IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd March 2012, 21:31
hrisi90 hrisi90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 2
Post 2 sedmici sled operaciqta

Mомичета моля ви кажете какво мислите,нека пишат тези които са се оперирали.Преди 2 седмици ми беше операцията и сега като се погледна дясната ми гърда е по-голяма и е по навънка, отгоре е също по нависоко, по настрани е,абе просто е различна.Знам че е още рано и може да се оправи,но много се притеснявам и защо е само едната така.Днес говорих с докторката ми и тя каза че е отток и отначало не са били така,аз много много не си спомнам,но май не бяхя толкова различни,също така отстрани на тази гърда напипвам нещо като вълнички ама за него знам че е нормално, а и аз съм слабичкa.а възможно ли е наистина да не са били така и чак сега да са станали,аз си мисля че аkо има оттоцир те трябва да са отначало и с времето да изчезват, а не да се появяват.Незнам момичета пишете ми може да ви се вижда глупаво това,но за мене е важно.Толкова много исках гърди и се чудех дали да направя операцията,а да не говоря с какъв страх я направих и сега какво-виждам в огледалото 2 различни гърди.Моля ви момичета да пишат тези, които са се оперирали как изглеждате 2 седмици след операцията,имали ли сте такива проблеми и ако проблемът е в едната дали ще се оправи и ще станат еднакви.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd March 2012, 21:57
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

И аз имах асиметрия в първите седмици. Сега съм на месец и половина, все още има лека асиметрия, но вече се заличава. Асиметрия имам предвид дясната гърда е по-напращяла. не е по-високо или по-ниско, или по-настрани.. Трябва да се вгледаш за да забележиш. Приятелките ми със силикон забелязват, "нормалните" хора не.
Не знам при теб какъв е случая, защото принципно повечето жени след операцията сме в паника и ги виждаме малко преувеличени нещата. Дано и при теб да е така.
Повечето ми приятелки докладват за асиметрия в първите седмици, и аз бях притеснена. все пак двете гърди са 2 различни операции, нормално отока да е различен.
Но като цяло 2 седмици е мн рано да се каже.
Ако искаш прати ми снимки, да не говоря на изуст.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd March 2012, 23:10
hrisi90 hrisi90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Nells,благодаря.Като виждам сега,че не съм само аз се успокоявам.Но много бях притеснена,просто ме е страх да не се наложи реоперация, защото почти всички са с поне две.Абе при мене са големи филми,дано всичко е наред, но ти блатодаря,като прочетох това се успокоих.Снимки нямям,като се пооформят малко ще направя,ще изчакам 1 2 седмици да видя дали ще са по добре.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd March 2012, 23:21
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз бях същата паника!
Наистина ти е мн рано. Моята приятелка имаше доста фрапираща асиметрия, която твърди, че й се е оправила към 7-8 месец напълно. Сега са перфектни, поне за мен де. Нали знаеш, че ние самите винаги ще си намираме дефекти по тях?
Общо взето Иска се доста чакане.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd March 2012, 15:08
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Хриси, преди не си имала асиметрия, така ли?
Сподели при кой се оперира, кубици, къде са разрезите ти?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd March 2012, 15:30
dessy4ka dessy4ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 8
По подразбиране

2 Седмици май е раничко да се говори.На мен едната ми беше с 2 см по-нагоре цял месец.Сега и тя спадна и са горе долу на едно ниво.На мен доктора и сестрата ми казаха, че ще минат поне 3-4 месеца докато се оформят хубаво и така си и беше.Вече 7 месеца минаха и може да се види истинският резултат така че търпение и спокойствие му е майката
Отговори с цитат
  #7  
Стар 3rd March 2012, 15:52
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Ад веднага след операцията имах разлика в гърдите - лявата беше някакси по нагоре и като че ли по голяма. След това се уеднаквиха. После пак станаха различни, съвсем незабележимо, но аз си го виждах, сега в момента пак са еднакви. Много си прясна. Казват че до 6 месеца се оформят, така че спокойно.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 4th March 2012, 22:32
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
Smile

И при мен ситуацията е същата, като при Шоки.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: sedmicisledoperaciqta
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:33.