IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th March 2011, 15:38
malebogia malebogia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 17
По подразбиране Загрявка с контузен крак!!

Значи на Сирни заговезни бях на село , там се палят огниове и се прескачат от тези които смеят, аз го прескачах и се правих на нестинар и резолтата е смъкната кожа на целия прасец, и трябва да съм в къщи 2 седмици . Тренирам домашни упражнения Лицеви , гири и т.н. но загрявката незнам как да я направя понеже не мога нито да тичам нито да въртя на велоаргометър , може ли да ми дадете идей защото полудявам да седя на едно място Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th March 2011, 18:11
Аватара на Fitnes Hrani
Fitnes Hrani Fitnes Hrani не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 8
По подразбиране

Смъкната кожа на прасеца? Мажеш ли я с нещо? Преди време имах рана от доста голямо изгаряне на лявата ръка и беше много кофти...

Разгледай няколко стречинг упражнения за загрявка, особено тези за горната част на тялото ще ти помогнат. И все пак внимавай с крака, дори да е неприятно стоенето на едно място, по-добре го остави да мине по-бързо, отколкото да го напрягаш и да си причиняваш излишна болка.

Успех и бързо оздравяване
__________________
Фитнес храни - онлайн магазин за хранителни добавки
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th March 2011, 12:18
malebogia malebogia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 17
По подразбиране

Е аз тренирам само горната част на тялото , кракът съм го оставил в покой мажа го с deflamol ама много боли като се изправям направо ме подкосява, иначе искам да тренирам че не мога да седя на едно място :S
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th March 2011, 12:26
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Нещо тук неясно има... Като тренираш горна част на тялото, каква ти загрявка с тичане? Ако движението на ръцето го използваш за загрявка то и от седеж може да си махаш с тях като при тичане. Ставна гимнастика, динамичен стретчинг всичко това е достатъчно като загрявка за горната част на тялото. Вело..рът какво толко ти пречи? Там прасеца почти не участва, а основните мускули са бедра, задник и корем.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th March 2011, 15:38
malebogia malebogia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 17
По подразбиране

Пречи ми , пробвах всяко едно движение на кракът много ме боли , за това попитах
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th March 2011, 16:30
Аватара на Fitnes Hrani
Fitnes Hrani Fitnes Hrani не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от malebogia
Пречи ми , пробвах всяко едно движение на кракът много ме боли , за това попитах
В такъв случай е по-добре да не дразниш раната, нека мине без допълнително напрягане. Можеш да я мажеш и с Пантенол (когато почне да зараства видимо), съдържа витамин B5 - спомага за регенерирането на кожата и противодейства на инфекции. Използвам го винаги, когато се изгоря повърхностно.

Желая ти успешно възстановяване!
__________________
Фитнес храни - онлайн магазин за хранителни добавки
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th March 2011, 18:46
malebogia malebogia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 17
По подразбиране

Благодаря , възтановявам се с утехата , че бях единствения осмелил се да прескочи огъня в селото
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th March 2011, 17:26
Аватара на Fitnes Hrani
Fitnes Hrani Fitnes Hrani не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от malebogia
Благодаря , възтановявам се с утехата , че бях единствения осмелил се да прескочи огъня в селото
Между другото, ако остане голям белег, потърси за регенериращи кремове с Алое вера - една приятелка я нахапаха много неприятно кучета на прасеца, и противно на очакванията ми за тези кремове, наистина имаше ефект за възстановяването на кожата.

А от тия готини моменти поне ще имаш какво да разказваш на децата и внуците в бъдеще, живот и здраве
__________________
Фитнес храни - онлайн магазин за хранителни добавки
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th March 2011, 18:20
malebogia malebogia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 17
По подразбиране

Хахах да и аз така мисля , струваше си въпреки всичко
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th March 2011, 19:25
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Айде ся капризи не можел да седи на едно място
Кажи си че просто искаше да се похвалиш че безумието си както и да проявим малко състрадание
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Загрявкаконтузенкрак
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:04.