IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3521  
Стар 22nd February 2010, 17:09
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mammaMia!
Цитирай:
Първоначално написано от дундарина
Ти да видиш моята разходка ква беше-
спокойно го пиша кардио 1 час
Малките като ми пуснаха една топка и като ритат-
и аз я спасявам от многото локви..

супер фитнес са ти направили децата, дундаринке, искам и аз таквоз кардио, ама не, днес съм в къщи с болно дете
Ми ...така си беше.
Ама аз и каланетиката си направих де,
ама ме досрамя да пиша в темата-то смешно мойто,
на фона на техните тренировки.
Сори за болно детенце,бързо да оздравявате
  #3522  
Стар 22nd February 2010, 17:11
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Пини,
познаваме се отскоро,
прави ми впечатление,че като си навиеш нещо на пръстчето-
няма спасение
Едва ли,ако те изпортя ще има няква файда
Но пък..,смятам,че е по-разумно да си хапнеш
нормална храна,просто я изтегли по-раничко
  #3523  
Стар 22nd February 2010, 17:14
Аватара на daphne
daphne daphne не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 178
По подразбиране

Аз пък от сряда се връщам на фитнес, ....и на Дюки, че напоследък тази мойта 3-та много освободена стана
Даниски, акъл не мога да ти давам, ти ще си усетиш по себе си какво да правиш.
За мене си съм решила мнооого постепенна 3-та. Т.е. да вкарам плодовете, най-много по 3-4 филийки на седмица и малко други въглехидрати ( тук-таме оризец или картофки). Обаче - тези 'луксозни' добавки да са най-много до обяд и да са си самостоятелни яденета. Също ще се опитам поне 2 дена на седмица ЧП да събирам. Така си мисля, че ще може хем на диета, хем на спорт
Дунде, Пини, много да си цункате сладурите, щом кардиото даже интересно ви го правят
  #3524  
Стар 22nd February 2010, 17:19
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Дунди много правилно си забелязала - с други думи - дебела кратуна съм.
Ама много искам да отслабна вече - започнах да си разпродавам дрехите за бременни, с които ходя в момента. А все още не влизам във всичките си дрехи от преди бременността. Заклех се да не купувам нов размер. Тъй че до края на март трябва да съм видяла 5ицата отпред на кантарю.

Между другото аз като отслабвах след бременността с Мики имах личен треньор ( скъпо удовослтвие, което не искам да си позволя още веднъж). Та той ме беше отворил на тези шейкчета
  #3525  
Стар 22nd February 2010, 17:21
Аватара на daphne
daphne daphne не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 178
По подразбиране

mammaMia, бързо оздравяване на твойто детенце
Пък на мене тази седмица хем ми дойде, и мъжото с рожден ден, изобщо диетата отиде,........ама поне не съм качила много......даже се надявам малко да изчезнат от тези 66.5, ама то зависи и тортата как ще е...
Абе с вечерите най-трудно - който е измислил junk-a направо е погубил половината женско съсловие и ни е обрекъл на тежки мъки.
Човек не може спокойно 1 бира с чипс да метне пред филма без после да качи 5 кила!!!!!!
  #3526  
Стар 22nd February 2010, 17:33
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от curlie
Здравейте, можете ли да ми кажете дали ефекта от диетата се губи, ако киселото мляко не е обезмаслено, ами е 1,6%?
curlie, аз ям пълномаслено мляко и пак свалям (когато не прегрешавам). Аз също и на салатите слагам зехтин (но това не е по Дюкан), защото ми е забранено да спазвам диета в която мазнините да са излкючени изцяло и аз затова така правя и с млякото, отделно че не вярвам много на тези обезмаслени продукти.
__________________
"All things in moderation, including moderation" -
Socrates
  #3527  
Стар 22nd February 2010, 17:46
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Това за шейкчетата наистина не е по Дюки, но ако шейка е хубав (качествен), може да замести цяло хранене. Аз миналата година като ходих на диетолог, той така ми даде един шейк (протеинов) и ми каза да си го бъркам с мляко и банан (примерно) и така да замествам едно хранене. Тогава много ходих на фитнес и след тренировка идеално ми едваше като бърза закуска.
__________________
"All things in moderation, including moderation" -
Socrates
  #3528  
Стар 22nd February 2010, 17:49
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

mammamiaбражо на минусчето! грип ли ви хвана?
Направи ли данъчните декларации вече?Аз тая година с 2 деца -юпиииии,свети Пралия ще празнувам,минах 6те бона досега повеяе от 2 не ги докаравах...:P :P :P сега доволно ги принтирам...
дундарина,браво за футболния фитнес.
Пини,ти си знаеш де,ама и аз мисля че шейковете са за активен спорт,Дюкан даже обясняваше некъде защо да не ги ползваме.
а за млякото и аз ползвам 1% и 2%.
  #3529  
Стар 22nd February 2010, 17:51
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Моят определено е качествен(ако се съди по цената), но когато мъжа ми е вкъщи обичам да седнем да вечеряме заедно. Освен това той смята че това са химии и мрънка повече от майка ми.
Факт е че това шейкче те държи сит 4-5 часа и е много хубаво на вкус. Моето се приготвя само с вода
  #3530  
Стар 22nd February 2010, 17:57
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

даниски, направихме ги таксите за '09, даже вече ги изпратих по пощата. На следващият ден с мъжо установихме, че едно там нещо сме го направили грешно (че и за 2008 грешно) Язък ми и за допломата, че съм и СРА. Сега ще амендваме, дано глобите не са големи

__________________
"All things in moderation, including moderation" -
Socrates
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:23.