IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st December 2006, 17:38
Dimitroff Dimitroff не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: В Е46-цата
Мнения: 1 341
По подразбиране Нека поне бъдем съпричастни на Медиците ни в Либия

България в мрак на Бъдни вечер. Осветлението в държавата ще спре за пет минути в неделя. Лампите ще угаснат в 19,00 часа. Така държавата ще изрази своята съпричастност към мъката на петте наши сънароднички, осъдени на смърт. Идеята е на столичния кмет Бойко Борисов. Той е твърдо решен да загаси уличните лампи и коледните украси в София. "Пратих писма на градоначалниците в страната да се присъединят към акцията", заяви Бойко Борисов. Кметът на Пловдив Иван Чомаков с готовност прие предложението. "Нещо повече - каза той. - Аз ще призова пловдивчани да изгасят и лампите в жилищата си. Така ще покажем, че съдбата на медиците ни в Либия не ни е безразлична и сме съпричастни с протеста срещу несправедливите смъртни присъди." Чомаков съобщи още, че във всички пловдивски църкви по време на празничните служби ще има има и специален молебен за медсестрите.
Управникът на Пазарджик Иван Евстатиев също ще се включи в акцията. "Абсолютно съм съгласен с идеята на кмета на София и ще я подкрепя", обяви той. И припомни, че вече има идея някои от коледните тържества в Пазарджик да бъдат отменени заради медсестрите ни в Либия.
__________________
a b c d e f g k l, but М is something Special!
Стълбовете нанасят поражения на вашите коли само в случай на самоотбрана.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st December 2006, 17:41
stoianbs stoianbs не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Бургас
Мнения: 482
По подразбиране

Това е добра идея дано всеки да го направи
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st December 2006, 18:41
Police MAIN Police MAIN не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: В най-смелите ти мечти!
Мнения: 1 755
По подразбиране

Цитирай:
България в мрак на Бъдни вечер. Осветлението в държавата ще спре за пет минути в неделя. Лампите ще угаснат в 19,00 часа.


Наистина добра идея ....и нека бъде светлина!
__________________
СПАМ = Само Пиша А не Мисля
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st December 2006, 19:12
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

А защо правителството позволи да се стигне до това ?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st December 2006, 22:09
Dimitroff Dimitroff не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: В Е46-цата
Мнения: 1 341
По подразбиране

Щото всичките там(разбирай в правителството) са меки п*шки!Затова!Ако тези 5 жени бяха американски граждани, йанките до сега да са кацнали в хеликоптерите в смотания "ЛиЗбийски" затвор, да са влезнали през парадния вход, да са отключили и да са си прибрали хората!А Кадафи щеше да пита на изпроводяк "А сФФФФ*рка не искате ли ?".Като са сигурни, че наще са виновни(доказа се многократно, че не са!)-що не казаха-Те са виновни-предаваме ги на международен съд, защото обстановката е политическа!Щото само в ЛиЗбия може да кажеш на черното бяло и всички да викат-да бе как не сме видели по-рано, че е бяло!Смотания англичанин дето пречука българина миналата година на морет сега си е в Англия нали?Щото Англия не си оставя магарето в калта(колкото и да е насрано(магарето)).Пак ви казвам-ако 5-те жени бяха граждани на друга държава процес нямаше да има даже!Ама от много дипломатически преговори България само си дава задника!Страната ни има велики победи във цялата си история, но на масата за преговори само си сваляма гащитееее! (Аец-а, ракетите си орязахме и кво ли още на).Не ме е яд, че ставаме за смях пред света, като се излагаме не можейки да си приберем хората-яд ме е, че 8 години тези жени не знаят живи ли са мъртви ли са!

2.Щото никой нищо не направи!Само мънкахме!Правителството ни мънкаше, европейските експерти мънкаха, американците и те мънкаха!Да беше ударил някой по масата както си трябва-друго щяха да реват ЛиЗбийците!

3.Щото когато скандала се беше разразил всички, АМА ВСИЧКИ изтеглиха посланиците си и лекарите си ама "Хубавото Наденце" (тая офца противна надежда михайлова (никога няма да напиша това име с главни букви!) изтегли само посланика ни, не си мръдна пръста, а на всичкото отгоре се опита да прикрие станалото!!!
Българите разбраха за събитието 9 дни по-късно от "Нова Телевизия"!


Щатите не правят нищо, щото не знам дали знаете, ама ЛиЗбия има доста петрол.
Русия не прави нищо, щото като казваха-не си давайте базите на НАТО за Ирак-ние нееее!

Яж сега българино л*йното и трай!

П.П. Изобщо няма да споменавам за размера на дълга, който ни дължи ЛиЗбия!Ама хич!Убеден съм, че няма да разстрелят 5те жени, ама то след 8 години ходене по мъките те вече дали живот живеят според вас!
В такива моменти си мисля, че управляващите ни трябваше да са изроди тип социопати като Буш и да кажат само "пращайте въздушната поща на Кадафи"!
__________________
a b c d e f g k l, but М is something Special!
Стълбовете нанасят поражения на вашите коли само в случай на самоотбрана.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st December 2006, 22:28
Джу Джу не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Манхайм
Мнения: 62
Изпратете съобщение чрез ICQ до Джу
По подразбиране

Не знам дали ще помогнат, но на тези адреси има две петиции, които са ЗА освобождаването на медиците ни в Либия:
http://www.petitiononline.com/bulgaria/petition.html
http://www.abolition.fr/ecpm/french/...ons.php?ref=18

Подписвах ги, но какво от това

Нашите политици са за е**не!
__________________
http://www.save-darina.org/
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd December 2006, 07:13
stoianbs stoianbs не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Бургас
Мнения: 482
По подразбиране

Много точно иначе и аз ги подписах
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd December 2006, 08:20
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Бооожее!
Голям израз на недоволство!
На кого му пука, че България ще си спре тока за 5 мин?! Ще пуснат съобщение по Ройтерс и ще го отрази някоя световна тв. И?
Я да организират един протест с масирана реклама и човешко присъствие, да се съберем стотици хиляди и да го видят и управляващите, и света. Че ни пука.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd December 2006, 13:10
Аватара на HATE
HATE HATE не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: NWBG
Мнения: 4 031
По подразбиране

Само дето е хубаво да знаеш, че протестите не се рекламират.
__________________
Hagh qoHpu' neH HeghtaHvIS SuvwI'pu'
Не малко народ се е удавил в ривъра!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 22nd December 2006, 13:23
Dimitroff Dimitroff не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: В Е46-цата
Мнения: 1 341
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от HATE
Само дето е хубаво да знаеш, че протестите не се рекламират.

Тва за мен ли беше?
__________________
a b c d e f g k l, but М is something Special!
Стълбовете нанасят поражения на вашите коли само в случай на самоотбрана.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НекапонебъдемсъпричастнинаМедицитениЛибия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:34.