IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3541  
Стар 10th October 2013, 21:25
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Който ме разбрал, разбрал, който не е или не иска да ме разбере-проблема си е в неговия телевизор. Ай лека вечер.
!!!!!!
Отговори с цитат
  #3542  
Стар 10th October 2013, 21:27
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Терминът и трябва да е минал вече, знам го понеже тя вървеше един месец преди братовчедка ми, а и като писа последно спомена, че се надява идната седмица вече да е родила, а мина доста повече време
И аз не искам да честитя, нека да се появи и ще я нападнем дружно с чиститките и пожеланията

Ама като знам какво е в началото, скоро може би няма да се появи, нека си почива и се радва на всичко, силно се надявам!
Погледнах във фейсбук , вчера е имала активност там. Но не е споменава за бебе. Аз не съм й в приятели там, та не мога да видя всичко. Марисаааа чакаме те с бебееее.
Отговори с цитат
  #3543  
Стар 10th October 2013, 21:36
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

тя си знае как е...но всичко ще е наред
Отговори с цитат
  #3544  
Стар 10th October 2013, 21:46
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Да си дойдем на думата...
мхм
Отговори с цитат
  #3545  
Стар 10th October 2013, 21:52
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Дам, как хубави си ги наставяш Лиле, вие жените сте номер едно, когато говорим за създаване на интриги и добре си наставяш думичките, като "ежедневни", едва ли не съм я обиждал ежедневно и сега какво съм се интересувал от това дали е добре. Кога е било закачка, и кое е било сериозно, това в случая няма никакво значение, в моето сърце няма омраза, как е при вас, това аз няма как да го знам.

Казвал съм и неща, които ги мисля, като това, че виждам в нея двуличност, но разберете едно, при мен нещата не стоят на принципа - харесвам или мразя, аз все пак съм човек и е нормално да съм загрижен и за другите хора, а не само за мен !

Аз никога не съм я мразил Мариса, никога не съм и мислил лошото, може да сме различни характери, но моята загриженост не е лицемерие, нито когато и честитих рождения ден, аз бях единственият, който го направи и го направих с чисто сърце, а преди това също сме имали закачки !
Отговори с цитат
  #3546  
Стар 11th October 2013, 07:54
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Много време мина от последният и пост, със сигурност събитието е минало
Аз все за малко влизам, но преди 2 вечери зацепих, че нещо я няма Мариса ...
Отговори с цитат
  #3547  
Стар 11th October 2013, 07:59
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Инче наистина ли така го разбра, че съм държал да се изтъкна, не мога да ви се сърдя за нищо обаче, вие просто не ме познавате какво представлявам като човек и аз лично си имам обяснение, защо се получават такива разминавания помежду ни и погрешното тълкуване !

От думите ти става ясно, че едва ли не съм искал да кажа, че аз съм нещо повече от другите мъже, защото имам намерение да присъствам на раждането и ме вълнува кое е най-доброто място и метод за раждане, а това за мен е просто Н Е С Е Р И О З Н О , чак не мога да повярвам, че така си го разбрала !
Ами, Пуф ... как да ти кажа ... и на мен ми идваш малко в повече на моменти. Да, мъжете трябва да са чувствителни според мен, но да се бъркат навсякъде ... не мога да го приема аз специално, на мен ми трябва лично пространство. Остави и на жената малко избор ...
Отговори с цитат
  #3548  
Стар 11th October 2013, 08:06
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Пуф се е загрижил за човек, когото ежеднежно нарича безмозъчен
Не чак ежедневно, но напоследък така май беше ... макар че недолюбването беше по-скоро от страна на Мариса и беше доста грубо на моменти ... чак не ми се четеше.
Отговори с цитат
  #3549  
Стар 11th October 2013, 08:09
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Инче, ти си дЪ войс ъф ризън.... Убичам тЪ
И аз тебе! Обаче, ужас, караш ме да ползвам речник за последната думичка ... почти нищо не е останало от малкото ми познания по инглиш ...
Отговори с цитат
  #3550  
Стар 11th October 2013, 08:26
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Дам, как хубави си ги наставяш Лиле, вие жените сте номер едно, когато говорим за създаване на интриги и добре си наставяш думичките ...
Не е интрига, то си е факт. Пуф, дано в реалния живот си малко по-различен ... имам предвид, че някой ти казва, че не те харесва (и то по-доста груб начин), а ти (тук!) пак му се буташ ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:33.