IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 10th November 2010, 12:15
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
а от дренажите не остават ли допълнителни белези?
Дренажите ми бяха под мишниците и разреза е милиметри..Доколкота съм запозната само Тепавичарова ги държипо 5-6 дни с дренажи..Това нещо едвам го издържах 10-12 часа ,а камо ли 6 дни
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 10th November 2010, 12:26
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ами то докато се освестиш от болките и цялата история, по-добре да си в болницата и под наблюдение /въпреки дренажите/, отколкото да си идеш вкъщи на 2-ия ден, да не можеш да мръднеш и да подскачат край теб децата
За Евстатиев незнам как процедира с дренажите, но имаше тук една много недоволна клиентка от него...А във форума все пак пишат малко хора и не е показателно, но все пак...аз като прочета нещо негативно, вече си имам едно на ум и проучвам слледващия
Отговори с цитат
  #13  
Стар 10th November 2010, 12:29
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
като прочета нещо негативно, вече си имам едно на ум и проучвам слледващия

Именно затова се радвам че не четох форума преди операцията


Дори не съм избирала от списък с доктори, отидох в най известната тогава клиника във Варна за консултация, на следващия ден поръчаха имплантите и след 5 дни ми беше операцията, а седмица след операцията летях за Германия
Отговори с цитат
  #14  
Стар 10th November 2010, 12:31
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Грешка... 2 седмици след операцията заминах за чужбина, изчаках да ми махнат конците
Отговори с цитат
  #15  
Стар 10th November 2010, 13:02
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

А 2 седмици след опперацията какво може да се прави? Имам предвид ще ми стигнат ли за възстановяване за да тръгна на работа - на бюро е, но пък трябва и да шофирам?

Thomi, някъде бях чела че караш ски, колко време след операцията си позволи това удоволствие?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 10th November 2010, 14:09
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

е, ако е надмускулно, на 2-ри ден си на шопинг
НО...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 10th November 2010, 14:19
Next Next не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 6
По подразбиране

по отношение на негативните мнения, до сега прочетох и по някое негативно за всеки един лекар,така че както във всяко нещо- има и доволни, и недоволни, предполагам.
дренажите определено не ме притесняват толкова,колкото това на кой ден ще мога да си гледам бебето /10кг/.
а при ильо например, цената която е обявена в сайта "с еди какви си импланти", цена на цялата операция с престоя и всичко ли е , или само на имплантите?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 10th November 2010, 14:38
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Next,
моето дете също е толкова и това, което ми казаха е че 1 месец не трябва да се вдига тежко, да не се правят резки движения с ръцете, да не се вдигат високо. При всички положения ще ти трябва помощ в началото, около месец отнема заздравяването на тъканите, но напълно кога ще си ОК ...
затова и мен ме интересува ориентировъчно какво може да се прави в началото.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 10th November 2010, 14:45
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

за подмускулно става въпрос
Отговори с цитат
  #20  
Стар 10th November 2010, 14:53
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Дренажите са задължителни за твоето здраве, но не всички ги правят...
Незнам дали са задължителни , но според мен при тая интервенция са препоръчителни
Аз бях с дренажи 48 часа и като видях какво изтича през това време, съм благодарна на док , че практикува по тоя начин .
Наистина е доста неприятно усещането , докато са в теб ( и като ги махнаха направо ми олекна ) , но по-добре с тях , отколкото всичката тая отпадна "мръсотия" да остане в теб и организмът ти да се мъчи да я преработи
Белези нямам никакви ...Имах само по една точка под мишниците , която след 5-6 месеца изчезна

Цитирай:
Първоначално написано от Nike_13
А 2 седмици след опперацията какво може да се прави? Имам предвид ще ми стигнат ли за възстановяване за да тръгна на работа - на бюро е, но пък трябва и да шофирам?
Две седмици са ти напълно достатъчни и ще можеш да се върнеш спокойно към предишния си начин на живот ... Ще можеш и да шофираш , само ще се пазиш да не вдигаш тежко (поне 1-2 месеца , доколкото си спомням )
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Няколковъпросакъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:14.