IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 11th August 2009, 09:33
Аватара на marsi
marsi marsi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Ivanin,виж сега,кардио тренировка на гладно води,предполагам знаеш много добре до падане на кръвното,виене на свят,а може и до припадък.Това не значи,че трябва да се натъпчеш преди тренировка,но със сигурност е супер вредно за здравето.И моля ти се,стига само с това слабеене,защото здравето е супер много по-важно.Нали целта е да се отслабва здравословно.И ще те помоля,като не ме познаваш да не ми обясняваш колко съм навътре и колко съм навънка в тея работиИзвинявай за по-грубия тон,обаче от такива безумия стават белите със здравето...А и сега като се разтърсих из стари теми на форума,намерих тази,където твърдиш,че трябва да се яде преди тренировка...Мммм?Хубав и усмихнат ден на всички!
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.ph...er=asc&start=0
Отговори с цитат
  #12  
Стар 11th August 2009, 09:48
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Wow, не сте наред, честно. Марси, в горната тема става въпрос за жена, която ходи в зала едва час и половина след като е хапнала, това е елементарно, а тук говорим за крос веднага след ставане НА ГЛАДНО, но просто препрочетете първото ми изречение в настоящия пост и по същия този прост начин не давайте мнения "щото аз така мисля" и "по собствен опит" , също както болния не може да дава диагноза "по собствен опит" . I mean - не разбирате, нещата при вас се въртят само около вашия личен опит, следователно - не давайте съвет като единствена възможност или не отричайте чужд опит.

Да, супер вредно е за здравето да разграждаш мазнини, невероятно е, може би трябва да закрием форума
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #13  
Стар 11th August 2009, 09:56
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Ivanin разбира се че не сме наред все пак marsi е тренирала лека атлетика а аз просто имам личен опит и диетите и в тичането на гладно
съвсем друго си е да се вслушват и изпълняват стриктно съветите на професионалист като теб със завършено образование в областа и професионален опит поне 10 години
Отговори с цитат
  #14  
Стар 11th August 2009, 10:07
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Не ти се удава иронията, особено пък насочена към мен ; ) По-добре си реши проблемите, вместо да бързаш със съвети към другите. Докато не допускаш чуждо мнение, няма как да научиш каквото и да било.

Ти го каза, просто имаш личен опит, но нямаш личния опит на други хора. В крайна сметка - съветвай себе си, тъй като разбираш единствено от себе си, сдържай се от съвет въз основа на личен опит, освен ако не съветваш сестра си близнак, надявам се, че вече схвана идеята.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #15  
Стар 11th August 2009, 10:22
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Разбира се че схванах идеята
намирам иронията си за страхотна особенно насочена към теб
единствения проблем който имам и решавам успешно са килограмите
и ще продължа да съветвам всеки на когото мисля че мога да помогна с личния си опит
Отговори с цитат
  #16  
Стар 11th August 2009, 10:29
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Явно не си схванала идеята, щом ще помагаш с личния си опит на други хора, но ОК

Всъщност проблемът в случая и по-скоро вашият проблем е, че mimi38 е напълно права, не е казала нищо грешно. Бих си направил труда да разясня целия процес и защо именно при 20 минути на гладно ще има ефект като при 40 минути след хранене, но виждам, че сте затворени за информация, а на сила не става.

Р.Р. Аз не помагам с личен опит, дано сега идеята наистина започне да ти става ясна.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #17  
Стар 11th August 2009, 10:47
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Всяко едно мнение може да е грешно или вярно в зависимост от целите.

Много е важно да не се забравя целта, която си е поставило момичето.

Тя със сигурност е коренно противоположна от тази на професионален лекоатлет.

Без да влизам в излишни спорове, подкрепям казаното от Мими38 и Иванин.

Никой не я е съветвал да гладува, не виждам някой в темата да говори за гладуване. Това, което се препоръчва, е да използва ниските нива на захари в кръвта сутрин. Другият вариант практикуван от по-опитните е да прави аеробна тренировка по-късно през деня, след като преди това със силова тренировка е изгорила захарите. Но силно се съмнявам жената да тренира силово с щанги.

За да не и пада кръвното, преди тичането (или велоергометър) да пие повече течности и дори едно слабо кафе.

Ако почувства замайване - просто да спре. Досещате се, че тя няма да хукне да тича с темпове като за олимпийски рекорди...

Естествено, това 20-минутно тичане няма да реши никакви проблеми, ако храненето и през целият ден не е правилно. А по тази тема - изписано е много, да прочете.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 11th August 2009, 10:48
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Истината е че не искам да схващам нито една от твоите идеи
когато за пръв път се регистрирах във форума ти беше първия който ми отговори и единствания който се заяде с мен /то не беше шрифта и т.н./
тогава ми беше доста трудно и единственното което постигна ти е да ми съсипеш мотивацията
повече от година не бях писала във форума и най вероятно и сега така ще стане
постигнах страхотни резултати благодрение на себе си и хората които ме подкрепят и обичат но и благодарение на всички във форума
дори и на егоисти които мислят че са компетентни във всичко
ако не можем да споделяме личния си опит тогава всички да отидем да се специализираме като диетолози ли та чак тогава да пишем тук
Отговори с цитат
  #19  
Стар 11th August 2009, 11:03
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Истината е че не искам да схващам нито една от твоите идеи
Това е най- лошото което може да направите(и го правите успешно).Чети и приемай нови идеи.
Цитирай:
когато за пръв път се регистрирах във форума ти беше първия който ми отговори и единствания който се заяде с мен /то не беше шрифта и т.н./
тогава ми беше доста трудно и единственното което постигна ти е да ми съсипеш мотивацията
Когато някой ти казава нещо в което според него грешиш, не винаги е заяждане. Понякога даже може да се окаже,че е единствения човек който се опитва да ти даде "нормален" съвет.
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #20  
Стар 11th August 2009, 11:50
ппра ппра не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: София
Мнения: 16
По подразбиране

А, бе нещо с всички тези коментари кой с кого се заяжда и кой не, се загуби смисъла на темата. Момичето се интересува защо диетата не действа и кантара не показва резултати.
Моят съвет - вземи си шивашки метър и си свали мерките - гръдна обиколка, талия ханш, горна част на бедрото и каквото там още искаш. Ако при кантара няма резултати, сантиметрите ще покажат какво става.
Освен това тялото ти е дало резултат в началото, тъй като се е стресирало и съответно след това "от страх да се запази" е престанало да реагира. Сменяй диетата и включвай аеробика по различно време и различен начин. Пробвой 2-3 седмици по един начин, после промени нещо, след 2-3 седмици пак и виж резултатите. Нищо, обаче не става с магическа пръчка, имай търпение и не се обезкуражавай. Успех
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Нуждаотсъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:56.