IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1921  
Стар 8th June 2008, 21:26
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Еми нaй-добре дa нaкиснеш месото в лимонов сок, нaй-добре от лимон изтискaн, дa поседи цялa вечер, тaкa месото стaвa по-крехко, aмa aз не съм добрa готвaчкa, тa може и за другa мaринa дa стaвa нa въпрос.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #1922  
Стар 8th June 2008, 21:26
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pifco
как няма малко положително в мъжете според вас
Е,как да няма

Като сте добрички и правите много за нас,виждаме и положителните ви черти!
Отговори с цитат
  #1923  
Стар 8th June 2008, 21:29
me4eto_f me4eto_f не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Тутракан
Мнения: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от secretk
Еми нaй-добре дa нaкиснеш месото в лимонов сок, нaй-добре от лимон изтискaн, дa поседи цялa вечер, тaкa месото стaвa по-крехко, aмa aз не съм добрa готвaчкa, тa може и за другa мaринa дa стaвa нa въпрос.
извинявай пропуснах да кажа че в маринатата имало чесън.....само че не ми я казаха цялата, за мое съжаление
Отговори с цитат
  #1924  
Стар 8th June 2008, 21:32
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Не е вярно нищо не им минава през стомахчето една жена колкото и да е подредена, да чисти и добре да готви и колкото и компромиси да прави пак може да бъде зарязана за мърла без грам умения за нищо в домакинството че и в леглото (мен това ме сполетя) Не се подвеждайте да ставате слугини на когото и да било че не раздават тиквени медали за това.
Съжалявам много за това, което ти се е случило, но значи този човек не го е заслужавал! Надявам се, че си намерила човек, който те е оценил!

Аз още то малка съм си обещала, че никога няма да допусна да се превърна в слугиня на бъдещия мъж, е все пак съм била мъник де, но и сега съм на това мнение! Всичко наравно, всеки дава малко от себе си!
Отговори с цитат
  #1925  
Стар 8th June 2008, 21:33
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Освен чесън какво друго са ти казали. Марината можеш да си направиш по свой избор и според вкуса. Преди години си подправях месото за скара с марината от мед, зехтин, чесън на пюре, черен пипер, малко горчица и соев сос и ставаше готино, но си е до вкус на всеки един от нас. От меда леко се карамелизират на скарата и е подходящо за бяло пилешко месо че на мен ми е безвкусно. А месото лютото от Зингерите се докарва същото като го намажеш с чили сос но не от най-концентрирания.....Въобще използвай си въображението
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #1926  
Стар 8th June 2008, 21:35
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 3y3ka
Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Не е вярно нищо не им минава през стомахчето една жена колкото и да е подредена, да чисти и добре да готви и колкото и компромиси да прави пак може да бъде зарязана за мърла без грам умения за нищо в домакинството че и в леглото (мен това ме сполетя) Не се подвеждайте да ставате слугини на когото и да било че не раздават тиквени медали за това.
Съжалявам много за това, което ти се е случило, но значи този човек не го е заслужавал! Надявам се, че си намерила човек, който те е оценил!

Аз още то малка съм си обещала, че никога няма да допусна да се превърна в слугиня на бъдещия мъж, е все пак съм била мъник де, но и сега съм на това мнение! Всичко наравно, всеки дава малко от себе си!
Какво да ти кажа дето казват бабите като дойде сляпата неделя... хората с годините се променят и ние жените и мъжете тъй че каквото е писано това става. Няма значение кой какъв е!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #1927  
Стар 8th June 2008, 21:35
me4eto_f me4eto_f не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Тутракан
Мнения: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 3y3ka
Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Не е вярно нищо не им минава през стомахчето една жена колкото и да е подредена, да чисти и добре да готви и колкото и компромиси да прави пак може да бъде зарязана за мърла без грам умения за нищо в домакинството че и в леглото (мен това ме сполетя) Не се подвеждайте да ставате слугини на когото и да било че не раздават тиквени медали за това.
Съжалявам много за това, което ти се е случило, но значи този човек не го е заслужавал! Надявам се, че си намерила човек, който те е оценил!

Аз още то малка съм си обещала, че никога няма да допусна да се превърна в слугиня на бъдещия мъж, е все пак съм била мъник де, но и сега съм на това мнение! Всичко наравно, всеки дава малко от себе си!

мислиш ли.....дано да си уцелила на мъж.....но малко са жените които не ги третират предимно като домакини.....щеш нещеш ще готвиш, ще чистиш, ще переш.....колкото и жалко да е, това е реалността! дано пък това да се оцени подобаващо
Отговори с цитат
  #1928  
Стар 8th June 2008, 21:38
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Мисля си аз,че както се научи мъжа в началото,така ще откара!

Тъй че задълженията в къщи трябва да се разпределят по равно!
Отговори с цитат
  #1929  
Стар 8th June 2008, 21:40
me4eto_f me4eto_f не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Тутракан
Мнения: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Мисля си аз,че както се научи мъжа в началото,така ще откара!

Тъй че задълженията в къщи трябва да се разпределят по равно!
всяка жаба да си знае гьола
Отговори с цитат
  #1930  
Стар 8th June 2008, 21:40
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

То чистенето и готвенето като си имаш дечица и да нямаш дори пак си се прави няма начин, но като има мъж дано да оценява това че гледаш деца, работиш и учиш както при мен примерно, а не да тича по кръчми и гаджета и да забравя дори че и сметки се плащат. Би трябвало човек като реши да се жени да си даде равносметка че би трябвало да е коректен с партньора и семейство се гради от двама не от един и да полагат грижи за него и двете страни равностойно ако не с пари, щото примерно са му такива възможностите на мъжлето то поне с помощ в домакинството или децата......ех мечтиии
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквощеготвитеднес
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:12.