IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 11th August 2009, 12:35
mimi38 mimi38 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kokodidi
Цитирай:
Първоначално написано от mimi38
.........Обаче задължително трябва да тичане на гладно
така процента на изгорените мазнини се увеличава 200%
абе момичета кога ще разберете - н трябва да присъства думата на гладно за да отслабвате
казвам ви го като човек който до скоро гладуваше
нищо добро не произлиза от това
като казвам на гладно имам впредвид преди закуската, а не да се галдува цял ден
след душа вече закусвате и сте ок
__________________
Съновник | Судоку
Отговори с цитат
  #22  
Стар 11th August 2009, 14:10
Аватара на marsi
marsi marsi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Добре,ако не да помагаме с личен опит с какво според теб,драги Ivanin?Едва ли повечето хора са квалифицирани като теб,затова идеята на форума е да се обменят мнения,съвети,препоръки,ко то повечето хора са придобили с времето и опита си по един или друг начин,било диети,спорт или т.н.Съветите,които давам,не са от или за професионален лекоатлет,а са принципни,които аз съм забелязала за себе си за толкова години тренировки.А дали ще е тичане,вело,аеробика или т.н.спорта си е спорт.
Май ти си този,който иска да се слуша само неговото мнение,а не ние сме затворени към информация.Аз също мога да обясня много обосновано до какви вреди води крос на гладно,подкрепено с доста примери,но не му е тук мястото.
Оставам с уважение
Отговори с цитат
  #23  
Стар 11th August 2009, 14:54
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Брей, хубаво избягвах аз да влизам в теми с подобни заглавия, но пусто безделие
На Ivanin му писна да обяснява все едно и също на всеки новорегистрирал се (пак много издържа), Liophy прояви търпение и ви поN-ти защо кардиото на гладно е по-ефективно при целящи отслабване... какви повече аргументи трябват
Koko, не е нужно да се сърдиш и да спираш да пишеш! У мен често напира изказ, подобен на Ivanin-овия при някои постове... Има няколко момичета тук, които с това "негладуване, постепенно и здравословно отслабване и т.н." си циклят на едно място и се мятат от една диета на друга за по 1 ден... пускат нови и нови теми, менюта, а не се вслушват в нито един съвет...

BTW, зачетох се в темата само з'то видях, че Ivanin е писал, а напоседък липсваше градивната му критика.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Нуждаотсъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:01.