IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1301  
Стар 11th January 2015, 10:29
klavdiq klavdiq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от La femme Виж мнението
8 дни след операцията се отива при доктора да ти свалят лонгетата и конците , това е
Ами защото тук чета,че повечето ходят на 4-5ден за смяна на лонгетата,после към 10ден вече за сваляне и незнам,далеко ми Пловдив и затова се интересъвам!Благодаря ти за отговора!
Отговори с цитат
  #1302  
Стар 12th January 2015, 11:48
La femme La femme не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klavdiq Виж мнението
Ами защото тук чета,че повечето ходят на 4-5ден за смяна на лонгетата,после към 10ден вече за сваляне и незнам,далеко ми Пловдив и затова се интересъвам!Благодаря ти за отговора!
При Асенов не е така. Той се съобразява с живеещите далеч от Пловдив и предлага максимално удобен вариант , така че да не се разхождаш по 100 пъти до там . Общо взето ще трябва да отидеш до там 2 пъти .
Поздрави
Отговори с цитат
  #1303  
Стар 12th January 2015, 21:36
klavdiq klavdiq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от La femme Виж мнението
При Асенов не е така. Той се съобразява с живеещите далеч от Пловдив и предлага максимално удобен вариант , така че да не се разхождаш по 100 пъти до там . Общо взето ще трябва да отидеш до там 2 пъти .
Поздрави
Благодаря ти отново за отговора,а от твоята операция,колко време мина вече,всичко ок ли е,хареса ми и твоя резултат от снимките по назад!Поздрави!
Отговори с цитат
  #1304  
Стар 13th January 2015, 01:15
Аватара на lilit7979
lilit7979 lilit7979 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 54
По подразбиране

Моята дата наближаваа
Нямам търпение вече! Искам да попитам за престоя в болницата, една нощ се остава до колкото разбрах, така ли е? На следващия ден ли е изписването към колко часа горе долу и веднага след като се събудиш може ли да те посетят близки?
Питам, понеже и аз ще пътувам и не съм решила дали да съм с придружител въобще дали да натоварвам мъжът ми да остава в Пловдив да нощува, как процедирахте вие?
Отговори с цитат
  #1305  
Стар 13th January 2015, 09:51
La femme La femme не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klavdiq Виж мнението
Благодаря ти отново за отговора,а от твоята операция,колко време мина вече,всичко ок ли е,хареса ми и твоя резултат от снимките по назад!Поздрави!

За нищо ,нали сме тук за да си помагаме . Благодаря ти и аз за положителната оценка . От моята операция минаха 3 месеца и 7 дни. Доволна съм от резултата ,стана точно така както исках ,дори и без да съм носила снимки или фотошоп .Нослето все още си се променя , но за съжаление при мен се получи друг проблем след това , свързан с дишането .Но ще се оправи ,лекуваме сега с Асенов ,невероятен човек е ,дори и след операцията обръща внимание на пациентите си .

Последно редактирано от La femme : 13th January 2015 на 10:19
Отговори с цитат
  #1306  
Стар 13th January 2015, 10:07
La femme La femme не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lilit7979 Виж мнението
Моята дата наближаваа
Нямам търпение вече! Искам да попитам за престоя в болницата, една нощ се остава до колкото разбрах, така ли е? На следващия ден ли е изписването към колко часа горе долу и веднага след като се събудиш може ли да те посетят близки?
Питам, понеже и аз ще пътувам и не съм решила дали да съм с придружител въобще дали да натоварвам мъжът ми да остава в Пловдив да нощува, как процедирахте вие?
Да една нощ е престоя , на следващия ден към 12 -12:30ч те изписват ,към 11.30 идва Асенов в болницата. Aз бях с мъжа си през цялото време . Бях предупредила Асенов ,че ще съм с придружител и той ни запази стая само за нас двамата . Операцията ти сигурно ще приключи вечерта ,но не знам кога ще се събудиш - аз адекватна се събудих чак сутринта в 7ч .
Желая ти успех на предстоящата операция и едно красиво носле. Поздрави
Отговори с цитат
  #1307  
Стар 13th January 2015, 12:58
klavdiq klavdiq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от La femme Виж мнението
За нищо ,нали сме тук за да си помагаме . Благодаря ти и аз за положителната оценка . От моята операция минаха 3 месеца и 7 дни. Доволна съм от резултата ,стана точно така както исках ,дори и без да съм носила снимки или фотошоп .Нослето все още си се променя , но за съжаление при мен се получи друг проблем след това , свързан с дишането .Но ще се оправи ,лекуваме сега с Асенов ,невероятен човек е ,дори и след операцията обръща внимание на пациентите си .
Пожелавам ти бързо излекуване на проблема ти,за да можеш да се зарадваш пълноценно на резултата!Поздрави!
Отговори с цитат
  #1308  
Стар 13th January 2015, 13:05
klavdiq klavdiq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 42
По подразбиране

И аз вече имам насрочена дата ииии сега започва голямото мислене и побъркване от притеснение! За края на този месец съм!
Отговори с цитат
  #1309  
Стар 13th January 2015, 13:57
La femme La femme не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klavdiq Виж мнението
И аз вече имам насрочена дата ииии сега започва голямото мислене и побъркване от притеснение! За края на този месец съм!
благодаря ти Браво не се притеснявай , в добри ръце си. Няма какво да му мислиш и да истерясваш - всичко минава като един миг и после ти остава хубавото ново носле
Отговори с цитат
  #1310  
Стар 14th January 2015, 00:52
Аватара на lilit7979
lilit7979 lilit7979 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 54
По подразбиране

La femme Благодаря ти за думите! Надявам се проблема с дишането да бъде разрешен възможно най-скоро, да си призная това и мен доста ме притеснява в стремежа си за красота да се нарушат жизненоважни функции...

klavdiq За кога ти е датата, ако не е тайна?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:49.