IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2051  
Стар 5th February 2012, 06:51
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Мерси за отговора, Susan. Аз лично не мисля да правя тест, до момента нямам някакви алергии /като изключим една, която ме "удря" в очите, но не засяга упойките,уточнихме с док./ и се надявам да нямам проблеми с излизането от упойка
  #2052  
Стар 5th February 2012, 12:16
Аватара на sanny
sanny sanny не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 154
По подразбиране

Момичета изброявам анестетиците за консултация с алерголог-атропин,фентанил,тиопентал ,листенон,ардуан,павулон,ди приван,дормикум.
  #2053  
Стар 5th February 2012, 17:10
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

абе хора, те колко вода упойки са? Едва ли се ползват хиляди в пластиката? Тя упойката се влива на 5 мин венозно доколкото знам за да се подържа концентрация в кръвта и като се приключи ОП, просто спират да ти вливат повече, концентрацията се разрежда, вадят ти тръбата и се събуждаш....
Аз също повръщах след събуждането, но само в деня на ОП, на следващия ден нямах проблеми....
  #2054  
Стар 5th February 2012, 17:31
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

etaniel, съгласна съм с теб. В темите на мацките за силиконовите импланти съм чела, че е слаган диприван, дали на всички не знам. Затова ми се искаше да си запиша още една консултация с доцента, да поговорим именно за упойката. Като му се разясни на човек, като му се обясни, той се успокоява. Досега не ми се е налагало и не ми е поставяна пълна упойка. Извинявам се ако ставам досадна, но чувството е много изнервящо и за самата мен.
  #2055  
Стар 5th February 2012, 17:41
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хана Виж мнението
etaniel, съгласна съм с теб. В темите на мацките за силиконовите импланти съм чела, че е слаган диприван, дали на всички не знам. Затова ми се искаше да си запиша още една консултация с доцента, да поговорим именно за упойката. Като му се разясни на човек, като му се обясни, той се успокоява. Досега не ми се е налагало и не ми е поставяна пълна упойка. Извинявам се ако ставам досадна, но чувството е много изнервящо и за самата мен.
И да говориш с доцента, той нищо няма да може да ти отговори. Него тези неща не го бъркат- за това има анестезиолог. Що се отнася до упойката- различни са. При мен единия път беше млечно бяла е леко по-гъста (личеше си в спринцовката), а другата- прозрачна и течна. След първата се съдрах да повръщам, а втория път исках да си ходя след 20 мин. Че е до организъм, така е, че е до упойка- така е, ама си е и до нагласа.
При всички случаи доцента според мен няма да може да ти отговори. Анестезиолога си разбира от работата- той си знае какво е упойката и преценява колко да ти сложи.
  #2056  
Стар 5th February 2012, 18:10
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Ето малко снимки почти 3 месеца след моята операция:
http://suonsan.snimka.bg/other/suonsan.636767.25700918
потребител и парола: suonsan

Кураж, мили хора! Всичко минава като на сън. И аз повръщах кръв след упойката, но това не е заради нея, а заради кръвта, която се е стичала по време на операцията. Дори повръщането ми е като в сън. 3-5 дена след операцията е кофти, заради отоците, след това всичко отминава бързо, бързо...
  #2057  
Стар 5th February 2012, 18:29
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от suonsan Виж мнението
Ето малко снимки почти 3 месеца след моята операция...
Супер е, браво!
  #2058  
Стар 5th February 2012, 18:39
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

[QUOTE=Хана;766541]Супер е, браво! [/

Благодаря! И аз много се харесвам и съм благодарна на доц. Джамбазов, че се справи блестящо!! Пожелавам на всички моето щастие!
  #2059  
Стар 5th February 2012, 18:55
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rabiosa Виж мнението
И да говориш с доцента, той нищо няма да може да ти отговори. Него тези неща не го бъркат- за това има анестезиолог. Що се отнася до упойката- различни са. При мен единия път беше млечно бяла е леко по-гъста (личеше си в спринцовката), а другата- прозрачна и течна. След първата се съдрах да повръщам, а втория път исках да си ходя след 20 мин. Че е до организъм, така е, че е до упойка- така е, ама си е и до нагласа.
При всички случаи доцента според мен няма да може да ти отговори. Анестезиолога си разбира от работата- той си знае какво е упойката и преценява колко да ти сложи.
Абсолютно! Анестезиолога си знае работата ! Момичета стига сте се тормозили с неща които не са от вашата компетенция! Гледайте да се възстановите бързо а операцията я оставете на доктора и анестезиолога.
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #2060  
Стар 5th February 2012, 19:34
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от suonsan Виж мнението
Ето малко снимки почти 3 месеца след моята операция:
http://suonsan.snimka.bg/other/suonsan.636767.25700918
потребител и парола: suonsan
Еее видях ги най-после наистина страхотен резултат! Бъди мнооого щастлива с новото носле.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:39.