IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #791  
Стар 8th November 2008, 16:05
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Мисля този път да си замълча и да не коментирам....................

Само ще кажа,че не от самата операция бях не-доволна
Отговори с цитат
  #792  
Стар 8th November 2008, 16:06
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране Re: Здравейте

Цитирай:
Първоначално написано от madeline
Момичета качих най накрая,нова снимка в албума ми .Та, сам почти 2 мес,след операцията
Хубави са, но скосяването не ми харесва.
Дано се оправи...желая ти го от сърце.
Отговори с цитат
  #793  
Стар 8th November 2008, 16:07
karamela karamela не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 283
По подразбиране

знам кой го е дал...моля Ви прочетете заглавието на темата...и ако се чуствате пряко засегнати в нея тогава пишете...мислех си ,4е форумите имат някакви макар и елементарни правила
Отговори с цитат
  #794  
Стар 8th November 2008, 16:08
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

ТУК СТАВА ЗМИЯРНИК ДА ЗНАЕТЕ.................
Отговори с цитат
  #795  
Стар 8th November 2008, 16:17
karamela karamela не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 283
По подразбиране

като бях на консултация при Н.Г се запознах с едно моми4е от Варана...аз естественно я попитах защо си дошла 4ак до тук като имате толкова добър хирург/визирах Заякова/ а тя ми отвърна,4е нейната приятелка е полу4ила такава жестока инфекция,4е не иска и да чуе за нея...всеки лекар си има и сполучливите и не до там сполучливи операции...Н.Г прави по най малко 1 бюст на ден...тук има дами които му смятат парите така,4е да мо сметнат и бстовете...
Трябва ли да отри4ам Заякова след като момиче от нейният град бяга от нея?????
Отговори с цитат
  #796  
Стар 8th November 2008, 16:21
madeline madeline не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Свети Влас
Мнения: 74
По подразбиране

Момичета вие по добре го виждате скосяването от мен,защото аз отдолу не мога да се видя.ОБАЧЕ СЪМ МНОГО ДОВОЛНА ОТ СКОСЯВАНЕТО КОЕТО БЕШЕ НА ДРУГАТА ГЪРДА И СЕ ПАДАШЕ МЕЙДУ ЦИЦИТЕ,ТОВА БЕШЕ МНОГО ПО ОЧЕБИЙНО,И СЕГА ГО НЯМА.Но започвам пак с масажите
Отговори с цитат
  #797  
Стар 8th November 2008, 16:29
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от madeline
Момичета вие по добре го виждате скосяването от мен,защото аз отдолу не мога да се видя.ОБАЧЕ СЪМ МНОГО ДОВОЛНА ОТ СКОСЯВАНЕТО КОЕТО БЕШЕ НА ДРУГАТА ГЪРДА И СЕ ПАДАШЕ МЕЙДУ ЦИЦИТЕ,ТОВА БЕШЕ МНОГО ПО ОЧЕБИЙНО,И СЕГА ГО НЯМА.Но започвам пак с масажите
Браво!!!
Продължавай с масажите!
Отговори с цитат
  #798  
Стар 8th November 2008, 16:47
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Жалко че Дорето , веднага след успешната реоперация забрави колко беше агресивна в мненията си по негов адрес след първата операция.
[/b]
Е какво трябваше да направи...? Да продължи да плюва по човека, който я превърна в секс символ...?! И да продължи да гледа негативно и да ръси огън и жупел, след като в момента се радва на такъв резултат...? Не забравяй, че нейните гърди бяха проблемни, пък и тя самата беше проблемна с нейните различни представи за секси визия - ето сега е постигнала вид на секс-богиня и някак си не подхожда да продължи с агресивното си поведение...
Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Реоперации на негова сметка, които немогат да върнат тъгата от преживяното и укорите на близките, които още от началото са били против такъв вид корекция.
Нищо лично, но това го казва човек, на който също му се е наложила реоперация при неговия хирург...?Не разбирам... наистина.
Отговори с цитат
  #799  
Стар 8th November 2008, 16:56
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Ооооооо Гуен недей така да говориш ...ти най -добре знаеш че тази корекция ми се наложи защото аз не исках обиране преди операцията...реших го след като сложих имплантите.


А за Дорето , не искам да го обижда, но и да незабравя че и тя някога е била недоволна и да се постави на мястото на въпросната Никол, а не да я нападa.

Абе нали и аз ако бях пострадала от Заякова щях да направя мазало, не ме познавате.

Не съм лицемерка, а си казвам това което си мисля.

Съжалявам ако вече с искренноста си не съм приятна...трябва май все да съм мила .
Отговори с цитат
  #800  
Стар 8th November 2008, 17:06
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83


но и да незабравя че и тя някога е била недоволна и да се постави на мястото на въпросната Никол, а не да я нападa.

.
Недоволна бях-защото възгледите ми за не бяха това което имах тогава Иначе и Гуен го каза-моята операция беше......по-сложна и с една беше немислимо че всичко ще е ок(но аз тогава не исках да го проумея)
А за Никол не ми говори.................човек който не зная какъв му е проблема и дали изобщо е -реален човек-не мога да му вляза в положението.
Директна и честна е Моник,Самодива,Бюти............а ма не и човек който не казва НИЩО конкретно.А и дори да има проблем........ то и от твоята докторка,и от други доктори има не доволни.......ти от коя страна на бариерата би застанала?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МненияотопериралитесеприГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:48.