IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4331  
Стар 9th October 2012, 07:00
lorchetoo lorchetoo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 16
По подразбиране

Успех !
  #4332  
Стар 9th October 2012, 16:24
Lady Alba Lady Alba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 23
По подразбиране ...

Благодаря
Още малко остана..
  #4333  
Стар 9th October 2012, 18:00
Аватара на vivavili
vivavili vivavili не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 63
По подразбиране

Успех и от мен, песента радва много! Дано всичко мине безпроблемно . . .
  #4334  
Стар 10th October 2012, 00:04
Black_Devil_ Black_Devil_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте,вчера беше 7-мия ден от операцията ми и ходих на преглед при д-р.Димитров.Той ми свали пластината за да подиша малко кожата,обаче след като се видях в огледалото носът ми беше леко чип,а със доц.Джамбазов се разбрахме да е прав.Та въпроса ми е дали върхът ми ще спадне или ще си остане така и кога да очаквам промяна.
  #4335  
Стар 10th October 2012, 08:32
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Black_Devil_ аз не съм оперирана и не знам, дали ще ти се смъкне връхчето, но от всичко, което съм чела по темите за ринопластика тук, повечето оперирани казват, че връхчето пада леко надолу..ти колко време чака за операцията? Кога ти беше консултацията, и колко плати?
  #4336  
Стар 10th October 2012, 11:17
Black_Devil_ Black_Devil_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Консултацията ми беше Март 2011г. и ми насрочиха час за операция през Май същата година но тогава ми беше абитуриентския бал и неможех да отида,след това ми дадоха час за Март 2012г. аз пак неможах да отида и се оперирах на 2-ри този месец.
  #4337  
Стар 10th October 2012, 11:54
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

И колко плати?

Някой знае ли дали доцента оперира всеки ден или само в определени дни, както например сестрата от Синумед ми каза, че преглежда само в събота?
  #4338  
Стар 10th October 2012, 23:12
pchelichka pchelichka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Операций не се правят всеки ден, а само на насрочените дати.
  #4339  
Стар 11th October 2012, 13:12
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от _strawberry Виж мнението
Щом си отворена към въпроси ) ... колко време след края на операцията се събуди? Имаше ли силна болка? И какво е усещането като цяло, след като отвориш очи? ... (Ако искаш пиши на лични, понеже аз няма да се оперирам при този д-р. {извинете, че пиша тук} Просто ми е развълнувано, понеже и моята дата наближава
_strawberry твоята операция вече е минала, разкажи ти след колко време се събуди, имаше ли болка, колко време беше с тампони и т.н.?
  #4340  
Стар 14th October 2012, 23:42
vdmk vdmk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 11
По подразбиране

Здравейте.Отдавна не съм писала.Минаха 6-7 месеца от моята операция при Джамбазов.Смело заявявам,че макар и бавно, но носът ми се променя все още.Чета коментарите и се чудя как някой примерно 2 месеца след операцията е супер доволен,а след 2 седмици доктора(все едно за кой лекар става въпрос)е най-големия некадърник.Първо зависи от вас какво очаквате и как се настройвате.Преди операцията ми аз все си казвах че каквото и да стане ще е по- добре от стария ми нос,както и че един лекар не е господ да ни направи съвършенни както и това че зависи и от организъм.Бях се настроила за 60% подобрение,а се оказа че 98% съм доволна.Работя на ново място и новите ми колеги си мислят ,че съм с 10 год.по-млада,а да не говорим за самучуствието което го имам вече и мъжете се заглеждат след мен.А преди ходех само с наведена глава,че всички се взираха в гърбавия ми нос.На всички вас ви пожелавам хубави нослета и да сте доволни от тях
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:08.