IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3481  
Стар 9th September 2013, 21:55
Аватара на maryam
maryam maryam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 26
По подразбиране

много сте забавни)))))))))))))ооо и аз няколко пъти ве4е сънувах цицитова е неизбежно ами стига съм 4ела тогава,живота е толкова непредвидим...не можем да мислим след 10 г какво ще е..само като ли ми е едно такова гузно пред детенцето ми то милото нищо не разбира но аз все едно се 4увствам виновна пред него 4е няма да мога извесно време да го гушкам и т.н.незнам дали ме разбирате,все едно ако стане недаи си боже някакво усложнение пак ще ми е гадно за детето не за мен,4е няма да мога да си го гледам.тази седмица ще се взима решението..4е ина4е полудявам
Отговори с цитат
  #3482  
Стар 9th September 2013, 23:19
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maryam Виж мнението
много сте забавни)))))))))))))ооо и аз няколко пъти ве4е сънувах цицитова е неизбежно ами стига съм 4ела тогава,живота е толкова непредвидим...не можем да мислим след 10 г какво ще е..само като ли ми е едно такова гузно пред детенцето ми то милото нищо не разбира но аз все едно се 4увствам виновна пред него 4е няма да мога извесно време да го гушкам и т.н.незнам дали ме разбирате,все едно ако стане недаи си боже някакво усложнение пак ще ми е гадно за детето не за мен,4е няма да мога да си го гледам.тази седмица ще се взима решението..4е ина4е полудявам
За детето не се притеснявай ще можеш да го гушнеш веднага щом се прибереш в къщиЕ,първите няколко дни ще клякаш за прегръдка,но постепенно всичко си идва на място
Отговори с цитат
  #3483  
Стар 10th September 2013, 08:39
Аватара на maryam
maryam maryam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 26
По подразбиране

наистина ли толкова бързо,аз имам 4увството 4е незнам как ще я гушна,ще ме е страх да не ги сплескамнещо да не се размести леле мнг.съм зле
Отговори с цитат
  #3484  
Стар 10th September 2013, 12:47
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
А има ли раждали естествено, но с упойка /или обезболяване/ не знам какъв е точният термин?

Е па как!!! Лиляна питай да ти каже как раждА със спинална упойка нема а се пуашиш Лидке само тряа да слушаш акушерката как да напъваш, щот аз си напъвах дупИ па то от там бебета не излизат
Отговори с цитат
  #3485  
Стар 10th September 2013, 13:11
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Е па как!!! Лиляна питай да ти каже как раждА със спинална упойка нема а се пуашиш Лидке само тряа да слушаш акушерката как да напъваш, щот аз си напъвах дупИ па то от там бебета не излизат
Чувството ми е познато...за съжаление...
Лил,къде се губиш цяло лято???Стига пече дупИ по плажовете вече...липсваш...
Отговори с цитат
  #3486  
Стар 10th September 2013, 13:26
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

В неделя се върнах Дес.... толкоз за сезон лЕто 2013, а сега е най-хубаво на морето ама трябва и да се работи
Отговори с цитат
  #3487  
Стар 10th September 2013, 18:43
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
От написаното виждам, че май нещо не се разбрахме...но нищо
Важното е при теб нещата да минат лесно и възможно най-безболезнено!
Не се разбрахме,защото не ми го обясни точно,аз си мислех за секцио през цялото време,а ти си пишела за изкуствения разрез,направен от лекар/епизиотомия/.
Но аз ще правя водно раждане в Света София.Раждането във вода е най-доброто,което мога да си подаря за най-специалния ден в живота ми,който да не помня само с кофти емоции.И да се надявам,че няма да имам никакви разкъсвания.
http://babysling-bg.com/2010/08/13/%.../#.Ui9LKNKNnSk
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 10th September 2013 на 18:49
Отговори с цитат
  #3488  
Стар 10th September 2013, 19:49
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Не се разбрахме,защото не ми го обясни точно,аз си мислех за секцио през цялото време,а ти си пишела за изкуствения разрез,направен от лекар/епизиотомия/.
Но аз ще правя водно раждане в Света София.Раждането във вода е най-доброто,което мога да си подаря за най-специалния ден в живота ми,който да не помня само с кофти емоции.И да се надявам,че няма да имам никакви разкъсвания.
http://babysling-bg.com/2010/08/13/%.../#.Ui9LKNKNnSk
И аз между др. през цялото време си мислех , че става дума за секцио...
Мариса избрала си мн. добър вариант за теб и за бебето .
Отговори с цитат
  #3489  
Стар 10th September 2013, 20:03
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Ех, неее, не за секцио за нормалното раждане говорих....ама важното е, че се разбрахме все пак де
Мариса, аз дори незнаех, че в Бг вече може да се роди по този начин.

Последно редактирано от titi1 : 10th September 2013 на 20:06
Отговори с цитат
  #3490  
Стар 10th September 2013, 20:05
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Е па как!!! Лиляна питай да ти каже как раждА със спинална упойка нема а се пуашиш Лидке само тряа да слушаш акушерката как да напъваш, щот аз си напъвах дупИ па то от там бебета не излизат
Лиле, ти пак си добре, като напъваш дупе...пък аз съм чувала случаи, при които напъват очите...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:13.