IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #731  
Стар 28th January 2012, 23:13
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Днес в Италия ,офицялно съобщиха,че
Здравното министерство събира от всички хирурзи ,поставяли ПИП
данните на пациентките с такива..
Тези които имат заболяване,ги поемат безплатно.Лечение и смяна.
Тези които са здрави,ще бъдат подпомогнати .Не се уточнява с какво...
А България ????
Отговори с цитат
  #732  
Стар 29th January 2012, 00:53
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Одеве в "Горещо" беше Асдис Ран, за който не знае - това е жената на някакъв финландски футболист, който игра известно време в България.

Тя разказа, че е била с Пип и е имала сериозен проблем още преди две години, преди да стане общоизвестно, че са фалшиви.
Бил и се спукал единият имплант и я боляло много. Оперирала се е тук в България и каза че е било сложно. Гелът се бил разтекъл и даже имало някакви сраствания, защото е бил дълго време в тялото и. Каза, че е имало опастност да и премахнат част от гърдата.Спукването е станало ясно, чак по време на операцията. Дори сега, все още я боляло понякога.

Сега съдела доктора който и е поставил ПИП във Финландия.
Отговори с цитат
  #733  
Стар 29th January 2012, 09:13
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Одеве в "Горещо" беше Асдис Ран, за който не знае - това е жената на някакъв финландски футболист, който игра известно време в България.

Тя разказа, че е била с Пип и е имала сериозен проблем още преди две години, преди да стане общоизвестно, че са фалшиви.
Бил и се спукал единият имплант и я боляло много. Оперирала се е тук в България и каза че е било сложно. Гелът се бил разтекъл и даже имало някакви сраствания, защото е бил дълго време в тялото и. Каза, че е имало опастност да и премахнат част от гърдата.Спукването е станало ясно, чак по време на операцията. Дори сега, все още я боляло понякога.

Сега съдела доктора който и е поставил ПИП във Финландия.
И аз я гледах. Колкото и да умаловажават нашите доктори случая си е доста опасно. Няма какво да се размислят тези момичета с ПИП, веднага да отиват и да махат това.
Отговори с цитат
  #734  
Стар 29th January 2012, 16:45
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от semele Виж мнението
Вярно ли е ,че има значения коя година са ти имплантите и до някоя година фирмата е работила със сертифицирани материали...
Мда, и аз това искам да знам за ПИП, обаче никой нищо не казва и явно не се знае. А това е най-важното - ако се знае, че тези и тези партиди са ок, а онези - не, веднага може да се провери кой с какви импланти е и дали да се шашка и да ги сменя или напротив.
Отговори с цитат
  #735  
Стар 29th January 2012, 17:11
демили демили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: софия
Мнения: 49
По подразбиране

Няма партиди, които да са ок. Повече от 15 години PIP произвежда имланти с промишлен гел.
Отговори с цитат
  #736  
Стар 29th January 2012, 17:55
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от демили Виж мнението
Няма партиди, които да са ок. Повече от 15 години PIP произвежда имланти с промишлен гел.
Е, тва вече е страшно. Е, как пък за 15 години никой не ги разбра и нямаше левкемии (или това с левкемиите е измислица)? Здраво са си плащали и здраво са ги пазили. Алчността няма граници ...
Отговори с цитат
  #737  
Стар 29th January 2012, 18:15
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Хора, не искам никой да успокоявам, но нкъде бях постнала процента на заболеваемост на рак на гърдата и левкимия при хора без импланти и не беше по-висок при жените със ПИП. На 30 000 жени с ПИП във Франция - 8 с рак на гърдата.. като принципно статистиката е 15 жени на 100 000... ???
Аз бих ги махнала на първо място защото не искам да имам импланти с толкова ниско качество в тялото си, които по всяко време могат да се спукат. Поне пуканео е доказано, че е много често при тях.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #738  
Стар 29th January 2012, 19:11
демили демили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: софия
Мнения: 49
По подразбиране

В САЩ от 2000г не са се внасяли. FDA е наложило забрана.
Отговори с цитат
  #739  
Стар 29th January 2012, 19:48
Аватара на SvetaDqvoliq
SvetaDqvoliq SvetaDqvoliq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 118
По подразбиране

Vitginina, би ли могла да ми пратиш снимки на гърдите си с повдигането. Аз имам нужда и се колебая кой хирург да избера. Сега съм с импланти, но те не обраха кожата. Имейлът ми е bobo13@abv.bg. Благодаря ти за отделеното време и внимание.
__________________
"Няма кратки пътища към местата,които си заслужават да се посетят."
"Един различен свят не може да бъде построен от безразлични хора."
Отговори с цитат
  #740  
Стар 29th January 2012, 21:45
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Хора, не искам никой да успокоявам....
Неле, и аз мисля, че самото поставянето на импланти, не е опасно и не води до тези болести.
Но в случая става дума за изтичане на опасно вещесво, което може и да не води до рак (и дано да не води), но няма как да не се отразява за организма.
Най-малкото се получават сраствания, както разказа Асдис Ран.

Скандалът набляга на това, че гелът вътре е опасен, но явно и с обвивката има проблем, щом има толкова случаи на спукани/скъсани импланти. Или самият гел действа зле на обвивката и я нарушава ?!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:06.