат с емитиконката.Днес е втори ден и още ме боли и не мога да ставам сама.Дори не смея да си ги погледна,защото знам че ще се променят.Но най-гадно е че гърба вече ме заболява от лежене.
Отговори с цитат
  #1287  
Стар 28th February 2009, 17:49
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Честито Да им се радваш много

За болките ти съчувствам ,но със всички е така.Стискай зъбки още малко
Отговори с цитат
  #1288  
Стар 28th February 2009, 21:45
aleksandra666 aleksandra666 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 27
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bunny
Здравейте отново! Вече си имам нови гърди Направо си приличат с емитиконката.Днес е втори ден и още ме боли и не мога да ставам сама.Дори не смея да си ги погледна,защото знам че ще се променят.Но най-гадно е че гърба вече ме заболява от лежене.
Честито миличка със здраве Разкажи ни повече за операцията, в колко часът ти бeше?
Отговори с цитат
  #1289  
Стар 1st March 2009, 10:19
Аватара на bunny
bunny bunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 50
Изпратете съобщение чрез ICQ до bunny
По подразбиране

Операцията ми беше в 9 часа и продължи около 1 час. Когато се събудих вече бях в стаята. Най-трудните ми моменти са вечерта защото ме заболява гърба от лежане и се събуждам в 3 часа.Докторът каза че може да се изкъпим - предполам че лепинките са водонепромокаеми.Утре трябва да отида да ми смени превръзките.
Момичета колко време се носи лентата и кога трябва да си купя сутиен?

И ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! ЗАПОЧВА НАШИЯТ МЕСЕЦ!
Отговори с цитат
  #1290  
Стар 1st March 2009, 14:24
Аватара на bunny
bunny bunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 50
Изпратете съобщение чрез ICQ до bunny
По подразбиране

Момичета събрах сили да се видя пред огледалото! Нещо обаче ми се вижда че шевовете са ми на различно ниво, а дясната гърда по-надолу от лявата.На дясната минава двойна лента, но ми се струва странно за толкова малко време единият имплант да слезе по-надолу от другият.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МненияотопериралитесеприГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:00.