IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd August 2007, 13:44
tammy___ tammy___ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 37
По подразбиране Miss60 Replay C'n'C Motivi..

Тези марки на дрехи оргинални ли са или всичко е менте в БГ както и Ескада тези ненормални цени кой купува от там?! Има ли оргинално в БГ на тези марки
__________________
I was... but now I am...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd August 2007, 14:48
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

в днешно време какво значи оригинални? производството на почти всичко е изнесено в Азия и Източна Европа заради ниските заплати, тъй че не знам дали има точен отговор на въпроса ти
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd August 2007, 14:54
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

То изобщо какво значи оригинални?
Заводите на големите компании в Азия са си техни, тогава що да не са оригинални.
Ама виж ако говорим за качеството първо трябва да се сетим къде живеем и след това да определим какво значи оригинално и кое е менте.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th August 2007, 15:18
amazing_girl amazing_girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 63
По подразбиране

Eхо....това тук е България...
Всичките изброени марки са ментета.Разликата е,че има по-добри и ментета с по-лошо качество!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th August 2007, 16:30
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

съгласна съм, аз лично не гледам марката, а качеството.
преди време една моя позната работеше в шивашка фирма, която шиеше само за чужди фирми-английски, немски и т.н.
взимала съм си техни дрехи и са качествени, някои от тях са ми вече от 4-5 години и не са захабени или скъсани.
така че може би в България може да се шие качествено, но просто на повечето фирми не им се занимава.
а да ви попитам случвало ли ви се е да видите дреха, която нито е ушита добре, нито е от качествен плат, но е скъпа просто защото е от скъп магазин?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th August 2007, 16:44
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от secretk
а да ви попитам случвало ли ви се е да видите дреха, която нито е ушита добре, нито е от качествен плат, но е скъпа просто защото е от скъп магазин?
Лично на мен никога. Случвало ми се е обратното, да си купя евтина дреха и тя да е много качествена. Но със скъпи неща никога не съм се працаквала. Затова и предпочитам да дам повечко пари за една дреха, която много ми харесва, и знам че ще я нося дълго, и тя все ще си ми харесва.

p.s. Аaaa, лъжа! 96 година си купих един дълго бленуван и сънуван син Док Мартенс за $150 в България. Излишно е да казвам че след 3 седмици му се цепна подметката.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th August 2007, 18:47
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

И на мен не.Но много ме е яд,когато реша да си купя нещо по-обикновено и то българско и след едно пране се скъса по някой шев
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th August 2007, 19:03
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

аз ли съм странна, дрехите ли много си пазя, досега не ми се е случвало да ми се скъса или захаби дреха, обикновено ми омръзват и за това ги сменям.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Miss60ReplayC'n'CMotivi
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:12.