IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 14th September 2009, 15:55
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Абе кво ти пука нъл тъй М/у другото, тва ти ли си върху нинджата ахахххаах
Пука ми,щото не ми харесва да ме сравняват с други хора,най-малко,които не познавам ...с такъв никнейм
А що се отнася за хора,които играят двойствена личност...
Случайно попаднах на няколко такива жени тук с едни снимки,па същата не беше ли еди коя си,която с епредставя за една друга...,ма вие си знаете де.Аз нямам раздвоена личнос,защото си харесвам моята
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #152  
Стар 14th September 2009, 16:02
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dupla
да,наистина е така-в БГ всеки може да злоупотребява с доверието и парите на клиентите,особено в пластичната хирургия,където докторите колкото повече биват платени,толкова повече искат-за това ги наричам хиени.
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
че ХИРУРЗИТЕ-ХИЕНИТЕ КАТО аз ги наричам,само това чакат.
Хм...това не е раздвоение, а единомислие, може би... ?
Марисабела, не мисля, че като настъпваш другите по отношение на раздвоение на личността - това не включва и теб... Нямам нищо против, когато си коментираме цици, носове или устни, но... нека не заливаме темите с безсмислени постове-обиди... нека просто си бъдем полезни, ако можем... не е ли по-добре?
  #153  
Стар 14th September 2009, 17:06
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BRIDA-RR
Но,нали се сещаш,че когато глупоста се изправи пред мен с цялото си величие ми е трудно да остана 'нормална'.
Просто пърфект! Благодаря ти!

Твоите врагове в спора не са и мои, но това изречение синтезира всичко, което искам да кажа на едни мои познайници от "Ринопластика", които влачат кучешки лиги след всеки мой пост като озверели ротвайлери. Те ще си прочетат поста ми и тук. На всеки километър са и хапят жестоко.

ПП Не исках да плагиатствам, затова те цитирам.
  #154  
Стар 15th September 2009, 12:13
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Чух една песен на En Vogue, та се сетих веднага за вашата тема. Пее се:
Free your mind and rest will follow
  #155  
Стар 15th September 2009, 12:43
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dupla
http://media.snimka.bg/2985/012225927.jpg


и аз искам по-пухкави устни,че спаднаха доста
А това само за протокола
  #156  
Стар 15th September 2009, 17:21
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

марисабела, повечето от постоянното присътвие в мамопластика сме разбрали отдавна,че това си ти - дупла... има много краснореичви факти и доказателства за това, най-малкото от които е ИП адреса ти...няма нищо лошо както каза гвен, стига да си помагаме и разговаряме нормално...ако може.... така,че не виждам никакъв смисъл да се опитваш да ни убеждаваш в противното на видимата истина...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #157  
Стар 15th September 2009, 17:28
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
Разбира се, че пластичните операции са ГЛЕЗОТИИ и няма никакъв смисъл да спорите! Никакъв!!!
Никой не е умрял от голям задник, малки цици, крив нос и прочие. Тези недостатъци не застрашават живота или здравето ви. Но пък вие се напъвате да ги рискувате и да дърпате дявола за опашката, само и само да станете еднакви като в клипа на The Wall.
Но като попаднах и на някаква безумна сигнатура от сорта "Хубавите жени радват мъжете, а грозните - жените", от която ми се подвигна, си извадих заключението, че няма смисъл да се боря с вятърни мелници (или по-точно мозъчета).
незнам защо си позволяваш да цитираш мен и да ме намесваш по този грозен начин, при все че въпросният цитат няма нищо общо с въпроса " глезотия ли е еди кое си.." и най-малкото не мисля,че имаш право да обиждаш заради такова нещо някого, с когото дори не си си разменила и дума, да не говорим, че аз лично за първи път срещам като име ника ти, може би защото пишеш в други раздели..
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Глезотиялипластичнатахирургия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:33.