IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 1st March 2007, 23:08
kati.kati kati.kati не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 17
По подразбиране kati.kati

Момичета, имам молба към вас, ако е възможно пуснете ни малко снимки,за да видим помускулни гърди и надмускулни и съответно капковидни и кръгли. Моля ви! После и аз ще показвам прелести)
Много ще съм ви задължена. Само,ако е удобно,разбира се.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 2nd March 2007, 09:19
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Здравейте момичета!Искам да питам за алергиите.Аз имам алергия към някой антибиотици и непоносимост към вагинални тампони.Така също 2 пъти си слагах спирала, и с еналожи още на първата седмица да я махна-пак поради непоносимост.Има ли случай на непоносимост към имплантанта?Ако нещо знаете - пишете.Днес имам среща с пластичния хирург и съм толкова объркана
Отговори с цитат
  #23  
Стар 2nd March 2007, 15:55
kati.kati kati.kati не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 17
По подразбиране kati.kati

сгреших мястото на мнението си и го пуснах като нова тема,сори
Исках да ви приканя,дайте малко снимки на новите си гърди и кажете какви са като видове импланти и начин на поставяне,моля ви. Ще полудея от всичката тази информация. Гледах толкова много картинки, съвсем се обърках. Помагайте, не ме оставяйте,моля ви
Отговори с цитат
  #24  
Стар 2nd March 2007, 16:02
tania29 tania29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 93
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kukli4ka
Здравейте момичета!Искам да питам за алергиите.Аз имам алергия към някой антибиотици и непоносимост към вагинални тампони.Така също 2 пъти си слагах спирала, и с еналожи още на първата седмица да я махна-пак поради непоносимост.Има ли случай на непоносимост към имплантанта?Ако нещо знаете - пишете.Днес имам среща с пластичния хирург и съм толкова объркана
Аз на консултацията питах за този вариант, но лекарката категорично ми каза че с моите имплантатни на макган нямало такава опастност-да не се притеснявам
__________________
КРАСОТАТА НАД ВСИЧКО!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Къмвсичкиновигърдипомагайтемомичета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:25.