IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #791  
Стар 28th January 2012, 14:47
Аватара на tita tita tita
tita tita tita tita tita tita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 37
По подразбиране

И моята операция мина вчера много съм щастлива надявам се че се е получило добре само незнам защо в началото доцента ми каза че след 1 седмица ще ми махнат гипса а днес като ме изписваха каза след 2 седмици!!!
Отговори с цитат
  #792  
Стар 28th January 2012, 15:09
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Здравей, Тита Тита Тита! Честито ти ново носле Бързо възстановяване и дано си безкрайно доволна от крайния резултат! Моля те сподели подробности за твоята операция, само, че в темата за оперираните при Джамбазов! Мерси
* на 7-ми ден се махат пластините, а на 14-ти - лонгетата
Отговори с цитат
  #793  
Стар 28th January 2012, 15:30
Аватара на tita tita tita
tita tita tita tita tita tita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 37
По подразбиране

Aми не съм писала в темата за Джамбазов защото не съм я правила при него просто не ми се чакаше толкова време.Бях при Доц. Трайков вчера към 10 сутринта ме оперираха парвите часове доста тежко мина не можех да дишам от тампоните устата ми беше пресъхнала гърлото ме болеше ужасно от онази траба която ти вкарват абе кошмар просто.След това малко по малко взех да се оправям и ето днес ме изписаха махнаха ми тампоните все още не мога да дишам през носа но казаха че е нормално.Благодаря ти Kris-Pis и аз се надявам да ми се е получило добре новото носле когато малко се пооправя ще кача и снимки
Отговори с цитат
  #794  
Стар 28th January 2012, 18:22
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Ахааа, ясно! Няма значение къде, важното е да си доволна от резултата Ще се радвам да видя снимки. Относно тази тръба - може ли да се вземе някакъв "медикамент", за смучене примерно, който да облекчи болката и дискомфорта и за колко време минава гърлото?
Отговори с цитат
  #795  
Стар 28th January 2012, 20:44
Аватара на tita tita tita
tita tita tita tita tita tita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 37
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kris-Pis Виж мнението
Ахааа, ясно! Няма значение къде, важното е да си доволна от резултата Ще се радвам да видя снимки. Относно тази тръба - може ли да се вземе някакъв "медикамент", за смучене примерно, който да облекчи болката и дискомфорта и за колко време минава гърлото?
Ами аз поръчах да ми донесат олипс защото мен лично страшно много ме болеше имах чувството че имам рана в гърлото.От вчера до днес има голяма разлика по малко ме боли но болката си я има,а след колко време ще мине си нямам на идея,но се търпи вече.Както са казали хората -"Трай бабо за хубост"
Отговори с цитат
  #796  
Стар 28th January 2012, 23:03
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Права си, ще се трае Мерси много за инфото, ще чакаме снимки
Отговори с цитат
  #797  
Стар 29th January 2012, 18:02
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svoboda Виж мнението
Здравейте, момичета Интересна темичка сте забосъждали за големината на носа и кармата
Аз за съжаление имам тривиален въпрос ( въпрос - притеснение )
Преди време бях споделила за едно топче на меката част на носа (там където се слагат обеци) и сега като бръкна вътре е като някакъв твърд израстък. Дали не е нещо като полип, останала тъкан, която не е зарастнала както трябва? Явно трябва да се прегледа и сега пак път до Пловдив - ужас...
И а имам такива нещащ вътре в носа, нещо като кофти зараснала тъкан...това по принцип проблем ли е? На мен не ми пречи...
Отговори с цитат
  #798  
Стар 3rd February 2012, 13:28
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Тц тц тези ужасни сенки след операцията не се махнаха...Никога не съм имала такова нещо
Отговори с цитат
  #799  
Стар 3rd February 2012, 18:53
Аватара на tita tita tita
tita tita tita tita tita tita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 37
По подразбиране

искам да попитам някой може ли да каже за колко време горе долу се махат тези конци защото аз имам точно където е това между двете ноздри незнам как се казва и много си личат още а мина вече седмица те сами ли си падат или ги махат и за колко време приблизително ще изчезнат в момента това място там е много подуто и сухо като коричка седми ден ми е лонгетата още не е махната мога ли да го мажа с някакъв крем или не
Отговори с цитат
  #800  
Стар 3rd February 2012, 22:19
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Ако си по отворения метод, тези кончета ги махат на консултацията на седмия ден. Ти не си ли ходила на такава? Можеш да мажеш с нещо, щом е сухо. Аз почиствах мястото с розова вода. Не помня дали съм го мазала с нещо.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:20.